mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 18:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie mogłem się powstrzymać kurwa, możecie mnie zapisać na listę peasantów, dać pług i zboże. Drogę sam znajdę.


podaj psn id :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 19:28 
Cytuj  
chwali sie Razoth.
w koncu dolaczyles do elitarnego klubu!
podaj psn :)
Deshrooma chcialem dodac ale sie obrazil :(

a potem opisz wrazenia z ps4 pro.
oczywiscie dziekuje Goatusowi za wypowiedz, ale troche krotka ta jego recenzja ;)

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 19:34 
Cytuj  
Grrr to chyba w weekend sie do sklepu przejde...dawno FF15 chcialem przejsc + pare innych tytułow:D
Ale jak podlicze sobie Move+ dodatkowy kontroler + jakies gry + inne pierdolki to wyjdzie pewnie z 3k jak nie lepiej:P troche przesada jak na konsole ktora calkiem niedlugo bedzie zdeklasowana pewnie przez scorpio:P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 19:54 
Cytuj  
Mendol - na dzien dzisiejszy niczym się nie różni. Działa, smakuje, wygląda jak PS4. Może jakby postawić obok siebie i odpalić takiego BF1 (jest w ogóle wsparcie dla PRO?) to można by było zauważyć różnicę.
Ba część gier jest/była zbugowana na pro - np. Worlds of Final Fantasy miało problem z bardzo mocnym blurem.

Ja się przesiadłem bo szczerze mówiąc byłem pewien, że te patche wykorzystujące moc Pro będą wychodzić wręcz masowo. Devsi jednak jakoś się do tego nie garną. No i tak jak Goatus zwykłą PS4 oddałem braciakowi - by sobie czasami z nim popykać ;)

Dawaj PSN id Razoth.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 20:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Deshrooma chcialem dodac ale sie obrazil :(


Deshroom sie nie obraza nigdy :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 20:17 
Cytuj  
No pamiętam że mieliśmy jakieś spięcie na Tanaris 10 lat temu w Wowie, ale nie pamiętam o co chodziło :P Szaman i Warrior pewnie o skila poszło :D


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 sty 2017, 20:19 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 20:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://imgur.com/ETSD5Qr

Kupno PS4 Pro na premierę Persony w kwietniu zakończone niepowodzeniem.

Nie mogłem się powstrzymać kurwa, możecie mnie zapisać na listę peasantów, dać pług i zboże. Drogę sam znajdę.


Koniec świata, Razoth nie będzie już grać na ultra low 8)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 20:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
oczywiscie dziekuje Goatusowi za wypowiedz, ale troche krotka ta jego recenzja ;)


No, ale co tu więcej opisywać? To takie mocniejsze PS4, nowe gry (w większości) po prostu wyglądają trochę lepiej, czy to za sprawą wyższych ustawień czy podbitej rozdzielczości, w przybliżeniu to jak skok na pc z ustawień medium do high (nie ultra). Dodatkowo cześć gier pozostawia wybór między trybem lepszej grafiki, a płynniejszej rozgrywki, tobie, ale na 60fps nie ma co liczyć poza paroma wyjątkami. Filmików porównawczych są dziesiątki w necie, więc nie będę tu spamował. Jeżeli na PC zwracasz uwagę na grafikę to na konsoli też docenisz. Poza tym konsola ma dodatkowy port usb z tyłu, głośność jest pomiędzy slim a starym modelem, nie grzeje się jakoś mocno, ma wyjście optyczne (nowa slim nie ma). Cała reszta jest taka sama. Z wyglądu to wyższy slim. Generalnie jest to sprzęt dla entuzjastów którym zależy na tej lepszej grafice, posiadaczy PSVR, i osób które mają 4k TV.

Na prawdę nie da się nic więcej napisać, jak masz konkretne pytanie to wal ;)

Mark24 napisał(a):
Ba część gier jest/była zbugowana na pro - np. Worlds of Final Fantasy miało problem z bardzo mocnym blurem.

Już to naprawili, w tej chwili nie ma chyba już żadnej gry która działa gorzej na pro

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 20:30 
Cytuj  
o, teraz jest prawie idealnie, dzieki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 22:20 
Cytuj  
Wrażenia jak na razie bardzo pozytywne.

Konsola elegancko wyglada, jest mała (a to największy model - ten monitor na zdjęciu ma 27 cali) i cicha bardzo jak na razie ale grałem tylko w Nier i Gravity Rush 2. Jedyny dźwiek mocniejszy to był napęd po włożeniu płyty z GR2. Reszta cicha.

Na punkcie głośności jestem przewrażliwiony więc jak będzie źle to dam znać.

Trzeba jeszcze Bloodborne kupić i można czekać na exclusivy z listy. ;)

Mój PSN - Ratadu


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2017, 22:51 
Cytuj  
jak kupisz bb to daj znac, chetnie pogralbym w coopie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 07:34 
Cytuj  
Nie wykupuję na razie suba do grania po necie a w Soulsy i tak gram solo, więc z mojej strony pass ale w jakieś inne gry w przyszłości - czemu nie.

Demo Nier - <3

Jaka ta gra będzie dobra.

Gravity Rush 2 - wolno się zaczyna, muszę dłużej pograć, żeby wyrobić opinię ale pierwsze wrażenie na plus. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 08:06 
Cytuj  
Gz zakupu, ja czekam spokojnie na For Horizon :) W lutym i tak nie ma w co grac na PS4 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 10:16 
Cytuj  
No ja mam sporo do nadrobienia dlatego uległem ciemnej stronie mocy... Do tego GR2 wyszło.

Kuźwa siedzę w pracy i nucę muzykę z dema Nier pod nosem. Oby Platinium nie zawiodło.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 10:35 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gz zakupu, ja czekam spokojnie na For Horizon :) W lutym i tak nie ma w co grac na PS4 ;)


For Horizon to "Horizone: zero down" i "For Honor" ;)? W sumie mam betę na PS 4 to dzisiaj może spróbuję ale obstawiam pad serwerów.

Kurde, kto tutaj się jeszcze zachwyca Nier? Nie kumam zachwytu nad tą grą przez niektóre osoby. Puste lokacje, low res tekstury i pedalskie wdzianka. Chyba tylko fani dziwnej japońszczyzny rozumieją Platinium.... Okej kombat i muza dają radę ale mam wrażenie, że gra jako spin off spin offu nie prezentuje nic co sprawiłobym że akurat w marcu lepiej kupić Nier niż Horizon/Outlasta/ME:Andromeda i kilka innych np. Zarówno Drakengard jak i Nier zebrały średnie oceny i nie były niczym rewelacyjnym. Bayonetta była ciekawa i w pełni zasługiwała na wysokie oceny aczkolwiem moc EMO była w niej silna ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 10:52 
Cytuj  
Nom, to taki crossover obu gier, dzis maja zapowiedziec ;) Anyway, chodzilo mi o Horizon Zero Dawn :) Cos czuje, ze gierka bedzie miazdzyla miodnym gameplayem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 11:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kurde, kto tutaj się jeszcze zachwyca Nier? Nie kumam zachwytu nad tą grą przez niektóre osoby. Puste lokacje, low res tekstury i pedalskie wdzianka. Chyba tylko fani dziwnej japońszczyzny rozumieją Platinium.... Okej kombat i muza dają radę ale mam wrażenie, że gra jako spin off spin offu nie prezentuje nic co sprawiłobym że akurat w marcu lepiej kupić Nier niż Horizon/Outlasta/ME:Andromeda i kilka innych np. Zarówno Drakengard jak i Nier zebrały średnie oceny i nie były niczym rewelacyjnym. Bayonetta była ciekawa i w pełni zasługiwała na wysokie oceny aczkolwiem moc EMO była w niej silna ;).

Nie chcę zagrywać 'tą' kartą, ale Drakegard i Nier to dość specyficzne gry.
Nad żadną prasa nie piała z zachwytu (raczej wręcz przeciwnie), obydwa tytuły natomiast mają bardzo oddane grono fanów, zwłaszcza w Japonii. Sam Nier (pierwszy, nie Automata) obecnie tak trochę nieśmiało stara się o pozycję jednej z bardziej niedocenionych gier z ery PS3.

Ludziom, którzy chcieliby dowiedzieć się co takiego jest w tych tytułach, z demo Nier Automata raczej się tego nie dowiedzą. Niestety.

PS. Udało się komuś dostać do bety For Honor na PS4?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 11:30 
Cytuj  
chyba wiekszosc sie dostala na ps4 do bety for honor.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 11:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
chyba wiekszosc sie dostala na ps4 do bety for honor.

Damn it..! :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 11:32 
Cytuj  
:)
ale to jednak kupa, liczylem na wiekszego multiplayera, a nie 4v4 i setki mobow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.