mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 20:28 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Niah napisał(a):
za taką cenę to masz phantomy na modo :lol:


Nie wiem co to modo nie wiem co to phantomy ale znając ciebie to jest złośliwy post więc uj ci w cyce


http://wizards.custhelp.com/app/answers ... layerDraft

modern masters więc jeszcze droższe


Phantom M14 Sealed - 6ticketów wstęp, a nie ma boosterów do wygrania, to troche zdzierstwo imho.
Ludzie graja te Phantomy, w sensie jest to na tyle popularne że draft się odbywa cześciej niż raz na dzień czy tylko nooby w to grają? Wogole z tego co wyczytuje to potrzeba "new player ticket" którego kupić nie można więc jest ograniczona liczba taki draftów na konto, dobrze to rozkminiam? Jak w to grałeś to podziel się wrażeniami bo to bardzo ciekawe.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 21:46 
Cytuj  
Phantomy mają to do siebie, że nie zabierasz kart, które otworzyłeś w sealedzie, czy też pickowałeś w drafcie. Oprócz tego za zajęcie odpowiedniego miejsca otrzymujesz tickety tak jak w każdym innym turnieju (Czasami zamiast ticketów dostajesz phantom pointy). Nie jest to też żadne ździerstwo, gdyż aby zagrać w normalnym drafcie/sealdzie potrzebujesz oprócz ticketów również boostery, albo ich równowartość w ticketach (bardziej opłaca się boostery, bo aktualnie m14 stoją po 3,2 ticketa wieć np. draft = 3x3.2 + 2 tickety, a to wychodzi lepiej aniżeli 14 ticketów) i wtedy wygrywasz np. w drafcie 8/4 - osiem boosterów co po przeliczeniu na tickety przy wartosci 3.2 = 25 ticketów z groszami...

New player ticket wymagany jest przy ograniczonej liczbie turniejów, które skierowane są dla jak sama nazwa wskazuje nowych graczy. Po założeniu konta + kupnie podstawki dostajesz 1 taki ticket. Cała reszta posługuje się Event Ticketami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 06:44 
Cytuj  
No to jakby nie patrzec jest to w uj drozsze niz Hex (jesli nadal cana to 1$), gdzie w Hexie dodatkowow ZAWSZE zatrzymujesz to co wydraftowales.

Wszystko fajnie tylko drogo... no i ten klient/UI/handel z botami.... kurwa...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 07:51 
Cytuj  
Jeszcze troche i może WotC zorientują sie ze to gra w internecie i nie mozna na niej kosic jak na papierze.
Zrobiliby to kiedys sensowniej to grałoby 5x wiecej osób. Jak sie wezmą za siebie teraz to jednak moze być za późno (coś jak blizzard ktory postanowil dote zrobić nagle po latach).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 08:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No to jakby nie patrzec jest to w uj drozsze niz Hex (jesli nadal cana to 1$), gdzie w Hexie dodatkowow ZAWSZE zatrzymujesz to co wydraftowales.


phantomy masz za ~20zł
normalne drafty za ~40zł, zatrzymujesz karty, nie ma redraftu i wygrywając jesteś sporo do przodu, chociaż nie wiem jak teraz jak grałem drafty na modo to były czasy rtr, a paczki były wtedy tanie wchuj = mniejszy zwrot.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 08:45 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jeszcze troche i może WotC zorientują sie ze to gra w internecie i nie mozna na niej kosic jak na papierze.
Zrobiliby to kiedys sensowniej to grałoby 5x wiecej osób. Jak sie wezmą za siebie teraz to jednak moze być za późno (coś jak blizzard ktory postanowil dote zrobić nagle po latach).

a co maja zrobic? ah w $ jak w diablo i kasowac prowizje z kazdej transakcji?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 08:53 
Cytuj  
Ogolnie stwierdzilem tylko ze jest to drogie. A dodatkowo to gra dla fanów papierowego magica, nie jakies wspaniałe przeniesienie.

Gdyby zrobili grę komputerową karciankę z całym bogactwem MTGowej mechaniki i nizszymi entry kosztami, za to czymś co wyciagnie kase od ludzi którzy się wkręcą, to byliby traktowani wlaśnie jak gra komputerowa. Nie chce rzucać liczbami ale mając takie IP mogliby spokojnie wyreklamować sie na wiecej online graczy niz maja na papierze.

Duel of Planewalkers nie licze, bo o MTG normalne chodzi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 09:01 
Cytuj  
Cytuj:
a co maja zrobic?


Normalnego klienta, z normalnym interfejsem i z normalnym systemem handlu. Do tego dac normalne ceny za boostery i karty biorace pod uwage to ze jest to 'produkt' cyfrowy.

Czyle de facto Hexa. :) Z checia bym zagral w porzadnie zrobionego online rpg (MMO?) w swiecie MTG naprzyklad.
GW1 zerznal 'zbieranie kart' jako skilli z MTG wlasnie, wiec spokojnie dalo by sie to polaczyc.
NO ale lepiej napisac klienta w tydzien i bic kase za frajerach. No offence.

PS. Tak wiem.. Hex jeszcze nie wyszedl... :)


Tbh to ja ogolnie sie coraz bardziej sklaniam do systemu ze Scrools i Faerii (jednorazowa oplata - grind kart za ingame walute). a nie placenie za coraz to nowe piksele i to tyle samo co za wersje ktora moge pomacac.
Przestalem np kupowac boostery w IW (choc gra fajna) bo za duzo mi kasy na to szlo i dotarlo do mnie ze w sumie kupuje 'nic'. Zadowalam sie kartami z trade i z questow.

I HS od Blizza i HEX beda oferowac earning kart za granie - MTGO nie, dlatego na dzien dobry pazerne WOTC niech spierdala z tym calym MTG - i tak z dodatku na dodatek gra jest slabsza.

Idzie nowe. Moze WOTC sie obudzi bo o ile cyfrowe karcianki papierowemu MTG nie zagroza, tak przed MODO przyszlosci nie widze wielkiej (w obecnej jego postaci). Ale tak jak mowilem - w MMO bym jebnal jakby bylo sensownie zrobione (zbieranie kart + coop misje + exploracja PRZEBOGATEGO swiata mtg, np...).


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 09:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
NO ale lepiej napisac klienta w tydzien i bic kase za frajerach. No offence.


"Frajerzy" jak ja gdy zagrają drafta to są stratni, ale jak dobrze grasz to i zarobić możesz dobrze, kilka k więc chyba nieźle.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 09:08 
Cytuj  
Kabra przestan narzekac, bedzie hex, bedzie to co wszyscy chcieli, swiat tez wyglada na ciekawy, oczywiscie nie jest to mtg world, ale tez fajny. A hex wg zamierzen ma miec wlasnie wszystko to co wymieniles , alpha wychodzi w ciagu 3 tygodni.

W mtg jedyne co sie da grac z draftow to swiss, gdzie "masz nadzieje" ze statystyka cie nie pograzy i bedziesz wychodzic na swoje.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:05 
Cytuj  
Ktoś z was też złapał hype`a na HS? :] Ja dziś przekroczyłem wszelkie granice zdrowego rozsądku, siedziałem kilka godzin na twicie próbując wyłapać kluczyk, aż mi wstyd za siebie, w takim wieku... :]

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:14 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Ktoś z was też złapał hype`a na HS? :] Ja dziś przekroczyłem wszelkie granice zdrowego rozsądku, siedziałem kilka godzin na twicie próbując wyłapać kluczyk, aż mi wstyd za siebie, w takim wieku... :]

Ja raz brałem udział w takim rozdawaniu kodów na gemy do "GW2" na Twitchu i po tym jednym razie powiedziałem sobie nigdy więcej. Chociaż czego to ja nie robiłem dla kluczy beta do "D3". Nawet wiersze się pisało. Masakra. Czekam na kluczyk do "Hearthstone" i jak go dostanę to od razu sprzedaję. Skoro premiera w tym roku to lepiej sprzedać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 08:04 
Cytuj  
dostac klucz tylko po to zeby go sprzedac.... no comment


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 08:39 
Cytuj  
jedni mają pracę, a inni grają w gw2 i żerują na darmowy crap =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 08:23 
Cytuj  
Cardhunter has launched!

Niah bedziesz gral? Z tego co widzialem to ci sie podobala gra... jak bedziesz to opisz wrazenia na wyzszym lvlu bo tak jak pisalem w becie w pewnym momencie TRZEBA bylo wyciagnac portfel i to nie po 5$.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 08:43 
Cytuj  
właśnie chce zapłacić za ten club


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 11:51 
Cytuj  
Ja tez im moge zaplacic te powiedzmy 20$ (imho tyle spokojnie im sie nalezy) bo gra i fajna i ladnie zrobiona i co najwazniejsze z pomyslem na siebie. Ale nie lubie jak sie mnie do tego zmusza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 12:25 
Cytuj  
Zaczalem grac w tego Card Huntera :) Zobaczymy co to za cudo. Na razie wrazenia pozytywne po kilku bitwach w kampanii. Swoja droga, ta kampania jakas dluga jest, warto w nia w ogole grac czy mozna od razu wskoczyc do multi?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 14:35 
Cytuj  
Z tych samych itemów korzystasz i w sp i w mp. Znacznie łatwiej będzie grając i sp i mp, jednakże konieczność wygrania 20 gier mp dziennie jest dość nużące, dla jednego purpurowego chesta.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 12:28 
Cytuj  
czy ktoś mógłby podesłać invita do bety Infinity Wars na [email protected] ?

z góry wielkie dzięki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.