mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 05:26 
Cytuj  
PS4 Pro niezle sie zawiesza.....w starej PS4 nigdy mi sie tak nie zdarzylo :/

https://www.facebook.com/dontomassso/po ... 0855642431


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 06:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
PS4 Pro niezle sie zawiesza.....w starej PS4 nigdy mi sie tak nie zdarzylo :/

https://www.facebook.com/dontomassso/po ... 0855642431


Wadliwy egzemplarz i tyle. Mimo wszystko współczuje kolesiowi, że support mu nie pomaga. Ta końcówka z Xboxem to brzmi jak jakaś zjebana reklama. :wtf:

Ja i mój braciak mamy PS4 i PS4 Pro i do tej pory nie było najmniejszych problemów z nimi. No może jeden, który okazał się błędnym spatchowaniem gry (Nioh). Takie uogólnianie "Łojezu, wszystkie PS4 Pro się zawieszają i są chujowe" jest niczym nagłówek z Faktu czy Super Expressu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 07:03 
Cytuj  
z maja jeszcze nie mialem najmniejszych problemow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 08:32 
Cytuj  
A moze ktos cos powiedziec czy warto robic upgrade PS4 -> PS4 Pro?

Na poczatku nie zamierzalem nawet PS4 Pro brac, bo nie interesuje mnie wyzsza jakosc grafiki, gram na dosc slabym setupie i nie zamierzam tego zmieniac, jednak jesli Pro daje faktycznie duzo lepsze FPS w grach + PSVR ewentualnie, to sie zastanowie.

PS. duzo wiekszy i ciezszy od PS4 Slim jest?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 09:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
System z chipami - ZAJEBISTA sprawa. Jeżeli idzie o pomysły w grach to Europa leży i kwiczy pod tym względem w stosunku do takiej Japonii.


Europa i USA w tym roku ogólnie leży i kwiczy w stosunku do Japonii.

Nie często się to zdarza ale teraz po prostu wyjebali w kosmos ze swoimi grami.


Po pierwsze to mamy marzec dopiero. Poza tym jak niby Japonia wyjebała w kosmos resztę devów w tym roku? Horizon nie był robiony w Japonii :). Nier przyciągnie do siebie specyficzną publikę i tyle. Żaden z tej gry mesjasz. Persona dopiero wyjdzie i też pewnie w Europie/USA nie osiągnie ogromnej sprzedaży i ponownie, to gra dla fanów Japan/Anime. Zodiac to remaster więc jego nawet nie liczę.

Nioh to udana gra ale wielu znudziła. Ja osobiście żałuję, że wydałem na nią kasę bo o ile kocham klimaty samurajskie to niestety level design, nieciekawi przeciwnicy oraz grafa nie powalają.

95% mocnych gier na ten rok na ps4 jest spoza Japonii.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 10:04 
Cytuj  
Tylko ze jakby nie patrzec w tych grach sa wciaz te same oklepane zchematy, nawet w Horizon. Tam nie ma nic nowego. Wszystko to bylo w grach Ubi. Tak jak gdzies ktos napisal - GG zrobilo to, co robi Blizzard. Wzielo kilka pomyslow z roznych gier i troche je ulepszylo. Ale tam nie ma nic nowego. A co do Nioha to polecam:

https://m.youtube.com/watch?v=H2azHOUMO-g

Dowiesz sie, ze praktycznie kazda postac w Niohu istniala w rzeczywistosci, co tez jest ciekawym smaczkiem


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 15:49 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tylko ze jakby nie patrzec w tych grach sa wciaz te same oklepane zchematy, nawet w Horizon. Tam nie ma nic nowego. Wszystko to bylo w grach Ubi. Tak jak gdzies ktos napisal - GG zrobilo to, co robi Blizzard. Wzielo kilka pomyslow z roznych gier i troche je ulepszylo. Ale tam nie ma nic nowego. A co do Nioha to polecam:

https://m.youtube.com/watch?v=H2azHOUMO-g

Dowiesz sie, ze praktycznie kazda postac w Niohu istniala w rzeczywistosci, co tez jest ciekawym smaczkiem


No tak, bo napierdalanie się z mechanicznymi dinozaurami za pomocą łuku to nie jest nic innowacyjnego. Odstrzeliwanie im poszczególnych elementów, używanie lin aby je spętać itd. Już nie mówiąc o historii, która również jest czymś świeżym i pomysłowym.

I sorry, ale na tej zasadzie to można by się czepiać do każdej gry - bo to już kiedyś było. Taka Zelda też wykorzystuje na przykład wieże jak w Assasin's Creed, a jakoś nikt się do tego nie przyczepia. A sama gra jest uważana za przełom w grach open-world. No i historia, gdzie po raz milionowy zwalaczamy Ganona i zło jakie wyrządził. O JA PIERDOLE, 100/100 MESJASZ GEJMINGU.

[EDIT]
A z tym Niohem to faktycznie przyjemna sprawa. Sam kilka razy leciałem do kompa i czytałem na wikipedii o jakiejś postaci - jak o czarnym samuraju.


Ostatnio edytowano 13 mar 2017, 15:50 przez Kaban, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 15:50 
Cytuj  
TobiAlex ma cieczkę i dyskusja z nim nie ma sensu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 16:31 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
TobiAlex ma cieczkę i dyskusja z nim nie ma sensu.


FU :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 17:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Po pierwsze to mamy marzec dopiero. Poza tym jak niby Japonia wyjebała w kosmos resztę devów w tym roku?


Już podaję listę:

1. Final Fantasy XV - solidny, ale nie robiący szału. Mimo wszystko uważam, że i tak będzie bił na głowę połowę AAA z reszty świata w tym roku.
2. Nioh - klasa sama w sobie, świetna produkcja soulslike, która jednocześnie wnosi coś od siebie i ma miejsce w japońskim settingu (rzadkość).
3. Gravity Rush 2 - gra absolutnie wyjątkowa i wnosi bardzo duży powiew świeżości w gatunku open world. Traversal, klimat, wykreowany świat, możliwości gameplayowe związane z manipulacją grawitacji -> coś niespotykanego.
4. Nier - wypowiem się mocniej po przejściu 5 razy, na chwilę obecną jest to wyśmienita produkcja z zajebiście zapowiadającym się story, rewelacyjnym combatem i jedną z najlepszych opraw muzycznych (jeżeli nie najlepszą) jaką słyszałem w swoim życiu.
5. Persona 5 - kultowy jRPG, polecany przez chyba każdego kto w to grał. Ludzie grający w japońską wersję piszą, że to najlepsza część. Sprawdzimy.
6. Yakuza 0 - rewelacyjny (ponoć) storyteling + unikalny gameplay z wieloma różnymi czynnościami, jakie możemy wykonywać w świecie gry.
7. Zelda - najlepiej oceniana gra od jakichś 7-8 lat? Spust w necie pod tą grę jest powszechny. Zaczynając od recenzentów, kończąc na graczach.
8. Tekken 7 - siódma część powraca w glorii i chwale, aktualnie tylko Injustice 2 prezentuje się imo równie intrygująco i osobiście będę napierdalał w obie.
9. Resident Evil - nie tylko ponoć rewelacja sama w sobie ale pierwsza "prawdziwa" gra w którą można zagrać w VR (w sensie, robiona z myślą o VR, wiem, że są mody do gier na PC które to umożliwiają).

To tyle z gier które albo już są na rynku albo za chwilę będą (ale zostały już sprawdzone i potwierdzone jako WTFPWN status - Persona/Tekken). Tych które zapowiadają się dobrze ale jeszcze nic nie wiadomo nie wpisywałem.

Pomijając miodność i dopracowanie, większość gier z tej listy wnosi powiew świeżości i odmiany od gier z zachodu. Grając w nie czuję się jak nastolatek. Jakbym odkrywał świat gamingu na nowo a nie napierdalał w to samo tylko lepszej grafice.

No ale tak, chuj z nimi, bo Horizon. Jedna gra. Na jesień RDR2 więc w sumie dwie. Andromedy na razie nie liczę z oczywistych powodów. Więc potencjalnie aż trzy.

Co? South Park? No dobra, to cztery. South Park zawsze na propsie.

zaboleq napisał(a):
95% mocnych gier na ten rok na ps4 jest spoza Japonii.


Jakich? Teraz ja poproszę o listę. Mówisz o 95% więc raczej nie chodzi o exclusivy, dałem 8 mocnych gier (bo Nioh ci się nie podobał) więc skoro to 5% to oczekuję na listę 152 mocnych gier na PS4. Te które wymieniłem możesz pominąć (nawet daruję Andromedę) więc 148.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 19:08 
Cytuj  
Cytuj:
4. Nier - wypowiem się mocniej po przejściu 5 razy, na chwilę obecną jest to wyśmienita produkcja z zajebiście zapowiadającym się story, rewelacyjnym combatem i jedną z najlepszych opraw muzycznych (jeżeli nie najlepszą) jaką słyszałem w swoim życiu.


Ja dzisiaj przeczytałem taki komentarz odnośnie OST :

Let's put it this way, if you could take the opening song of Final Fantasy VIII, make it better, and spread that out over a 5 hour soundtrack, that's Nier: Automata.

No nic, trzeba kupić. Mam nadzieje, że wersja na PC będzie równie dobra co PS4, bo na czarnuli ogrywam genialnego Horizon i nie chce odstawiać tego tytułu przez mój narastający hype.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 19:29 
Cytuj  
Soundtrack Niera jest legendarny nie tylko dlatego, że utwory są rewelacyjne ale również dlatego, że "ewoluują" w sensie w zależności od przechodzenia przez lokacje / etapu walki z bossem utwór nabiera mocy. Są dynamiczne krótko mówiąc. Bardzo dynamiczne.

Ja z ostateczną recenzją wstrzymuję się jeszcze, ale jeżeli gra będzie trzymała poziom jak trzyma po 8 godzinach gry (a ponoć jest ZNACZNIE lepiej w późniejszych routach) no to czapki z głów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 19:32 
Cytuj  
1. Final Fantasy XV - solidny, ale nie robiący szału. Mimo wszystko uważam, że i tak będzie bił na głowę połowę AAA z reszty świata w tym roku.
Final jedzie na marce. Sub questy nudne. Recenzje pozytywne bo to Final lepszy niż 13. Gierka jest ok i tyle. Poza tym wyszła w tamtym roku więc się nie liczy.
2. Nioh - klasa sama w sobie, świetna produkcja soulslike, która jednocześnie wnosi coś od siebie i ma miejsce w japońskim settingu (rzadkość).
Nioh nic super zajebistego nie wprowadził. Kalka Dark Souls w innym sosie z gorszym levem designem, grafiką no i fabułą. Combat jest bardziej responsywny co jest mocną stroną (w przeciwieństwie do DSa).
3. Gravity Rush 2 - gra absolutnie wyjątkowa i wnosi bardzo duży powiew świeżości w gatunku open world. Traversal, klimat, wykreowany świat, możliwości gameplayowe związane z manipulacją grawitacji -> coś niespotykanego.
Akurat GR2 zbiera mieszane recencje. Nie widzę w tej grze nic zajebistego. W jedynkę grałem i była dobrą grą. Ot kolejny dziwny pomysł japończyków. Nie mój klimat.
4. Nier - wypowiem się mocniej po przejściu 5 razy, na chwilę obecną jest to wyśmienita produkcja z zajebiście zapowiadającym się story, rewelacyjnym combatem i jedną z najlepszych opraw muzycznych (jeżeli nie najlepszą) jaką słyszałem w swoim życiu.
Kolejna mocno specyficzna gra. Albo kochasz albo nienawidzisz. Może kiedyś się przekonam jak będzie w promo. Wtedy wszystko odszczekam
5. Persona 5 - kultowy jRPG, polecany przez chyba każdego kto w to grał. Ludzie grający w japońską wersję piszą, że to najlepsza część. Sprawdzimy.
Tylko dla psycho fanów jRPG i fetyszystów. No thx.
6. Yakuza 0 - rewelacyjny (ponoć) storyteling + unikalny gameplay z wieloma różnymi czynnościami, jakie możemy wykonywać w świecie gry.
JW
7. Zelda - najlepiej oceniana gra od jakichś 7-8 lat? Spust w necie pod tą grę jest powszechny. Zaczynając od recenzentów, kończąc na graczach.
Zachwyt nad zeldą to trochę tak jak zachwyt nad FF. Za samo "Zelda" w tytule dostaje 8 :). Sam bym z chęcią zagrał bo gra zapowiada sie zacnie ale to gra tylko na switcha i umierające WiiiU. Gierka napewno mocna i najlepiej oceniania z tych wszystkich tutaj wymienionych. No na równi z Niohem/Residentem.
8. Tekken 7 - siódma część powraca w glorii i chwale, aktualnie tylko Injustice 2 prezentuje się imo równie intrygująco i osobiście będę napierdalał w obie.
Premiera w wakacje. No i jednak stare tekkeny >>> nowe tekkeny
9. Resident Evil - nie tylko ponoć rewelacja sama w sobie ale pierwsza "prawdziwa" gra w którą można zagrać w VR (w sensie, robiona z myślą o VR, wiem, że są mody do gier na PC które to umożliwiają).
Resident jest spoko ale końcówka totalnie niszczy wszystko co podoba się przez 3/4 gry. Początek jest mega mocny a potem robi się nudno.

Pisząc o 95% miałem na mysli gry które dla mnie są tymi na które czekam w tym roku. Nie liczę indyków które raczej nie są robione przez japońców.
Japońskie gry mają specyficznych odbiorców. Mi po prostu takie klimaty nie pasują tak samo jak wielu innym osobom. Fajnie, że tobie się podobają i wspierasz devów. Ja wole europejskie klimaty albo zwesternizowane gry pokroju DMC gdzie nie ma aż tyle dziwnej japońszczyzny. Ja po prostu nie lubię gier w japońskim sosie bo są totalnie odrealnione.

Jedynie Zelda jest tu System Sellerem.

Horizon, Torment, Divinity OS2, Hellblade, RDR2, Outlast 2, Cthullu, Warhammer, Injustice 2, Andromeda(i tak zagram :/), Cień wojny, Beyond Good & Evil, Dirt 4, Mound & Blade 2, Prey, Shovel Knight, Syberia III, Escape from Tarkov, Kingdom Come: Deliverance, nowy Battlefront. To te które mi przyszły do głowy na które ja czekam. Oczywiście możesz twierdzić że te gry są gorsze niż Persona ale dla mnie te gry (+ kilka innych które nie mają potwierdzonych premier jak Days Gone, nowy God of War, Detroit Becom Human) definiują 2017 rok.

Z azjatyckich głosnych nadchodzących to tylko kojarzę jeszcze nowego Dragon Questa (13?).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 19:45 
Cytuj  
Ale to mialy byc gry w jakis sposob innowacyjne a nie odgrzewane kotlety (choc sa oczywiscie smaczne). Nie raz nas nie rozumiem, chyba sie starzejemy i robia sie z nas tacy tetrycy. Oczekujemy czegos nowego, wciaz placz ze w grach tylko grafika sie zmienia (i to tez praktycznie w wolnym tempie). I jak juz ktos poda liste gier, ktore w jakis sposob sa innowacyjne, to slyszymy "to nie moje klimaty".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 19:53 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
I jak juz ktos poda liste gier, ktore w jakis sposob sa innowacyjne, to slyszymy "to nie moje klimaty".


Dokładnie, super dyskusja "ja wolę ziemniaki, a ja ryż" :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 20:57 
Cytuj  
Kasza gryczana > ryż.
Ale ff15 to ssie po same bile. Ta gra jest po prostu kurewsko nudna. Do starych FF się nie umywa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 21:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kasza gryczana > ryż.
Ale ff15 to ssie po same bile. Ta gra jest po prostu kurewsko nudna. Do starych FF się nie umywa.


I masz wciąż to samo... A swoją drogą sam przyznałeś, że w FF XV grałeś 1h? Wiec, co w grze na 60h mogłeś zobaczyć w ciągu 1h? Pewnie nawet tutorial się nie skończył.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 21:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
I jak juz ktos poda liste gier, ktore w jakis sposob sa innowacyjne, to slyszymy "to nie moje klimaty".


A za jakiś czas "kiedyś to kurwa same klasyki wychodziły, teraz wszystko na jedno kopyto".

Ręce opadają trochę. :D


A jak widzę "argumenty" w stylu:

Cytuj:
No i jednak stare tekkeny >>> nowe tekkeny


Cytuj:
Akurat GR2 zbiera mieszane recencje. W jedynkę grałem i była dobrą grą. Nie mój klimat.


Cytuj:
Tylko dla psycho fanów jRPG i fetyszystów. No thx.


To wszystko opada.

Umysł zamknięty na maksa i włączony tryb: "nie podoba mi się, znajdę każdy dostępny sposób na potwierdzenie tego a jak nie to w ostateczności rzucę imba wnioskiem, że Japończycy są popierdoleni".

Coś jak ja z Andromedą tylko kurwa to jest jedna gra a nie branża z całego kraju.

Anyway,

Nier "skończony" czyli route A. Zaczynam B. :)

Wnioski po pierwszym przejściu: chcę więcej i dostanę więcej!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 21:29 
Cytuj  
Czym się różni ten route A od B? Gierka jest trudna? Bo na tym mi najbardziej zależy (bez przesadnego masochizmu w stylu one hit - KO).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 21:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Kasza gryczana > ryż.
Ale ff15 to ssie po same bile. Ta gra jest po prostu kurewsko nudna. Do starych FF się nie umywa.


I masz wciąż to samo... A swoją drogą sam przyznałeś, że w FF XV grałeś 1h? Wiec, co w grze na 60h mogłeś zobaczyć w ciągu 1h? Pewnie nawet tutorial się nie skończył.

Co Ty pierdolisz? Gdzie ja pisałem coś o 1h?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.