mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:19 
Cytuj  
Na PS2 najfajniej mi sie gralo w virtual fightera. Ta seria wogole jeszcze zyje? a jak tak to gral ktos?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:19 
Cytuj  
No od mortala wydaje się dużo trudniejsza. A następcy typy sf x tekken, fail?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A następcy typy sf x tekken, fail?


Ludzie mówią, że crap. Nie wiem czemu, nie zagłębiałem się w temat.

Mi się w grze nie podobał osobiście wymóg grania dwiema postaciami, strasznie mnie to wkurwiało. Szkoda, bo bardzo fajny roster dali imo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:38 
Cytuj  
Tekken vs SF to crap i do tego uproszczony (tag zmiana+combo 4hit to wlasciwie 1-2 buttony i tak w kolko). Community SF narzeka bo prostackie, community TK bo nie ma 3D. :) Do tego gra jets zrobiona 'na smiesznie' (zabawne komentarze w pareach itp...) - slabo.

SF jest popularny na turniejach bo jest niesamowicie skillowy. Zawsze byl - wlasciwie kazda 2D czesc.
Polecam walki Daigo - boga Street Fightera, np ta:

http://www.youtube.com/watch?v=Lq1ey4-ewyQ

koles paruje 'recznie' (kazdy hit jest parowany osobno) super combo chun-li i kontruje swoim majac 'dangera'. Niesamowity skill i zelazne nerwy ma. Troche ludzi mysli ze jest reptilanem. ;)

A VF zyje tylko ze jak zawsze jest niszowy bo jest w uj trudny i skillowy (mocniej niz SF o wiele) i malo efektowny (nie ma wybuchow i latania. Kazda nowa czesc daje rade (w przeciwienstwie do SC i TK naprzyklad gdzie stare >>> nowe). Dla mnie VF jest najlepsza seria bijatyk ever - choc mocno w niej posysam. Gra daje niesamowita satysfakcje z nauki postaci. Do tego lubie to jej stonowanie i 'powazne' podejscie do sztuk walki.
Dla odmiany druga ulubiona jest Guilty Gear, ktory jest przeciwienstwem VF pod kazdym mozliwym wzgledem. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:50 
Cytuj  
VF było kiedyś na PC, nie? taki staroc? ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:56 
Cytuj  
bylo, na poczatku sprzedawali to chyba nawet razem z osobna karta graficzna.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 11:54 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A VF zyje tylko ze jak zawsze jest niszowy bo jest w uj trudny i skillowy (mocniej niz SF o wiele) i malo efektowny (nie ma wybuchow i latania. Kazda nowa czesc daje rade (w przeciwienstwie do SC i TK naprzyklad gdzie stare >>> nowe). Dla mnie VF jest najlepsza seria bijatyk ever - choc mocno w niej posysam. Gra daje niesamowita satysfakcje z nauki postaci. Do tego lubie to jej stonowanie i 'powazne' podejscie do sztuk walki.


No dokladnie! tez nie bylem jakims mistrzem w VF, ale poprostu gralo mi sie w to najfajniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:07 
Cytuj  
VF milion lat temu był bardzo fajny, dziwny i trudny. W sumie jak sie 2 noobów dorwało to było z tego takie nude pac,pac,klap,klap póki sie czegoś człowiek nie nauczył.

Stare tekkeny były swietne, wiecej było tak timingu, wyczucia i takiego flow niz np. mk wymagajacego raczej tapowania jednej z 10 kombinacji. Tam to raczej reka pływała po padzie. Potem mieli okres chujowych tekkenów ale ten ktory ostatnio wyszedł razem (w tym samym okresie co MK na konsole) był bardzo fajny w starym stylu - wiekszkosc ciosów i combo z T3 działało ;]

Za to w wersji PR0 na zawodach ten tekken nie nadaje sie zupełnie, okropne to było rok temu na EVO. Ani do grania, ani ogladania. Za to idealne do piwka, bo tam każdy zrobi "jakiś" cios i combo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:15 
Cytuj  
Bo wszyscy graja grubym Bobem :) Tekken co wyszedl ostatni to Tekken Tag 2 i na filmikach wyglada ok (nie gralem). Ale i tak Tekken jest nudny bo gra polega na blokowaniu non-stop i punishingu dwoma ciosami w kolko, gdy np taki MK promuje atak. W sumie VF tez ma system jak tekken (brak obrazen prze blok itd..) ale tam to zupelnie inaczej wyglada i 'sie czuje'..walki sa krotsze i dynamiczniejsze (w VF dwa dobre komba po 4hity i jest KO - tekken zas jest z odcinka na odcinek coraz statyczniejszy i wogole nie ma uzycia 3D space).

BTW tomu - zagraj sobie w Virtua Fighter 5 Final Showdown - to jets dalej to samo co milion lat temu - serio. :) T seria jest ucielesnieniem 'tradycjonalizmu' japonskiego...prawie sie nie zmienia. :) POstaci tez nie dodaja powydziwianych i po pierdyliard klonow jak w innych bijatykach tylko po 2 na czesc :) Dlatego pewnie sa tak dopracowane.

Ehh jakby tak dali na PC VF nowego z taka jakoscia konwersji jak MK. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:21 
Cytuj  
Szwaby zablokowaly MK9 w Niemczech. Nosz jebac ich.

Ktos wie moze, czy mozna otrzymac gre na steamie jako gift, jesli dana gra jest zablokowana w moim kraju? Ewentualnie czy bedzie pudelkowa wersja z innego kraju u mnie dzialac?


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:27 
Cytuj  
Co do MK5 chciałbym mieć możliwość gry tylko z jakimiś pobliskimi krajami, bo mnie potrafi placzyc chyba z jakas tunezja i gram w slow motion :S


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 13:29 
Cytuj  
Ja poproszę "Dead or Alive 5 Ultimate" na PC. :)


"Injustice" na PC w wersji GOTY w listopadzie:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=78429

Fajnie by było. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 18:20 
Cytuj  
22 sierpnia "Skullgirls" zawitają na PC:
http://www.eventhubs.com/news/2013/jul/ ... t-22-2013/ :)


Ponoć do "MK" wyjdzie niedługo jakiś patch, który poprawi między innymi ślimaczenie się gry.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 08:22 
Cytuj  
http://www.eventhubs.com/news/2013/jul/ ... 4-ae-2012/
http://www.eventhubs.com/news/2013/jul/ ... -fei-long/
http://www.eventhubs.com/news/2013/jul/ ... ocumented/

Capcom - mistrz odcinania kuponów i serwowania graczom gówna. To będzie o ile się nie mylę czwarta edycja "SF4" - zgroza. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 08:30 
Cytuj  
a te cale nowe guality geary na pc to kiedy?

na PC jest jeszcze cos jak BlazBlue ;p
http://www.youtube.com/watch?v=_lyncDf8Fig

rysowane dzieci ;d


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 08:38 
Cytuj  
Nowe "GG" nie wiadomo kiedy i nie wiadomo w ogóle czy wyjdzie na PC.

"BlazBlue" na PC wyszła tylko pierwsza edycja. Teraz będzie któraś tam z kolei, bodajże 3 czy 4. Próbowałem w to pograć i jednak takie azjatyckie bijatyki w 2D są zdecydowanie nie dla mnie. Wolę "MK".

Może dostaniemy w listopadzie "Injustice" także jak komuś się znudzi "MK" to będzie miał w co trzepać przez długie miesiące. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 12:07 
Cytuj  
O nowy SF - zajebiscie. Rolento - super postac. Gralo sie nim w SFAlpha.
Mam nadzieje ze na PC tez bo mimo ze dusza jestem przy mortalu to nowe SF > MK i Injustice pod kazdym waznym dla bijatyki wzgledem. Z tym ze trza miec choc szczatkowego skilla. :)

PS. W sumie to nie jest nowa gra tylko DLC z 5ma postaciami - me like. Rzadko sie zdarza tak dlugi support dla bijatyki. Licza sobie za to ale lepsze to niz nic. Zwlaszcza ze SF4 jest w chuj dobry poprostu.

A BlazBlue wyglada jak Guilty Gear = lykam bez zastanawiania sie. Zwlaszcza ze gra jest robiona przez pro-graczy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 12:54 
Cytuj  
dzizas w tym MK niezle debile tez graja co spamuja jeden cios, np. Kano ma porąbane te latajace noze ;<


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 13:04 
Cytuj  
a kim ty grasz?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 13:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dzizas w tym MK niezle debile tez graja co spamuja jeden cios, np. Kano ma porąbane te latajace noze ;<

No niestety taki urok "MK". Chociaż sam jak napierniczasz Scorpionem to masz na przykład ten wkurzający teleport, ogień na ziemi i inne triki. Także coś za coś. :)

Grałem wczoraj z Kenshim - masakra. Pojechał mnie równo, nie miałem żadnych szans. Nie będę pisał, że to kolejna przesadzona postać, bo pewnie jest na niego jakiś sposób. Zaczyna się pierwsza runda, Kenshi stoi na końcu ekranu i leje moją Sindel jakimiś swoimi kinetycznymi klonami. Nieźle pojechane.


Oglądałem wczoraj pojedynki "Injustice" z EVO. Patrzy się na to z nieskrywaną frajdą. Jest bardzo szybko, pomysłowo i efektownie. Chociaż niektórzy gracze i tak umiłowali sobie spam różnego rodzaju fireballami. Nudzi mnie takie coś.

Z tym "SF4", to niech Capcom spada na drzewo. Wzięli postacie i plansze z kiepskiego "SFxT" i będą to sprzedawać głupim ludziom. Gratulacje. Pewnie sporo ludzi się na to nabierze.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.