mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 15:23 
Cytuj  
wiem wolisz grac w powazne gry z powazna grafika gdzie trzeba wciskac nie wiecej niz dwa przyciski bo by ci sie wszystko pojabalo ; czy 1 , 2 czy moze 2 ,1 ?? tyle opcji OMG a juz nie mowie o kombach 1,1,2 :O to juz nie jest tytul dla mendy :[


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 15:25 
Cytuj  
nah, wole grac w gry, gdzie przeciwnikiem sa ludzie.
uczenie sie na pamiec co wciskac i kiedy juz mnie nie bawi, tak jak kiedys :)
i nie rozumiem czemu ciagle probujesz mnie obrazac. spokojnie sobie rozmawiamy, na wesolo, a ty masz jakis bol dupy, ze nikt tutaj nie docenia tej zajebistej gry.
podoba ci sie, graj w pokoju i wyluzuj troche bo osiwiejesz w wieku 25 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 15:27 
Cytuj  
Mnie trochę layout odrzuca, wow to jest kolorowe gówno ale tutaj to już przegięcie pały.
Może tak jak pisze kaczy gra jest trudniejsza od aktualnego wowa i dlatego przyciąga fanów podstawki, w sumie jakbym miał grać już w jakiegoś themeparka to chyba bym się jednak zdecydował na kolejny dodatek do wowa.. :<


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 15:35 
Cytuj  
Duzo ludzi ktorzy zaczynali w Vanilia WoW maja aktualnie 30+ lat , rodziny , dzieci , prace itd.

Jesli ktos nalezy do tych osob i ma 2-3 godziny w ciagu dnia zeby sobie popykac bez spiny 3-4 razy w tygodniu to nie jest to gra dla niego , moze zapomniec , chyba ze bedzie chcial rozwijac housing czy tam jakies inne rzeczy.

Takze dla takich osob casul WoW bedzie idealnym wyborem.

Ja mysle ze Carbine liczy na duza ilosc mlodych graczy ktorzy nie grali w WoWa i WS bedzie dla nich pierwsza gra mmo ktorej beda poswiecac czas , bo cala masa ludzi z WoWa ktora jest juz tak rozpuszczona i przyzwyczajona do baaaaaardzo latwego contentu jakis jest w WoWie od 7 lat (tak wszystkie te heroic mody w WoWie to jest pikus w porownaniu z contentem w WS) , ze zwyczajnie nie daja rady.

Najsmieszniejsze jest to ze oni mysla ze sa jacys imba super bo grali w WoWa w TOP100 a tutaj gra ich weryfikuje raz dwa , wiec zaczynaja winowac ze gra pobugowana , ze kolory , ze chuj wie co tylko dlatego ze nie potrafia sie przyznac ze sa za slabi :[ smutne , kidsy z WoWa.

Ostatnio taki jeden polaczek wlasnie sie chwalil jaki to on nie jest zajebisty, gral w top 100 WoW + high Worlord , a tutaj 3 tygodnie nie potrafil zrobic jednej z czterech podstawowych instancji 5 man ktore sa wymagana na raid 20 man zeby zrobic je w czasie :D takich ludzi jest od chuja i niech sobie wracaja do WoWa siosio


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 16:03 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
to daje liczbe graczy ktorzy kupili gre bylo 1,5 mln +


Jakby dobili do 1mln to info o tym byłoby wszędzie. Z drugiej strony jak się robi grę która wygląda jakby targetem były ośmiolatki, to chyba nie liczy się na taką sprzedaż. Grunt, żeby było tyle graczy by móc rozwijać grę a nie zwalniać pracowników.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 16:10 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=kkO99KnPsQg widze ze ta trudnosc pochodzi od najebania jak najwiekszej ilosci czerwonych telegraphow, gg.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 16:17 
Cytuj  
To jest debilu world boss ktorego na 50 lvl bilem sam , on jest easy i nic nie robi .

Tak to jest jak sie chuja wie i wkleja jakies bzdury...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 16:54 
Cytuj  
To jest themepark do kurwy nędzy, walczysz z jakimś chujowym skryptem - cała hardcore'owość polega na tym, że żeby być w jakiś TOP'ach trzeba nakurwiać 6godzin dziennie+. :D


Wildstar od razu mi wyglądał na hardcore'ową grę dla hardcore'owych graczy, wystarczy zerknąć na artstyle i widać do kogo to jest adresowane. :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 16:56 
Cytuj  
a co ma wyglad do hardcorowosci?

kosta rubika tez jest kolorowa a ulozysz w 1 minute?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 17:10 
Cytuj  
Ta w 5 sekund od razu.. oh wait.
https://www.youtube.com/watch?v=TT19W0bq8qw


_________________
@polygamia

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 17:14 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
a co ma wyglad do hardcorowosci?

kosta rubika tez jest kolorowa a ulozysz w 1 minute?


A no to, że grafika jest wyraźnie adresowana do nowego pokolenia graczy, a nowe pokolenie graczy jest przyzwyczajone do tego, że gry się praktycznie same przechodzą, tylko wystarczy wystarczająco długo bezmyślnie klikać. :p


Btw. moja nowa postać:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 17:30 
Cytuj  
Ruchałbym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2014, 18:10 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=kkO99KnPsQg widze ze ta trudnosc pochodzi od najebania jak najwiekszej ilosci czerwonych telegraphow, gg.


HP + balony = win.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 18:39 
Cytuj  
Hmm, szukam jakieś mmo i przyznam ze przez lata spędzone w Wowie podejrzanie znajomo wyglądają mi gameplaye z Wildstara. Czy miałby ktoś użyczyć kluczyk eu ( prosiłbym na pm ) ? Chciałbym spróbować i ew. kupić

Z góry dziękuje.


_________________
Obrazek

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 19:15 
Cytuj  
Jutro chyba ma byc giveaway guest passow z alienware.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 19:19 
Cytuj  
Jutro to givewaye będą wszędzie. Widać, graczy szukają rozpaczliwie, po kilku tygodniach po premierze ;).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 07:18 
Cytuj  
Niesamowite jest to, że mamy tutaj gościa który faktycznie gra i ocenia grę przez pryzmat contentu który zwiedził a reszta ludzików tutaj, jak to ludziki na mmorpg - flejmują a głównym argumentem jest (uwaga) "bo".

Nigdy nie kumałem, jak można włazić do tematu gry w której się nie gra i po niej jechać. Nie żal Wam na to czasu? Zamiast udzielać się w tematach gier które Was nie dotyczą lepiej byście się zajeli budowaniem konstruktywnego kontentu gdzie faktycznie można coś ciekawego poczytać.

Ja np. w Wildstara napieprzałem ze 2 tygodnie i stwierdzam, że gra jest bardzo dobra. Poziomy trudności przeciwników (ot nawet takie elitki) są na całkiem przyjemnym poziomie gdzie niektórych misyjnych przeciwników faktycznie trzeba pokonać w party. Pamiętacie w Loch Modan (WoW) była area w którym były elitarne mobki? Cztery q które dają masę expa a solo tam wejść się nie dało. Taki poziom reprezentuje teraz Wildstar czyt. tego co było kiedyś w WoW. Imo dobrze Panowie robią celując w community które chce czegoś więcej niż to co daje teraz WoW (mowa o pvp i pve a nie o pobocznych zabawkach jak crafting/pokemony/masa mountów). Jakbyśmy jednak chcieli porównywać MoPa do WSa to jednak WS IMO ma więcej do zaoferowania.

Ja wróciłem jednak do WoWiszona z powodu tego, że uwielbiam lore Warcrafta. Po za tym, mamy do niego jeszcze karciankę a niedługo wychodzi Heroes of the Storm. Podejrzewam, że gdybym na świeżo teraz podchodził do WoWa i WSa to wybarłbym WSa :) Tak sobie myślę, że w moim przypadku pierwszym mmorpg był WoW w przypadku niektórych tutaj było to UO i mieli/mają taki sam syndrom - ot po prostu sentyment.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 07:42 
Cytuj  
Taka fajna wg. ciebie gra i wytrzymales tylko 2 tygodnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 07:47 
Cytuj  
Za trudna dlatego wrócił do wow'a. ;p


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 08:15 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Taka fajna wg. ciebie gra i wytrzymales tylko 2 tygodnie?


Ułatwię Ci:

Shador von Dal napisał(a):
Ja wróciłem jednak do WoWiszona z powodu tego, że uwielbiam lore Warcrafta. Po za tym, mamy do niego jeszcze karciankę a niedługo wychodzi Heroes of the Storm. Podejrzewam, że gdybym na świeżo teraz podchodził do WoWa i WSa to wybarłbym WSa :) Tak sobie myślę, że w moim przypadku pierwszym mmorpg był WoW w przypadku niektórych tutaj było to UO i mieli/mają taki sam syndrom - ot po prostu sentyment.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.