mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 07:12 
Cytuj  
Cytuj:
1 Kod: A3D-WER-Q8E-DF2-E4J (3 Premium Booster packs (zawiera po 12 kart), 10 000 gold)
2 Kod: M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS (alternatywna karta obozowisko)
3 Kod: TH4NK5FBF4N5 (jedno doładowanie do Golda, które działa w pięciu grach)
4 Kod: 5ORRY54TURD4Y (dodaje 100 pieczęci i pakiet)
5 Kod: WE-ARE-NO-TROLLS (1 pakiet)


Tak podsumowując.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 14:10 
Cytuj  
http://forums.ubi.com/showthread.php/76 ... 04-04-2013

W połowie maja 100 nowych kart. W nadchodzącym dodatku nie ma co liczyć na kolejną frakcję. Reszta zmian z powyższego linku jak najbardziej na plus. :)


Z okazji zdobycia 10 tysięcy fanów na Fejsie każdy gracz dostanie paczkę 12 kart. W mojej był Dark Assassin. Mam już dwóch. :D


Buhahaha. Po otworzeniu tego packa dostałem osiągnięcie i w nagrodę kolejnego packa. Po otworzeniu tego kolejnego dostałem jeszcze jedno osiągnięcie i jeszcze jednego packa. Ale jaja. W ostatnim epicki Wyvern Rider. Szkoda, ze nic dla Necro. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 15:35 
Cytuj  
Uh nie dostałem. Czy muszę zlajkować, żeby dostać?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 15:44 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Uh nie dostałem. Czy muszę zlajkować, żeby dostać?

Nie. Ja nic nie zalajkowałem i dostałem. Chyba rozsyłają falami te paczki. :)


Dzisiaj dzień szczęścia. Otworzyłem paczkę kupioną za złoto i wśród kart ten oto typek:
http://www.duelofchampions.cz/wp-conten ... e-dead.jpg :D :D :D

No i w końcu dobiłem do 200 ELO. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:10 
Cytuj  
Ja na mojej necro trafilem unique mobka dla haven. http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Eleonore.png
Hero tez jakiegos dla nich trafilem i w sumie latwiej mi sie haven talie ulozylo niz to co mialem startowego + ponad 10 boosterów.

No ale wczoraj popykalem chwile inferno, 10 paczek kart z shitem, ale daje rade mimo kiepskich spelli. Rushowac sie nie da, ale chociaz wrzucenie przeciwnika w defensywe daje rade.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:27 
Cytuj  
W czasie rozgrywki miałem okazję użyć tego Atroposa i daje radę równo. Również Assassini są godni uwagi. Niby mają tylko 2 w plecach, ale 4 w ataku powoduje, że przeciwnik chce zrobić wszystko by jak najszybciej się ich pozbyć. Zmodyfikowałem talię i wygrane idą jak nie wiem. :D


Korzystacie z Infernal Pit? :)




PS Pieprzyć MTG.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:37 
Cytuj  
da sie na tym Might & Magic Duel of Champions zarobic kase (sprzedajac karty, z wygranych eventow)? czy to tylko taka gra, gdzie sie ja wydaje (jak WOT)?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 17:18 
Cytuj  
Nie ma tradingu, bo tez latwo zdobywac boosterki (za gold z grania +za kody i levele). Gdyby tak bylo, to ludzie robiliby nowe konta, 15 boosterków w godzine i szybki transfer na maina.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 17:27 
Cytuj  
no to nie wiem jak to moze byc lepsze niz mtg :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 17:32 
Cytuj  
Bo nie trzeba nic inwestować żeby złożyć sensowną talię.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 17:48 
Cytuj  
Z poznania to ja jestem :P

Jeśli ktoś zaczyna przygodę z mtg od competitive to wtedy rzeczywiście droga gra, szkoda kasy i nerwów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 18:19 
Cytuj  
Alez zupelnie wyszedlem z wprawy z karcianek. Wzialem sobie necro na start i rowno dostaje baty od heaven :<. Ktos ma jakies tipy dla startowej talii necro? Na early game brakuje mi akcji zeby wystawiac creepy, a pozniej to jestem pozamiatany :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 18:33 
Cytuj  
Więcej tanich creepów w decku.
Warto zrobić kampanię, bo złoto i pieczątki lecą i można dokupić pare boosterków.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 19:02 
Cytuj  
Zrobilem tutorial i probowalem praktyke z AI ze stockowym deckiem i "niebo" mnie mocno mlocilo. Moze mam pecha do kart bo creepow tez nawrzucalem. Troche szkoda, ze taki nacisk wlasnie na moby jest. Gdzies wyczytalem, ze jesli ma sie talie zlozona z maksymalnej ilosci creepow to wygrana przeciw deckowi pod spelle jest niemal pewna ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:15 
Cytuj  
z tego co zauważyłem, warto ładować w spelle i fortune do max 3

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:26 
Cytuj  
Ja zrobilem 3 magic 2 (base) fortune, jak potrzebuje fireballa to w danej turze dorzucam do 4 magic. Niestety dropnal mi jeden narazie wiec troche kicha i malo uzywam.

No i mozna robic talie na zero magic albo zero fortune, a w skrajnych przypadkach zero creatures ;]

BTW necro tez nie moglem przejsc kampanii (ten koles spamujacy incorporale z +1hp), inferno i haven na luzie przeszli.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 21:39 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bo nie trzeba nic inwestować żeby złożyć sensowną talię.

Mi po prostu MTG już dawno zaczęło kojarzyć się tylko i wyłącznie z zabawą. Gram cholernie rzadko i przy takim stanie rzeczy mój skill utrzymuje się ciągle na tym samym słabo-średnim poziomie. Tutaj włączam kompa, odpalam "DoC" i mam kupę zabawy za friko. System dopasowywania graczy w miarę działa także wiem, że nie trafię na jakiegoś mastera, który złoi mi dupsko zanim policzę do 10. Na pewno fizyczne karty mają więcej uroku, tak samo jak gra na żywo. Tylko ten urok nie zawsze jest fajny. Na dłuższą metę nie ma co jednak porównywać MTG i "DoC". To dwie karcianki o zupełnie innych założeniach. Pewnie za kilka lat i herosowa karcianka również się rozmydli. W końcu zawsze kiedyś zaczyna brakować pomysłów i robię się coś żeby było. Na razie w "DoC" nie ma burdelu na polu bitwy, przesadnie skomplikowanych keywordów, dwustronnych kart i innych carów.

Templair, ja gram Necro i idzie mi coraz lepiej. Na początek radzę każdemu początkującemu skupić się na kampanii. Jak już dobrze wspomniano - niektóre misje są dużo łatwiejsze do przejścia daną frakcją. Nie mogłem sobie dać rady z tym gostkiem, który ciągle wrzucał stwory ze zdolnością Incorporeal. Zrobiłem na szybko talię Inferno i udało się prawie od razu. No, ale ja mam już naprawdę sporo kart. Za przechodzenie kampanii są naprawdę dobre nagrody. Tak samo za osiągnięcia. Wiadomo, że na początku świata się nie zawojuje. Jednak na start dostaje się jeden deck, potem korzysta się z tych wszystkich kodów i już kolekcja daje więcej możliwości. Dzisiaj aż 48 kart trafiło do mojej kolekcji - jedna od twórców gry, dwie za osiągnięcia i jedna kupiona za złoto. Warto do talii włożyć trochę tanich potworów by mieć co na początku wrzucać na pole bitwy. Spelle i karty Fortune potrafią namieszać czasami dużo więcej niż jakaś tam kreatura.

Ja w swoim decku mam spelle, które wymagają aż 6 punktów magii. Robią niezłe zamieszanie chociaż nie zawsze udaje się je wystawić. Z bohaterki 1/1/2 czarodziejkę zrobić dość trudno.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:03 
Cytuj  
Kody do tego badziewia ;):

Spoiler:


Bylo 5 u mnie zadzialal pierwszy i dal 4 packi czy jak o tam sie nazywa a reszta juz nie wiec chyba jeden na account, chyba ze wogole nie zadzialaja - uj wie.

Sama gra nie jest zla. Ma potencjal. da sie troche juz pokombinowac. Jak bedzie raz tyle kart to imho sie rozxkreci o ile nie pojda w prostacka wymiane dmg kritami.
MTG to ofc nie jest (i nic juz nie bedzie nawet troche porownywlane zajebistoscia) ale toto przynajmiej jest tanie.
Boli to ze nie ma jakis faz w czasie tury i wlasciwie nie da sie odpowiedziec na zagrania przeciwnika - strasznie to splyca rozgrywke w porownianiu z MTG.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:42 
Cytuj  
Troche szkoda, ze jest sie przywiazanym do pierwszego decka jaki sie wezmie. Oczywiscie mozna sobie kupic inne decki ale still ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 23:14 
Cytuj  
Nie do konca, ja mam lvl5 na 2 kontach (necro i inferno). Na obu moge spokojnie zbudowac po jednym decku haven (uberhealerski na jednym, pancerny melee z sigfriedem na drugim). Stronghold tez bym skleil coś.

Ogolnie gra jest fajna i nie przekombinowana.
Podzial pola walki na 16 pol + czary i ataki dzialajace na row/column/adjected oraz podzial na melee, flying, shooter. Event karty.
Dla mnie super rozwiazania ktore jednoczesnie maja sens w rozgrywce, a jednoczesnie doskonale oddają setting.


Ciekawe czy Soulstone blizza bedzie rownie warcraftowe, jak to jest HoMMowe ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.