mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2017, 00:49 
Cytuj  
Kurde, zrobiłem jeden quest fabularny w Nier Automata i część questów pobocznych poszło... Nie lubię czegoś takiego :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2017, 18:59 
Cytuj  
To se zrobisz w route B, co za problem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2017, 05:36 
Cytuj  
Mass Effect Andromeda wcale nie jest taki zły....wciagnelo mnie nawet :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2017, 08:49 
Cytuj  
ja wczoraj pol godziny pogralem, ale ta animacja i mimika twarzy od razu rzuca sie w oczy.
No i story - czysta sztampa. 2minuty po wyladowaniu na planecie zaczyna sie strzelanina - juz pomijam fakt, ze spotkana rasa to tez humanoidzi na bardzo podobnym etapie rozwoju ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2017, 10:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mass Effect Andromeda wcale nie jest taki zły....wciagnelo mnie nawet :)


Multi też wciąga.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2017, 10:19 
Cytuj  
w multi na razie samouczka robilem i jakas misja ze leci 5 fal obcych i trzeba wszystkich w grupie 4 graczy pokonac mi sie nie udała :) ale rozpierducha jest niezla.... musze opracowac jakis build postaci


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 10:15 
Cytuj  
Chyba po bardzo dobrym Nioh/Horizon troche mi podskoczyly wymagania, szczegolnie wzgledem tak glosnej marki jaka jest Mass Effect i gra to dla mnie zwykly sredniak. Oprocz strzelania, ktore musi byc spierdolone na maxa bo zwyczajnie nie moge w nic pocelowac :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 11:11 
Cytuj  
ME to bardzo solidna pozycja, do której mam tylko jedno zastrzeżenie: nudny wątek główny. Jest tak kurwa sztampowy, że nie wierzyłem gdy się skończył. Poza tym ogromny świat wypełniony po brzegi, przyzwoite questy poboczne, lore, powiązania między planetami. Zjada na śniadanie Horizon: Pocahontas.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 12:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
ME to bardzo solidna pozycja, ......Zjada na śniadanie Horizon: Pocahontas.


Tez mam odczucia ze w Mass Effect pogram dluzej niz w Horizona.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 12:45 
Cytuj  
Cytuj:
ME to bardzo solidna pozycja


Cytuj:
Zjada na śniadanie Horizon


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 14:31 
Cytuj  
Fakt faktem, ze Horizon oprocz genialnej grafiki raczej nic wciągającego nie oferuje, Crafting jest beznadziejny, wybór broni czy armorow zerowy....w ME to jest dopiero zabawa z craftingiem, setami dla postaci....masakra ile mam wyboru równych form walki. A w Horizonie jest to tak ułatwione ze szybko sie nudzi.


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 14:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Chyba po bardzo dobrym Nioh/Horizon troche mi podskoczyly wymagania, szczegolnie wzgledem tak glosnej marki jaka jest Mass Effect i gra to dla mnie zwykly sredniak. Oprocz strzelania, ktore musi byc spierdolone na maxa bo zwyczajnie nie moge w nic pocelowac :/

Nie wiem jak na konsoli, ale na PC strzela się zajebiście, powiedziałbym że feeling strzelania jest jednym z lepszych w grach (moje odczucia, żeby nie było).

Huragan napisał(a):
Fakt faktem, ze Horizon oprocz genialnej grafiki raczej nic wciągającego nie oferuje, Crafting jest beznadziejny, wybór broni czy armorow zerowy....w ME to jest dopiero zabawa z craftingiem, setami dla postaci....masakra ile mam wyboru równych form walki. A w Horizonie jest to tak ułatwione ze szybko sie nudzi.

Tylko, że Horizon to nie RPG.

Natomiast co do MEA. Kurwa, nie kapuję jednego (pewnie już stary jestem...) - te wszystkie gify z animacjami, ten cały hejt o to... Przecież to jest kurwa 1% całej gry! Mam 19h w MEA i jestem dopiero na EOS. Oczywiście zaglądam w każdy kąt, ale to nie zmienia faktu, że ta gra jest wielka, ogromna. I cieszę się, że gierkę jednak kupiłem, bo w pewnym momencie pomyślałem "chuj tam, pewnie ludzie mają rację". Gówno a nie mają rację a trial mnie tylko przekonał, że kompletnie co innego jest obejrzenie fragmentów rozgrywki na youtube a co innego "usiąść za sterami" :lol: Co prawda MEA mam na PC, ale i tak tej gierki bym nie odsprzedawał.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 15:02 
Cytuj  
Horizon oferuje combat - najlepszy ranged jaki widziałem. Oferuję bardzo dobre story, pelne zagadek i daje prawdziwą przyjemność w odkrywaniu co tak naprawdę się wydarzyło.
Wiesz Huragan cieżko jest wymyślić 1000 rodzajów łuków do craftowania - jest wszystko co trzeba, miny, bomby, łuk, proca. Nie wiem co można było dodać.

W ME combat jest tragiczny - tym bardziej, że oni nie musieli wymyślać tutaj koła (jak Guerilla) wystarczyło skopiować celowanie i ukrywanie się za osłonami np. z Gearsów czy Uncharted (2 pierwsze głośne tytuły TPS gdzie feeling strzelania jest bardzo OK jakie mi przychodzą na myśl). Te strzelanie w ME to po prostu porażka. Biorąc pod uwagę, że ME to taki action RPG to część związana z "action" już leży i kwiczy.

Co do części RPG to samo story jest tak banalne, że dostaję bólu zębów. Co chwila mam wrażenie deja vu - bo dokładnie wszystko już widziałem/czytałem/oglądałem i to nie raz czy dwa tylko kilka razy.
Już nie piszę o takich babolach, jak poruszanie się postaci - któremu dużo brakuje do płynności znanej z innych gier. Spierdolili samą podstawę na której oparta jest gra, więc rozbudowany crafting czy bogata itemizacja nie uratuje tego tytułu.

Zacisnę zęby i przejdę. Kiedyś.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 15:16 
Cytuj  
Jeden przesadza w kwestii Horizon. Tak combat jest dobry, histora i świat też, ale w Far Cry Primal świat też jest ciekawy i z perspektywy czasu, te gry są do siebie podobne, bardzo podobne. A drugi przesadza w kwestii Mass Effect - gdzie Ty masz ten spierdolony combat? Aż kuźwa chciałbym zobaczyć jak to na konsoli wygląda, bo na PC nie mam najmniejszych zastrzeżeń (no może funkcja przyklejania się do przeszkód mogła wyglądać jak w Deus Ex czy The Division). Sotry może i jest banalne, ale
Spoiler:


już banalna nie jest. Poruszanie się postaci jest płynne, do tego to co można robić z jetpackiem w połączeniu z combatem - bajeczka. I tego tytułu nie trzeba ratować, sam się obroni, ale nie przez ludzi, którzy grze wystawiają ocenę 0 tylko dlatego, ze mimika twarzy jest zjebana (co w Horizon też jest zjebane) a w grę nigdy nie grał.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 15:23 
Cytuj  
Ja sobie robię jaja z Horizon, bo to właśnie takie FC: Primal. Pomysł wydaje się fajny, ale nudna w chuj. Natomiast strzelanie w ME jest dobrze zrobione, ale niestety walki są strasznie powtarzalne.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 16:20 
Cytuj  
To co takiego fajnego jest w tym MEA? Z tego co piszecie to walki powtarzalne, fabuła słaba, dialogi nierzadko też słabe. Animacje twarzy wiadomo. Ponoc najebane crafcenia, zbieractwa, itp niczym w Open Worldach od UBISOFT czy Inkwizycji.

Chęć grania wynika z tego, że to jedyna wysokodużetowa space opera na rynku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 16:36 
Cytuj  
Dokładnie, z tym że jest zrobiona bardzo porządnie. Planety są zróżnicowane, całkiem niezłe questy poboczne. Problem z walką mam taki jak zawsze, w tego typu grach szybko robi się koniecznością.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 18:01 
Cytuj  
I w Horizonie i w MEA jest slow motion combat. To naprawde zajebisty feature

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 22:14 
Cytuj  
Pytanie odnośnie DriveClub. W końcu jest jakaś wersja z PS Plus? Pytam, bo nie mogę kupić w PS Store - mam info "Masz już PS Plus".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 19:50 
Cytuj  
OO kontroler do PS4 pozwalający grać na myszcze i klawiaturze - cena - tylko co czyste ps4
http://allegro.pl/xim-4-ps4-xbox-one-ps3-xbox360-gw-fv23-i5818744707.html

Ciekawe czy ktoś to kupi


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.