mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 10:40 
Cytuj  
1. WoW/HoMM 3
2. Diablo 2 + lod
3. Warcraft 3 + frozen
4. Gothic
5. Team Fortress 2
6. LoL
7. HF1 + CS

A tak to ostatnio w PoE fajnie się pocinało.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 10:54 
Cytuj  
Kabra naprzyklad zakumal, podal tytuly gdzie grywal z pare tysięcy godzin. Ja jestem tez zdania, że mało jest takich gier, które tak wciagnely. No chyba, ze az takei z Was nolify ;p

Nokius, z 280 godzin w takim TF2 to jest nic jak na multi fpsa... już pewnie lol Cie więcej wciagnal. W CoD4 cholera wie, może miałem z 5k, może więcej? To co to przy tym jest to 280 h ;p A zrobicie temat znowu "bo mi się fajnie gralo w to: "


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 10:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra naprzyklad zakumal, podal tytuly gdzie grywal z pare tysięcy godzin. Ja jestem tez zdania, że mało jest takich gier, które tak wciagnely. No chyba, ze az takei z Was nolify ;p


Mozna grać 100 godzin, ale w ciągu tygodnia. Wtedy tez kwalifikuje sie na wciągniecie bez reszty... na tydzień.
Mało kto gral pare tysiecy godzin w wiecej niz jedna gre i to rozciągniete w czasie. Poza grupką nolifów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:01 
Cytuj  
Podałem Ci 3 tytuły, w które grałem/gram bardzo długo. Kolejne, to ot tak, gry, które wciągnęły, przez które lekko no-lifełem, które wessały na dziesiątki/setki godzin (np TF2).


Edit:
Tomu dobrze napisał.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra naprzyklad zakumal, podal tytuly gdzie grywal z pare tysięcy godzin. Ja jestem tez zdania, że mało jest takich gier, które tak wciagnely. No chyba, ze az takei z Was nolify ;p

Nokius, z 280 godzin w takim TF2 to jest nic jak na multi fpsa... już pewnie lol Cie więcej wciagnal. W CoD4 cholera wie, może miałem z 5k, może więcej? To co to przy tym jest to 280 h ;p A zrobicie temat znowu "bo mi się fajnie gralo w to: "

Za duzo fajnych gier było, zeby tracic czas na granie tylko w jedną naraz ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mozna grać 100 godzin, ale w ciągu tygodnia. Wtedy tez kwalifikuje sie na wciągniecie bez reszty... na tydzień.
Mało kto gral pare tysiecy godzin w wiecej niz jedna gre i to rozciągniete w czasie. Poza grupką nolifów.

W pewnym sensie racja, ale to nie jest wciagniecie na podobnej zasadziej jak ja w cod4 czy jak ktoś 5 lat gral w bf2. Zwlaszcza gdy chodzi o gre multi. Tez gralem kilka lat, z przerwami, powrotami itp. ;] To ja mam więcej w docie, która jest dla mnie po prostu ok gra. Ale nie taka zapadajaca w pamięć, gdzie w szkole, w pracy myslalem co zrobie w grze itp. ;) natomiast ze 100h w grze single to i tak calkiem sporo.

Zreszta dobra, nie czepiam juz się. Ale imo 3 tytuly max się sprawdzają ;)

iniside- jak masz zajebista ekipe do jakiejś gry multi to można w to pizgac naprawdę dluuuugo. Ale Ty przecież solujesz gry multi.

jak "bez reszty" to bez reszty. Chyba nawet mogę powiedzieć, ze trochę chore to było :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 11:31 
Cytuj  
1. Monkey Island
2. WoW
3. DFO


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 12:08 
Cytuj  
1. Hired guns - ciupalismy w to z kumplem na jego amidze przez ponad rok.
2. Quake z reaper botem, czyli udaje, ze mam neta i gram w multi
3. WoW


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 12:37 
Cytuj  
1. Heroes of Might and Magic 3
2. Team Fortress 2
3. World of Warcraft podstawka+TBC

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 13:57 
Cytuj  
Ze starych gier (tygodnie, miesiące w tych grach):
Civka I na amisi
Ufo na amisi
Warlords na amisi


Na piecu
Xcom/Ufo
Warlordsy (all)
Hirosi 1-3
Wizardy (6-8)
Eye of The Beholder 1-3
Fallout 1,2 i Tactics (ostatnio z modami>ostatnie 3 lata)
Wow(z 10000 godz to chyba spokojnie) z pierwszym dodatkiem (istny nolife był wtedy, ahh te zlote czasy :D > wbijanie rangi w pvp na początku... się nie spało po dwa dni bo był zgrany team :P)

W uj czasu spędziło się jeszcze nad jrpgami na psx/ps2:
FF 7, FF tactics, Tactics Ogre, Suikodeny itp

Z nowych gier:
Elemental/Fallen Enchantress/ FE Legenday Heroes z 2000 godz+ spokojnie
Men of War Assault Squad z 500+ godz
Lotro ( najdłużej grane mmo prze zemnie, od bety po dziś dzień. Szkoda, że zamiast rozwijać to udupiają durnymi rozwiązaniami i pomysłami. Pomimo tego wracam na godzinkę czy dwie co tydzień.)
Red Orchestra II/Rising Storm (szkoda, że nie ma takiego rozmachu jak jedynka, ale i tak ta gra ma to coś)

Ciężko tak wysupłać 3 gry... :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 14:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra naprzyklad zakumal, podal tytuly gdzie grywal z pare tysięcy godzin. Ja jestem tez zdania, że mało jest takich gier, które tak wciagnely. No chyba, ze az takei z Was nolify ;p

W takim razie jeżeli lecieć ile sumarycznie godzin nad danym tytułem spędziłem, czasem przez długie lata co jakiś czas powracając to lista wygląda tak.

1. Fallout 2
2. Civilization 2
3. Europa Universalis II
4. Warcraft 3 Frozen Throne

Kolejność przypadkowa, nie odzwierciedla ilości czasu. Każda z w/w pewnie tysiąc godzin co najmniej.

Było jeszcze parę gier, które m.in. wymieniłem w poprzednim poście, ale w nich to maksymalnie kilkaset godzin. W Lotro ewentualnie myślę, że tysiączek mógł może pęknąć. (konta nie mam już to nie sprawdzę).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 14:18 
Cytuj  
I wyjdzie kto największy nolife... ale serio jak się mniej więcej zacznie preliczac godziny gry na dni, to już jest mniej smieszne ;] Ja w Gothicu 1 tyle pewnie wielu godzin nie miałem ale mysle, ze zrobiłem w 99% wszystko co się tylko dalo.

To sam rozwiazywalem http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.php?id=1 ;)


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 16:06 
Cytuj  
To ja sie tez dorzuce do listy i podziele to na kompy:

Amiga to dwie takie gry w ktore sie rypalo latami:
1. Sensible Soccer - po prostu killer, godzin nie da sie zliczyc, tak w trybie solo, jak i u kumpla, turnieje, konkursy na najladniejsza brame i fun fun fun. Piekna gra. >1000h
2. Premier Manager II i III - pierwsza milosc managerska > 1000h
3. Civ I - to bylo cos... >1000h

PC
1. Diablo - BN wciagnal i zmienil zycie...to chyba w ilosci godzin ciezko wyrazic, bardziej w dniach. 2 lata, poczatek 1999 do konca 2000. 0202122 masakrowalo portfel, ale "zycie" na BN bylo tego warte. Lamy nocy FTW ;)

2. Elite 2: Frontier - co tu duzo gadac. Cobra MK III, ladowania na planetach i stawianie kopaln, ranga Capitan i Deadly i zolte strony w Gamblerze...to byly czasy. Pare miesiecy z zycia, w przerwach miedzy szkola a pilka ;) > 1000h

3. ciezka sprawa, ale chyba musze tu wstawic WoW do TBC wlacznie. W sumie nie ma co wyjasniac. Wciagnelo jak Diablo 1 i nie puscilo przez podobny okres czasu, a nawet ciut dluzej chyba.

Jak tak sobie przypominam, to kurka troche ich bylo...Z innych takich moge dodac:

1. Seria Championship Manager/pozniej Football manager, w ktora gram nieprzerwanie w sumie od 99 (na dzis sama czesc 2012 i 2013 to w sumie kolo 1200h wg steam).

2. Europa Universalis III, ktora wraca jak bumerang co jakis czas, zeby zabrac kolejne pare dni z zycia. Mysle, ze spokojnie moge napisac ze co najmniej 500h poszlo.

3. Genghis khan 2 - mimo ze staruszka, nawet teraz chetnie do niej wracam. Od kiedy ja pierwszy raz wlaczylem na pc ojca w 95 czy 96, nie moglem sie oderwac - tutaj tysiace h spedzone nie tylko na grze, ale tez ogladaniu co by bylo gdyby :D

4. HOM&M - cala seria z naciskiem na 3ke, w ktora sie lupalo niemilosiernie na hocie.

5. Master of Magic - polaczenie Civ z Herosami zanim ci drudzy sie pojawili jeszcze. Po prostu miod malina, ktory dzis mozna sobie odswiezyc w Fallen Enchantress

I jeszcze kilka by sie zalapalo na takie wciaganie, ze sie zapomina o calym swiecie...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 16:19 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
2. Europa Universalis III, ktora wraca jak bumerang co jakis czas, zeby zabrac kolejne pare dni z zycia. Mysle, ze spokojnie moge napisac ze co najmniej 500h poszlo.


grasz wayofwar.org?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 16:44 
Cytuj  
1. Centurion na IBM - dlaczego ? Bo do tej pory ją pamiętam i to miło :]
2. Warcraft 2 - jedynka mnie w ogóle nie wciągnęła ale tu hu hu
3. Total War Medieval - ło matko ! Nawet piwo wygrałem dzięki tej grze :]

Teoretycznie powinienem wspomnieć jeszcze kilka tytułów takich jak Quake czy Unreal jak i Diablo 1 ale jakbym zrobił listę gier które mnie wciągnęły do reszty to bym musiał powiększyc listę do parudziesięciu pozycji :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Ostatnio edytowano 6 sie 2013, 16:57 przez Farin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 16:49 
Cytuj  
Niah nie, nic nie slyszalem. Co to to?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 17:43 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Niah nie, nic nie slyszalem. Co to to?


forum o różnych grach strategicznych, przede wszystkim tych od paradoxu z działem mp. Byś spróbował zagrać eu3 czy raczej eu4 w 10 ;p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 07:22 
Cytuj  
Christ, zapomniałem o grze, które pochłonęła mnie równie mocno co WoW/HoMM. Grze, przy której spędziłem setki, jak nie tysiące godzin. Wracam do niej czasem, ale heh, ciężko już pograć bo i brak znajomych i brak już skilla. Mam nadzieję, że projekt "Live" przywróci ją do życia.

Mowa oczywiście o

Wolfenstein: Enemy Territory.

Dziwie się, że nikt o tym tytule nie wspomniał (no chyba, że przeoczyłem). Dla mnie FPS wszech czasów.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 07:28 
Cytuj  
W ET pewnie bym pizgal jakbym wcześniej się zainteresowal bardziej zorganizowanym graniem. (zresztą wczasach swietnosci ET to nawet nie wiem czy miałem neta dobrego już) Gra zajebista, ale w sumie nie wiem czy rtcw nie było lepsze. Zreszta już nie pamiętam. Troche ludzi gra, trochę tez opisywałem na swoim blogasku. Nawet jeszcze trochę ludzi gra jakies rozgrywki. Niestety, sporo haxow, ciężko teraz już ogarnąć. itp.

A projekt live to amatorka i chyba zdechł, a robi to chyba 2 kolesi.
No ale pewnie więcej w to grales niż w TF2 ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 07:34 
Cytuj  
Darklands
Pirates! (pierwsza wersja)
Betrayal at Krondor
z MMO to Ultima Online i LoTRO


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.