mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 15:31 
Cytuj  
zawsze najlepsze sa opinie tych co nie grają :)

Jednak czy ncsoft możne zrobić coś grywalnego dla europejczyka to wątpie.

Te wszystkie ciekawe rzeczy prędzej czy później i tak będą odległym tłem dla zwyczajnego lvlowania, jak zwał tak zwał, gra nie jest robiona dla kilku tysięcy graczy, oni muszą zarabiać szybko, nikt produkujący masowe gry nie bierze pod uwagę że gra będzie na rynku długo, szybki zarobek, jak najmniej serwerów by nie robic kosztów i jak się wszyscy znudzą to im pokazemy kolejny trailer z nex gen mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 18:43 
Cytuj  
Pewnie będzie abonament.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 18:45 
Cytuj  
no wlasnie raczej ma nie byc abo. Co do oryginalnosci, to WoW tez oryginalny nie byl, a wszyscy sie nim jarali. _Moze_ Wildstar bedzie na tyle odswiezony, ze pomysl znowu zalapie.
A moze bedzie kompletny crap :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 22:10 
Cytuj  
shp napisał(a):
Dostajesz własny kawałek "ziemi w powietrzu", jakby asteroidy i sobie tam domek budujesz. Jako gildia dostajecie drugi taki sam, ale wszyscy ulepszają uzbrojenie, guardów tamują itd. Jak chcesz walczyć z innymi to lądujesz tym na planecie i bronisz się/invadujesz inne gildie.


jesli bedzie grac duzo ludzi to moze sie zrobic ciekawie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 01:37 
Cytuj  
O, rekrutacja.
http://files.enjin.com/336270/Slider%20Images/Fffxiv-Scroll.png

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 05:52 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):


Star Trek im sie chyba znudzil.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 22:58 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
no wlasnie raczej ma nie byc abo.

Jak nie będzie abonamentu to będzie F2P.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 04:36 
Cytuj  
Ujawnili na ComicConie dwie nowe rasy: http://www.wildstar-online.com/en/the-g ... lesecrets/

Swoją drogą, sporo współpracują z komiksowym community, nawet papierową serię wydali - widać że na tym targecie im zależy.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 08:57 
Cytuj  
gameplay.
http://www.youtube.com/watch?v=z266TsuL320

taaa... ja se jednak chyba daruje


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 10:06 
Cytuj  
Strasznie mi sie ten scrolling combat text nie podoba. Kolejna rzecz, ktorej gry MMO od czasow WoWa jakos nie moga porzadnie zrobic... /facepalm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 10:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Strasznie mi sie ten scrolling combat text nie podoba. Kolejna rzecz, ktorej gry MMO od czasow WoWa jakos nie moga porzadnie zrobic... /facepalm


Bigająca mysz z minion-kiem, strzelająca do świnek....

lol to gra dedykowana dla max 12 latków xD :wtf:
Polecę moim dzieciom pewnie będą się świetnie bawiły. :lol:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 10:26 
Cytuj  
Czy tylko ja mam wrażenie, że ten filmik jest w jakimś 800x600? :/ Czcionka (vel trzcionka) jest tragiczna, to samo z UI.
Mam nadzieję że tylko w becie to będzie a do release poprawią. Albo chociaż modderzy zrobią coś fajniejszego. Co do meritum filmiku - housing fajnie wygląda :F
vilhelm napisał(a):
Bigająca mysz z minion-kiem, strzelająca do świnek....

lol to gra dedykowana dla max 12 latków xD :wtf:
Polecę moim dzieciom pewnie będą się świetnie bawiły. :lol:

Gnom z różowymi włosami i pandy - trzeba ściągnąć każdy target. Mi tam rasy w takim stylu jako dodatek nie przeszkadzają, byleby nie narzucali tego na całe lore świata.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 10:45 
Cytuj  
Przeciez tu sa same takie rasy i cala gra jest zrobiona 'na smiesznie'.
Abstrahujac od infantylizmu i humoru, ktory chyba rzeczywiscie jest troche zbyt nachalny (a jak wiadomo co za duzo to nawet...) to jestem zawiedziony tymi dwoma nowymi rasami...

srsly..?

Nieumarli trapieni 'choroba" (czyli warcaftowe Forsaken) i psychotyczne wiewiorki (czyli warcarftowe Gobliny)... czy w AAA devsach/designerach nie ma ani krzty originalnosci i konceptu?

No kurwa... po chuj mam grac w kolejna gre oparta na przygodzie, poznawaniu i exploracji swiata skoro od pierwszych minut mam uczucie dejavu?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 10:54 
Cytuj  
rift wyglada przy tym slicznie.

tylko dfo i eve :p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 10:55 
Cytuj  
LoL filmik dot. dwoch nowych klas nazwali Dirty little secrets, kojarzycie co mowil Torturer (chyba tak sie zwal) w Scarlet Monastery?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 13:42 
Cytuj  
1. Graficznie bieda. Ja rozumiem, że wybrali taki a nie inny art style, ale zony wydają się takie puste i niepotrzebnie rozległe.
2. Te chomiki robili chyba po pijaku. Nie znoszę takich ras. Niby to fajnie i śmieszne w zamyśle a wychodzi kupa.
3. Ile można lać zwykłego wroga?
4. System ścieżek zapowiada się naprawdę fajnie.
5. Znowu oklepane questy.
6. "WoW 2"
7. Chyba ich powaliło z tym sygnalizowaniem ataków. Nasza postaci ciągle się rusza i atakuje, przeciwnicy stoją jak cielaki.
8. Jakie te rasy mają dziwaczne i nieprzyswajalne nazwy. Zamiast wymyślić coś co wpada w ucho i daje się łatwo zapamiętać to pojechali z jakimiś dziwolągami.
9. Żadnego wielkiego hitu z tego nie będzie. Jak zrobią B2P w co wątpię - pewnie się sprzeda sporo pudełek. Jak zrobią na abonament to F2P po pół roku maksymalnie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 15:34 
Cytuj  
Jakos trzeba zabic czas do EverQuesta Next...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 16:43 
Cytuj  
wodny napisał(a):
9. Żadnego wielkiego hitu z tego nie będzie. Jak zrobią B2P w co wątpię - pewnie się sprzeda sporo pudełek. Jak zrobią na abonament to F2P po pół roku maksymalnie.

O to aż tak bym się nie martwił, bo hype jest spory na zachodzie. Z tego co się orientowałem to Nihilum/Ensidia z Kungenem na czele już się zadeklarowali na wildstara. Tak samo jak c9 (od kiedy przeszli na multilang to w gw2 są jedną z lepszych gildii). Największy hype mają oczywiście w USA - sporo multigamingowych gildii się deklaruje (nawet taki zerg jak mognation co ma 1000+ membersów).


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 19:24 
Cytuj  
słomiany zapał pewnie starczy na dwa może trzy tygodnie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 08:16 
Cytuj  
shp napisał(a):
wodny napisał(a):
9. Żadnego wielkiego hitu z tego nie będzie. Jak zrobią B2P w co wątpię - pewnie się sprzeda sporo pudełek. Jak zrobią na abonament to F2P po pół roku maksymalnie.

O to aż tak bym się nie martwił, bo hype jest spory na zachodzie. Z tego co się orientowałem to Nihilum/Ensidia z Kungenem na czele już się zadeklarowali na wildstara. Tak samo jak c9 (od kiedy przeszli na multilang to w gw2 są jedną z lepszych gildii). Największy hype mają oczywiście w USA - sporo multigamingowych gildii się deklaruje (nawet taki zerg jak mognation co ma 1000+ membersów).

Na zachodzie jest zawsze spory hype. Na wszystko.

Wildstar zapowiada sie poprostu zbyt... standardowo, doslownie WoW 2.0. Problem z takim podejsciem polega na tym, ze graczy WoWa to nie przyciagnie (bo oni juz zainwestowali w WoWa i niechca nic zmieniać), czesc tylko sprawdzi i dojdzie do wniosku ze "juz to mam, po co mam grac w to samo tylko z inna grafika ?". Zostaja tylko minimalna grupa graczy ktora jest zadowolna z interacyjnego podejscie i malych kroczkow przy wprowadzaniu czegos nowego.

Reasumujac. Gowno z tego bedzie. Jak chce sie zaistnieć na tym rynku to jest tylko jedna droga. Trzeba podjac ryzyko, wypierdolic wszystko co było w MMO przez okno, i zaczac od podstaw, eksperymentujac z nowymi rzeczami.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.