mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 18:34 
Cytuj  
Zakladam temat, bo zauwazylem, ze troche osob z forum sie bawi. Bedzie mozna pogadac, wymienic sie doswiadczeniami, czy zostac e-znajomymi ;)

Obrazek

Opis z gry-online.pl:
Might & Magic: Duel of Champions to debiut popularnej marki w gatunku sieciowych gier karcianych. Za sprawą Ubisoft Quebec gracze z całego świata mogą toczyć pojedynki wykorzystując armie i postaci znane z uniwersum Mocy i Magii.

Trzonem rozgrywki są sieciowe konfrontacje z innymi graczami. Podczas starć korzystamy z wcześniej przygotowanych przez siebie talii kart (składających się z od 50 do 200 kart), dzięki którym możemy wprowadzać do gry swoje wojska czy też rzucać różnego rodzaju zaklęcia. Na czele armii gracza stoi heros, reprezentowany przez odpowiadającą mu kartę, od którego zależy jakie jednostki i czary będzie można umieścić w swojej talii. Bitwy odbywają się na składającej się z 16 pól planszy, na której gracze zagrywają swoje karty. Celem każdego starcia jest pozbawienie bohatera przeciwnika wszystkich punktów życia.

Wraz z wygranymi potyczkami zdobywa się punkty doświadczenia, a także walutę, którą można wykorzystać do zakupu nowych kart w dostępnym w grze sklepie.

Produkcja ta umożliwia graczom potyczki cross-platformowe (tj. pecetowcy mogą bezproblemowo stawić czoła posiadaczom iPadów i vice versa). Duży nacisk położono również na aspekty społecznościowe. Swymi osiągnięciami można dzielić się z innymi korzystając z serwisów takich jak Facebook czy Twitter.

Gra prezentuje się bardzo dobrze jeżeli chodzi o stronę audiowizualną. Karty okraszone są ciekawymi grafikami z bogatego uniwersum Mocy i Magii, natomiast muzyka przygrywająca podczas potyczek doskonale pasuje do rozgrywki, przywodząc na myśl starcia potężnych armii.


Kody promocyjne na dodatkowe pakiety, golda itd:
1 Kod: A3D-WER-Q8E-DF2-E4J
2 Kod: M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS
3 Kod: TH4NK5FBF4N5
4 Kod: 5ORRY54TURD4Y

Dodatkowo, za dodanie 50 znajomych otrzymujemy rowniez pakiet kart.

Osobiscie niezle sie wkrecilem. Gra daje duzo funu, pykamy wieczorami ze znajomymi. Bede tez dzisiaj poznym wieczorem streamowal na pewno kilka gier tutaj.

Chetnych do wspolnej zabawy zapraszam, moj nick: Mashirus

Lista osob grajacych w DoC: (mam nadzieje, ze jakis mod pozniej pozbiera nicki ludzi w pierwszym poscie)
1. Mashirus

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 18:56 
Cytuj  
Mój nick - Wodny

Dzięki za kody. Tylko ten ostatni mi nie działa. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 19:08 
Cytuj  
ID: Liquidyang
lvl8

Spostrzeżenia: Inferno jest gejowe, bo prawie każdy kriczer ma AoE albo Atack Anywhere... ;]
Tak na prawdę, to nie jest gejowe/op, ale nie lubię z Inferno rushem przegrywać. :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 20:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
LINK? ;]


Zapomnialem :P

http://www.duelofchampions.com/pl/

Jak mozesz, to podlinkuj prosze obrazek w pierszym poscie, bo na moja edycje juz za pozno.

Wodny, sprobuj kilka razy. Mi tez nie zalapal od razu.

Co do rusha inferno, to zlego slowa nie moge powiedziec, bo sam skladam taka talie ;) Jest przyjemnie, wbilem 400 elo 2x zaliczajac 5 winow pod rzad ^^


Ostatnio edytowano 17 kwi 2013, 20:46 przez D3jviD, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 20:44 
Cytuj  
ID: Wiktor2m
lvl: 22

Gram 6/6/2 Seria Necropolis Control.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 20:50 
Cytuj  
Jak nazbiera sie kilka osob dzis wieczorem, to mozemy jakis turniej zorganizowac ;)

Ktos sie orientuje jakie sa zasady? 8 osob tylko zawsze moze uczestniczyc?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 21:18 
Cytuj  
Turniej chętnie. Z czym się to je to niestety nie wiem także nie pomogę.

Jaka jest optymalna ilość kart w talii? W MTG ta liczba wynosi 60. Jak jest tutaj? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 21:22 
Cytuj  
Podobnie. Talie najlepszych maja 58-62.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 21:31 
Cytuj  
jak zmienić wybrany deck? tzn na początku wybierałem 1 z 3 mogę zmienić na inny starter?


_________________
psn

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 21:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jak zmienić wybrany deck? tzn na początku wybierałem 1 z 3 mogę zmienić na inny starter?

Niestety nie. :)

Kliknij "Play" i potem "Campaign". Za robienie misji w kampanii są całkiem fajne nagrody i dużo doświadczenia. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 21:34 
Cytuj  
Desh, musisz zalozyc nowe konto, jezeli chcesz, zeby to bylo szybko ;)
Mozesz tez kupic od razu cala nowa talie za duza kase.
Albo po prostu kupowac pakiety kart i powoli zbierac do nowej talii.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 21:36 
Cytuj  
Generalnie wystarczy uzbierać na nowy starter jeśli bardzo chcesz zmienić frakcje. Jednak polecam się trzymać tego co wzięliśmy na początku, z każdej z trzech startowych można dożo wykrzesać. Teoretycznie najprościej jest cisnąć Inferno, bo gry będą szybkie i szybko będziemy wbijać rating i punkciki, ale im dalej w las tym będą lepsi gracze i ci już będą umieli się i ustawić aby nie przegrywać od fireball i poradzą sobie z Juggernautem i jego starszym bratem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 22:41 
Cytuj  
Dopisalem sobie punkciki, wylosowalem decki (troche smieszne, bo cieszylem sie z blyszczących kart, a to tylko wersje kolorowe basic potworkow), poskladalem troche talie uzupelniajac o cele i zostalem pobity na necro/necro. Zabraklo mi mocnych creepow i fajnych spelli to po kilkunastu rundach juz nie mialem czym sie bronic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 08:49 
Cytuj  
Praktycznie wygrana gre mozna jeszcze przegrac. Tak samo dziala to w drugo strone. Ile razy juz ledwo zylem, a dobry dociag pozwolil mi zniszczyc wroga w jednej rundzie. To mi sie wlasnie podoba. Mozna wygrac z kims teoretycznie duzo lepszym od siebie, bo lepiej doszly nam karty albo jemu doszly dupiato ;)

Ja osobiscie nienawidze przystani. Masakra ile oni maja wkurzajacych czarow. Wczoraj walczylem na 500+ elo z gosciem, ktory chyba talie mial pod czary. W kazdej rundzie cos rzucal. A buff +3 do sily na stale jest chamski ;)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 09:11 
Cytuj  
Takie pro tipy dla osób poszukujących kasy :D Dogadajcie się z kolegą i poddajcie sobie nawzajem po 30 meczy. Dostaniecie 9k za achivment (wygraj 30 meczy ze znajomymi). Warto też spróbować zbić elo do 1 i 10 meczy wygrać bez przegranej (po drodze jeszcze bonus za 5). Ja niestety do 9 doszedłem i mnie jakaś pinda zabiła;p

Tak samo boosterki do xp i do golda najlepiej wlaczyć z 1 elo i wygrać wszystko ;p

Niestety te sposoby już mi nie działają, ale talie już jako tako mam :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 19:22 
Cytuj  
Odradzam instalowanie tej gierki na ipadzie. Słabo czytelne fonty. Nic nie widac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 00:24 
Cytuj  
Zajebista giera!
Teraz zamiast MOBA Mamy MOCA.
Chyba lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 10:25 
Cytuj  
No troche, przypomanilem sobie dlaczego kolekcjonerskich karcianek nie lubie, na 10 packow trafilem 2 karty dla mnie i ponad dziesiec uber kart (jakies unique, hero, stwory z milion hp) dla wszystkich innych armii ;]

Ogolnie to daje rade sobie tym necro z noobami (basic talia z paroma modyfikacjami), ale jak trafie na kogos z konkretną złożoną talią to nie mam szans i rozkladaja mnie kolesie z 6-10hp pozostalego, bo dochodzimy do momentu gdy wrzuca po 4 jakies rozjebane karty na ture i trace przewage, bo ja takich nie mam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 10:27 
Cytuj  
Gra kolekcjonerska i brak możliwości wymiany kart? co za szajs


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 10:32 
Cytuj  
Wymiana kart = lipne zyski dla tworcow ze sklepiku, bo po kupnie kilku packow wystarczyloby sie tylko wymieniac, wiec watpie, ze kiedykolwiek to wprowadza ;)

Chyba, ze jakies prowizje od tradowania, kto wie.

tomugeen napisał(a):
Ogolnie to daje rade sobie tym necro z noobami (basic talia z paroma modyfikacjami), ale jak trafie na kogos z konkretną złożoną talią to nie mam szans i rozkladaja mnie kolesie z 6-10hp pozostalego, bo dochodzimy do momentu gdy wrzuca po 4 jakies rozjebane karty na ture i trace przewage, bo ja takich nie mam.


Jaki sens gry, gdzie Twoja startowa talia ma takie same szanse z gosciem, ktory ma 500 dodatkowych kart i moze swobodnie skladac decki? ;) Im wiecej grasz, tym wiecej masz kart. Osobiscie bardzo mi to odpowiada, 50% umiejetnosci, 50% szczescia tak w przyblizeniu. Mozna wygrac z gosciem duzo lepszym od siebie przy odrobinie lepszym dociagu. Fajna odskocznia od Starcrafta, gdzie wygranie z graczem lepszym od siebie jest bardzo trudne.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2013, 10:37 przez D3jviD, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.