mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 22:26 
Cytuj  
bronie wyglądają ładnie + można je modyfikować, tłumniki, latarki, celowniki itp i wyglądają jeszcze ładniej :D

a z tymi zapisanymi receptami nie wiem jak jest, bo od początku gram na jednym serverze który mi sie podoba.
poznałem kilku psycholi którzy wydają dziwne dziwięki na voice chacie i po głosie wiem czy mam uciekać hehe

Highlander 1 strzał z szotgana w głowe (bliska odległośc) = smierć

z pistoletu to jakies 3-4 strzały (jeżeli pociski przyjmujesz na golasa)

a jeżeli masz na sobie, hełm, kamizelke, spodnie i buty ze skóry + apteczki i bandaże to walka potrafi trwać do paru minut. Dzisiaj taką zaobserwowałem


Ostatnio edytowano 17 lis 2013, 22:29 przez wenth1, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 22:28 
Cytuj  
High wydaje mi się że urok walki w DayZ czy Rustcie w dużej mierze wynika z full loota. Zginiesz to tracisz co posiadacz, zabijesz to masz radochę z tego ze ten po drugiej stronie się wścieka :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 22:31 
Cytuj  
1.moim zdaniem więcej funu dalej jak włamiesz sie komuś do domku, zabierzesz cenne przedmioty, i zmienisz "zamki" w drzwiach.
wtedy ktoś się naprawde może wściekąć :lol:

2. wyrównane pvp też daje dużo funu bo wiesz że możesz sporo zyskać albo stracić + uświadamiasz sobie że jestes noskill jeśli przegrasz xd


Ostatnio edytowano 17 lis 2013, 22:32 przez wenth1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 22:32 
Cytuj  
wenth1 napisał(a):
bronie wyglądają ładnie + można je modyfikować, tłumniki, latarki, celowniki itp i wyglądają jeszcze ładniej :D

a z tymi zapisanymi receptami nie wiem jak jest, bo od początku gram na jednym serverze który mi sie podoba.
poznałem kilku psycholi którzy wydają dziwne dziwięki na voice chacie i po głosie wiem czy mam uciekać hehe

Highlander 1 strzał z szotgana w głowe (bliska odległośc) = smierć

z pistoletu to jakies 3-4 strzały (jeżeli pociski przyjmujesz na golasa)

a jeżeli masz na sobie, hełm, kamizelke, spodnie i buty ze skóry + apteczki i bandaże to walka potrafi trwać do paru minut. Dzisiaj taką zaobserwowałem


Czyli kompletny arcade. Nudy i syf.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 23:05 
Cytuj  
No szczelanie wygląda inaczej niż w armie na pewno:

http://www.youtube.com/watch?v=vfk9M0B-Iyg

ale Rust na propsie, wygląda na survivala, który najbardziej poszedł do przodu. Nie grałem ale widziałem filmiki z przed kilku miesięcy i te najnowsze, i widać jak na dłoni, że tam ludzie nie śpią i znają się na robocie. :]

Koleś jakbyś kupował to potwierdź, że można normalnie dodać do steam'a. :p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 23:16 
Cytuj  
a co też kupisz? xD (na 99% można dodać, jest info na ich stronie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 23:17 
Cytuj  
Też chciałbym wiedzieć.
Bo w przeciwieństwie do niektórych zagram w Rust zamiast tylko po nim jeździć. ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2013, 23:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
wenth1 napisał(a):
bronie wyglądają ładnie + można je modyfikować, tłumniki, latarki, celowniki itp i wyglądają jeszcze ładniej :D

a z tymi zapisanymi receptami nie wiem jak jest, bo od początku gram na jednym serverze który mi sie podoba.
poznałem kilku psycholi którzy wydają dziwne dziwięki na voice chacie i po głosie wiem czy mam uciekać hehe

Highlander 1 strzał z szotgana w głowe (bliska odległośc) = smierć

z pistoletu to jakies 3-4 strzały (jeżeli pociski przyjmujesz na golasa)

a jeżeli masz na sobie, hełm, kamizelke, spodnie i buty ze skóry + apteczki i bandaże to walka potrafi trwać do paru minut. Dzisiaj taką zaobserwowałem


Czyli kompletny arcade. Nudy i syf.


A jednak? ;P
Kupujecie to w najbliższym czasie? bo ja chyba dziś się w Rusta zaopatrzę.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 00:08 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
a co też kupisz? xD (na 99% można dodać, jest info na ich stronie)


Chyba kupie, bo w sumie się opłaca, później pewnie będą chcieli zdzierać z człowieka na steamie 25 euro~. Z drugiej strony ostatnio więcej kupuje niż gram, więc trzeba to przemyśleć, i jeszcze nowy xcom chodzi mi po głowie. :]

Tak czy inaczej, rzeczywiście na stronie jest ok teraz opisane (wysylaja steam key) i dobrze, że już nie ma tych popieprzonych aukcji. :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 00:13 
Cytuj  
aukcje dalej są, przynajmniej tak to nazywaj. W rzeczywistości rzucają 500 kluczy.
kupujcie kupujcie to będziemy wrzucać filmiki jak raidujemy bazy care bearki jak topicu o wrumie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 00:43 
Cytuj  
Tez mysle o zakupie, bo co ogladam to wyglada ciekawiej, ale ze wzgledu na to, ze wyglada solidnie. Lepsze podejscie devsow itp. Garry ogarnia. No i pozniej pewnie bedzie drozsze.

btw. to jest Source engine? Jak wydajnosc?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 00:54 
Cytuj  
Unity :P
jakiś czas temu to na web playerze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 00:57 
Cytuj  
No dobra, to sie jeszcze zastanowie :p
to jak z ta wydajnoscia? ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 01:49 
Cytuj  
właśnie kupuje, zaraz ogram i napiszę co i jak.
Fuck dolicza Vat xDDd aż się odechciewa...
Można to jakos obejść?

EDIT:
Kupiłem, wychodzi 77zł. Download zajmuje 1100MB a na steamie gra nazywa sie steam sub i jakiś numerek xD

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 04:11 
Cytuj  
Pograłem i nie żałuję zakupu, strzela się fajnie, a do tego ten craft...
Wydajność hm to śliska sprawa... Na maxa było płynnie a co jakiś czas płynność spadała i utrzymywała się na niskim poziomie. Przestawiłem na opcje good i jest ok a różnicy w grafice nie widzę.

Ładnie to wygląda, naprawdę zapowiada się ciekawie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 07:27 
Cytuj  
wybrałeś sobie jakiś server czy tak po kolei sprawdzasz jak narazie??

jak coś to, gram na tym i jest fajnie - BMRF.ME -Official Server

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 08:02 
Cytuj  
sorry za double posta, ale nie mogłem juz edytować.

@Koleś, jak byś czegoś nie wiedział to tutaj http://rust.wikidot.com/ znajdziesz potrzebne info na temat craftingu, niekompletne ale na początek wystarczy (mi wystarcza)

masz tam też mapke o którą pytałeś


ps. jak byś grał na tym sevie co ja, to moge Ci pomoc w budowie domku, może niedaleko mojego?
jak wróce z roboty to pozbieram troche surowców żeby wystarczyło na coś małego

tylko trzeba poczytać jak budować zeby konstrukcja była ciężka to rozwalenia przez innych graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 11:10 
Cytuj  
lulz już prawie nie ma kluczy. Przy takiej sprzedaży raczej nie będą mieli problemu by nad grą pracować. Ze oni tak nie zrobili z dayz standalone... to ilu to już może mieć graczy online? skoro sprzedano 25k?

Jak mówicie, ze unity i gra wygląda znośnie i działa znośnie to chyba będzie to najlepsze zaimplementowanie unity. Wiekszosc gier na tym jest w większości gowniana.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 11:19 
Cytuj  
Co do wydajności to pierwszy news z góry:

http://www.playrust.com/

Grass can flicker on some nvidia computers, crashing on connect, poor performance issues. :P:P:P

Jak ktoś już gra to mógłby powiedzieć jak to wygląda z pierwszej osoby: FPS'y, FPS'y dropy, freezy, desynchronizacje, crashe?
Ogółem, jaki jest komfort gry. Bo odziwo na filmikach wygląda to raczej wszystko płynnie i bez większych problemów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2013, 12:47 
Cytuj  
Gram na GTX 660Ti i jest spoko i stabilnie, działa lepiej niż Arma z DayZ :>
Trochę wysoki pingdo tego serwera BMRF.ME
PS: Starforge też jest na unity.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 73  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.