mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 387 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:05 
Cytuj  
uuu too slabo, jak na takiego rpga

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:07 
Cytuj  
Z tą polską wersją to złapali nas jak ryby na przynętę z nostalgii. :) W ogóle dziwie się, że nie ma gównoburzy o to jak prostacka jest ta gra technicznie: kwestie mówione, brak awatarów, uproszczenie mechaniki etc. Dla porównania zebrali ponad dwa razy więcej niż Shadowrun, a gra nie jest w niczym lepsza zasadniczo.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:12 
Cytuj  
Niestety pocieli grę, ale tylko jeden wątek z Ommem był na poziomie. Wpierw połatają, później wypuszczą uzupełniony brakujący content, a za pół roku wersja ulepszona wyjdzie z combatem rozbudowanym (i większą ilością walk) jak Tormented Version :P Imo powinni zająć się dopracowaniem gry na pC , a nie tracić środki na konsole , na których ta gra to porażka. Torment II Waves of Numenera będzie lepszy :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2017, 22:18 
Cytuj  
No Inxile chyba za dużo bierze sobie do roboty. Liczę, że Obsidian przy PoE 2 pokaże na co go stać. Póki co z Tormenta jestem zadowolony. Chciałem dobre story, dialogi i świat i dostałem. Combatu po PoE i Tyranny mam aż nad to.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2017, 21:31 
Cytuj  
Kurna liczba opcji w main queście w Dolinie Poległych bohaterów mnie rozwaliła. Serio, questy z innych gier ssą pałke mocno.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2017, 19:56 
Cytuj  
Chyba zarobili bo dadzą za friko dodatkowy content:


To that end, we are pleased to announce that we will be working on additional content and updates for Torment post-release. These updates will include:
Oom ("The Toy" companion).
Voluminous Codex.
Crisis system improvements.
Our initial updates to the game will focused on bug fixes, optimizations, and other improvements, while the content additions will come later down the line. Both the patches and content updates will, of course, be completely free for all Torment owners, including backers, PC buyers, and console players. We will have more news on these in the coming weeks and months!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 22:05 
Cytuj  
W końcu ukończyłem tego Tormenta. Mniej więcej od połowy Wykwitu to już męczyłem się ostro, żeby dotrwać do końca. Klify Sargusa i cała pierwsza lokacja był zdecydowanie najlepszy. Potem coraz gorzej i gorzej.

Zakończenie w sumie też mi dupy nie urwało, żeby nie powiedzieć, że się zawiodłem. Statyczne obrazki z tekstem - tak bardzo zajebało klasyką (ziew..)

I kurwa mać, czy nie stać było tych skurwysynów, żeby przynajmniej dograć głos do tych obrazków z tekstem w zakończeniach? Tak mało nagranych dialogów to ja jestem w stanie zrozumieć w produkcjach Spiderweb Software, a nie w produkcji za miliony dolarów. Fronczewski czyta tylko intro, czy ja coś pominąłem? Bo to jest śmiech na sali, że w ogóle promowali się jego nazwiskiem :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 23:25 
Cytuj  
No ilość audio że tak powiem jest niezwykle słaba. Już Obisidian lepiej to w Tyranny zrobiłem czy PoE a kurwa mieli chyba mniej hajsu niż InXile na tormenta.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 07:46 
Cytuj  
Z Fronczewskim to przygrali w ch**a tyle powiem (i generalnie z całym dubbingiem). Ja odpadłem mniej więcej w połowie i daję sobie spokój.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 09:44 
Cytuj  
No spodziewałem się ostrego hejtu na ten dubbing bo w każdej polskiej recenzji jest o tym mowa ale chyba ogólnie w samym tormencie jest mało kwestii mówionych :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 02:36 
Cytuj  
gra ktos w to jeszcze ? chyba gierka szalu nie zrobila bo temat praktycznie umarl w 2 tygodnie po premierze, moje samopoczucie mocno srednie i czuje sie ruchniety na hajs
grafika taka chujnia ze bola oczy - bez kurwa kitu mamy 2017 a oni wypuszczaja takiego gniota, tym bardziej mnie to wkuria ze przeciez miali juz wszystko gotowe pod PoE
walka - omfg jaki kurwa rak, jak wlacza sie walka to mam mysl, kurwa znowu, tylko nie to
swiat - przekombinowany i na sile 'ambitny'

generalnie przy PoE bawilem sie 100x lepiej, swiat byl fajniejszy, mechanika i walka 1000x lepsze

chyba jestem juz za stary na gry ;/ - wracam do napierdalania randomy w WoTa


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 07:03 
Cytuj  
Ja ukończyłem raz i nie mam zamiaru wracać. Skill-checki na 100%, walka, brak jakiejkolwiek więzi z kompanami, beznadziejne wykonanie zakończenia, niespójny świat. Jeden z gorszych RPG. Lepiej się bawiłem przy takim Sword Coast czy właśnie PoE. Chyba tylko Tyranny było podobnie przeciętne jak nie gorsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 09:17 
Cytuj  
Ja się poddałem w drugiej lokacji. Za dużo nudnego pierdolenia i starania się być oryginalnym na siłę, przy słabości wszystkich innych elementów tej gry.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 09:34 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Za dużo nudnego pierdolenia i starania się być oryginalnym na siłę


This ^^


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 10:19 
Cytuj  
Bez Kownackiej to nie to.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 12:48 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Ja ukończyłem raz i nie mam zamiaru wracać. Skill-checki na 100%, walka, brak jakiejkolwiek więzi z kompanami, beznadziejne wykonanie zakończenia, niespójny świat. Jeden z gorszych RPG. Lepiej się bawiłem przy takim Sword Coast czy właśnie PoE. Chyba tylko Tyranny było podobnie przeciętne jak nie gorsze.


No dla mnie Tyranny odwrotnie - skończyłem jednym tchem :). Tutaj pierwsza lokacja-hub zajebista, druga już taka sobie ale wciąż daje rade. Skończę ale gra jest dla mnie dość ciężka przez powolną akcję i kiepską walkę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 14:26 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bez Kownackiej to nie to.

Akurat w Tormencie chyba tylko Vhailor Zborowskiego był lepszy niż oryginalny voiceover. W BG2 sporo polskich aktorów faktycznie przewyższało angielskich (przede wszystkim Fronczewski, Kobuszewski, Kolberger).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 14:45 
Cytuj  
Ja właśnie śp. Kownacką pamiętam i wspominam najlepiej z BGów i PT. Viconia i Nie-Sława zawsze miały slot w party. Reszta - z perspektywy - była ok, część nie tak bardzo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 15:02 
Cytuj  
Przy całym szacunku dla Kownackiej w obu grach miała głos zimnej dominy, który może i pasował Viconii, ale do Nie-Sławy już niezbyt. Zresztą wystarczy posłuchać głosu Jennifer Hale z oryginalnej wersji gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 15:23 
Cytuj  
Nie-Sława była tanari, upadłym, ale tanari. Właśnie głos nieco wyniosłej (ale i z nutą erotyzmu) Kownackiej dobrze pasował do sukuba. W sumie, to jej nie ufałem za grosz, może dzięki takiemu doborowi aktorki. Ale z drugiej strony, to w PT paranoja była silna i każdego podejrzewałem o wrogie zamiary.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 387 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.