mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 18:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe speedruny nier automata, 2h16min.


Ta, a ja mam ponad 15h, jeszcze full misji pobocznych do ukończenia i dużo fabuły przede mną. I takie to są właśnie gry. Zresztą Fallouta można w 12 minut przejść...
Razoth napisał(a):
Czyli jeszcze trochę będę się powstrzymywał, bo autentycznie nie chcę, by ta gra się kiedykolwiek skończyła.


Coś w tym jest. Dla mnie ta gra pobiła dosłownie wszystko, co mi się podobało w ostatnich latach, łącznie z W3 na czele. Najciekawsze jest to, że poprzednia wersja gry sprzedała się łącznie ok. 800.000 sztuk od dnia premiery do dnia dzisiejszego. To jest tyle co nic, a już na pewno takie studia jak Ubi czy EA nie brałby się za "kontynuacje".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 18:54 
Cytuj  
ponownie zapisy GT Sport

http://beta.software.eu.playstation.com/GTSportBeta


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 19:08 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Ta, a ja mam ponad 15h, jeszcze full misji pobocznych do ukończenia i dużo fabuły przede mną.


Skończyłeś już route A?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 19:28 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):

Ta, a ja mam ponad 15h, jeszcze full misji pobocznych do ukończenia i dużo fabuły przede mną.


Skończyłeś już route A?


Nie, ja aż się boję ruszać misje fabularne :wink: Robię wszystkie, które się da poboczne. Aczkolwiek nie lubię czegoś takiego, że na mapie mam zaznaczone miejsce a to miejsce będzie odblokowane dopiero jak ruszę fabułę. To dla mnie właśnie jest największa wada w każdej grze.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 19:33 
Cytuj  
Ja przeszedłem route A na normalu, zacząłem trochę B ale przeczytałem tipa w necie odnośnie chipów (że można je ze sobą scalać u vendora, kurwa jak ja tego nie zauważyłem, to nie mam pojęcia) i zacząłem od nowa, tym razem na full hard mode.

I wcale nie jest tak trudno, jest idealnie wyważony poziom trudności. Combat mnie rozpierdala.

No ale o tym w swoim czasie. :d

Fabularnie ponoć później jest miazga kompletna a route A to taki prolog (lol).

BTW:

Obrazek

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2017, 19:54 
Cytuj  
No o czipach to wiedziałem, sam robiłem (4.8/s regeneracja życia + 50% życia za każdego zabitego wroga + 25% szansy na odbicie 50% obrażeń do celu to u mnie podstawa :lol: Pamiętaj jednak, że jak zginiesz i nie uda Ci się wrócić do ciała (zginiesz ponownie) to też wszystkie chipy tracisz. Ja w scalowanie chipów kupe kasy wrzuciłem więc jednak wróciłem do normala, bo refleks już nie ten :wink: a zdarzyło mi się ginąć.

Edit:
Ja akurat ogrywałem Nier na krótko przed Nier Automata i powiem Ci szczerze, że aż taka zła ta gra nie jest jak ją opisują. Co mnie bardzo wkurzało to bieganie z jednego punktu świata do drugiego, żeby tylko coś tam zrobić i znowu powrót. I niby jest tak w dużej ilości gier, ale loadingi na XBOX 360 zrobiły swoje. A tak jak kiedyś pisałem - zakończenie nr 4 w starym Nier = zaczyna się Nier Automata. A swoją drogą Yoko Taro zawsze w wywiadach pojawia się w masce Emila:

https://www.youtube.com/watch?v=hhDL3Q86ofY

(w Nierze jest pokazane kto to w ogóle jest ten Emil)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 00:24 
Cytuj  
Tobi - opisz jak ta fabuła z Nier łaczy się z tą z Nier: Automata. Z tego co pamiętam te gry są w ogóle w innym universum - Nier to dosyć typowy jrpg, fantasy, Automata to futurystyczne SF..

Mendol - masz DLC to tego DS3? A może ktoś inny je ogrywał? Na dniach wychodzi drugie DLC i zastanawiam sie czy nie wziąć packa z dwoma na raz.

btw. konsola już działa :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 06:56 
Cytuj  
Źle pamiętasz, Drakengard, Nier i Automata to wszystko jedno uniwersum. Tak jak pisze Tobi jedno z zakończeń Niera bezpośrednio do Automaty prowadzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 09:50 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Najciekawsze jest to, że poprzednia wersja gry sprzedała się łącznie ok. 800.000 sztuk od dnia premiery do dnia dzisiejszego. To jest tyle co nic, a już na pewno takie studia jak Ubi czy EA nie brałby się za "kontynuacje".

Nie jest to wcale takie wyjątkowe. Seria Drakengard również nie sprzedawała się w wielu egzemplarzach.
To, że powstał Nier Automata jest w dużej mierze skutkiem tego, że pierwszy Nier wychował sobie bardzo oddanych fanów (w tym mnie :P), a przede wszystkim bardzo oddanych fanów w Platinum Games i w ogóle w Japonii.
Byłem w Japonii w okresie premiery. Gra miała dużą kampanie marketingową, widać było, że SE dostrzegł duży potencjał w tym produkcie. Problemami gry okazały się przede wszystkim rozwiązania techniczne (co w sumie dotyczy prawie wszystkich gier Taro). Po ich wyeliminowaniu dostalismy mniej wiecej to co teraz widzimi w Nier Automata. Opinie zachodnich recenzentow nie ma w ogole sensu brac pod uwage, wielu nie bylo przygotowanych na tego typu narracje (multiple complementary endings).

Swoja droga, skonczylem main story (zostalo mi kilka opcjonalnych ending'ow, w tym Ending Y). Troche zawiodlem sie trzecim playthrough, chociaz poczatek Route C/D jest mega.
Jednak Nier pod wzgledem historii i postaci jest duzo lepiej skonstruowany niz Automata, jest wiecej rzeczy na ktorych mogla oprzec sie ludzka natura ;) W Automata zabraklo mi celu, z ktorym moglbym sie utozsamiac (w ogole, im dalej w historii, tym cele i motywacje wydaja sie bardziej i bardziej rozmyte).

Generalnie odradzam kupowanie trofeow, wszystkim tym ktorzy chca aby przygoda trwala troche dluzej. Pod wieloma, ktore mozna kupic kryje sie wiele ciekawych tresci (np. kazda bron ma historie, archiwa pozwalaja lepiej zrozumiec swiat i jego historie).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 09:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mendol - masz DLC to tego DS3?


mam, juz zaliczone przy pomocy tora.
bardzo fajne, nowe itemki, dobra walka z bossem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 09:54 
Cytuj  
Ringed City łączy się bezpośrednio z tym poprzednim DLC?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 10:01 
Cytuj  
Raczej nie, Ariandel to była chyba historia obok.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 10:33 
Cytuj  
Europejskie PS Store jest jakieś zjebane. Wrzucili m.in. FF XV za 60 zł (dla abonamentów PS Plus) no i kurwa już nie ma gry do kupienia :o :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 11:08 
Cytuj  
Human error? To aż chyba zbyt oczywiste...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 11:19 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Human error? To aż chyba zbyt oczywiste...


Czemu błąd? Obecnie jest dużo gier z dużymi rabatami dla posiadaczy PS Plus. A FF XV aż taki nowy nie jest. I w ogóle usunęli grę a nie zmienili cenę. Teraz możesz kupić tylko wersję z seasson passem.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 12:53 
Cytuj  
Biorę Knack za 25 zł :)


_________________
psn

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 14:03 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Human error? To aż chyba zbyt oczywiste...


Czemu błąd? Obecnie jest dużo gier z dużymi rabatami dla posiadaczy PS Plus. A FF XV aż taki nowy nie jest. I w ogóle usunęli grę a nie zmienili cenę. Teraz możesz kupić tylko wersję z seasson passem.


Oczywiście, że błąd - w nocy dostałem maila od SquareEnix o obniżce 20% na FFXV, rano na PSStorze było 80% zamiast 20% - komuś się źle wpisało. Szybko to naprawili i chwilowo usunęli FFXV z wyszukiwarki, ale jak wejdziesz w historię to link do FFXV działa, ale już z ceną 289zł.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 14:22 
Cytuj  
Szkoda, że za późno wstałem :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 17:47 
Cytuj  
Z tego co wiem i tak cofali transakcje.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2017, 18:26 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Z tego co wiem i tak cofali transakcje.


Poważnie? LOL! Są gorsi od Microsoftu :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.