mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 12:47 
Cytuj  
W 3 czy 4 wiosce jest książka z przyjemnym czarem (summon cienia maga) za 250golda! Idzie wyfarmić gdzieś taką kasę na początku ? Warto używać percepcji, idzie coś wyszukać jak w jrpg ach ? Jest sens rozbijać beczki/skrzynie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 13:05 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
W 3 czy 4 wiosce jest książka z przyjemnym czarem (summon cienia maga) za 250golda! Idzie wyfarmić gdzieś taką kasę na początku ? Warto używać percepcji, idzie coś wyszukać jak w jrpg ach ? Jest sens rozbijać beczki/skrzynie ?


ja mam cos kolo 100 golda plus mam misje do zrobienia z ktorej wpada cos kolo 70-80 golda takze mysle ze sie da zreszta jest achi za 1000 golda na steamie takze mysle ze kasa to tylko na poczatku problem. ale tak jak z expem jest jej okreslona ilosc takze trza wydawac z glowa. percepcja nie wiem bardziej to na pulapki dziala chyba, skrzynie otwierasz a skrzynki czy beczki to roznie czasem jak stoi kilka to spadajac robia dmg. ogolnie im dalej tym wiecej sie da z tym robic. fajna gierka bedzie w robocie do popykania :) przydalby sie tylko reset i jakies randomy na farme expa/golda/itemkow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:23 
Cytuj  
Tytuł może niezbyt znany, ale robi go solidna ekipa. Gra roku to pewnie nie będzie, ale do popykania niezły RPG.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 17:46 
Cytuj  
Do się tą Baronessę uratować (w 5 tur>2 mosty/7 przeciwników) ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 18:23 
Cytuj  
Da się przejść. Chyba najtrudniejsza bitwa w tym chapterze ;). Cholernie irytująca. Nawet na poziomie Easy jest bardzo trudna.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 19:35 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Do się tą Baronessę uratować (w 5 tur>2 mosty/7 przeciwników) ?


da sie przejsc dosyc latwo, przynajmniej dla mnie 2 magow czyszczacych zza plecow i warek pracy do przodu zrobilem za 2 podejsciem bo za 1 na pulapki wpadalem. dla mnie poki co najgorsza walka byla ta gdzie sie pilo napoj tracilo graty pozniej je odzyskiwalo i 2 walki pod rzad, zrobilem dopiero jak lucznik doszedl i we 4 to juz izy mode, lucznik ma fajne poisony ale niestety kosztuja poki co sporo, uzywa sie raz na walke . pytanie czy druzyna 4 osoby to juz max czy pozniej jeszcze ktos dojdzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 19:44 
Cytuj  
Niby 5 to max.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 21:52 
Cytuj  
robil ktos misje na oblezeniu w bramie? z takim krysztalem ktory healuje all co runde? ciezko kuzwa heh


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 23:18 
Cytuj  
Ja stoję z baronessą nadal. Bez 2 magów i firebali to się tego, chyba nie da?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 00:07 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Ja stoję z baronessą nadal. Bez 2 magów i firebali to się tego, chyba nie da?


e co ty, generalnie jest opcja ze jakims tankiem walisz do przodu a reszta mu droge robisz, mozesz mu speeda jakiegos wrzucic czy cos. pociesz sie pozniej jest coraz gorzej jeden blad i pizda. ja skonczylek akt 1 w 2 jest arena i sa walki 2v2 no i do 1 wzialem siebie maga i tanka poszlo izy ale do drugiej wzielo 2 pozostalych pseudo lucznika i pseudo maga no i lamagi sobie nie moga dac rady.

no i rada robcie sejwy, duuzo sejwow oszczedza czas nerwy i mzona sie cofnac o walke dwie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 00:37 
Cytuj  
1 tura zbliżam się do skrzyń na moście i daje wait. Podchodzi 2/3 przeciwników i wale firebala( zaczynam tak długo, aż wejdzie FB). Mój łowca to niestety pizda i z magiem załatwiam tą 3 krasnal idzie do przodu (jest tura 3/4) Podłażę do drugiej 3 i na nich ginie krasnal (2 razy dobrze mi szło ale krasnal raz dostał za 15 drugi raz za 17 ). O ile normalne ataki jako tako mi wchodzą to ten silny cios to jakaś kurwa porażka raz na 4 użycia. Prawie klawe z wkurwienia rozjebałem ( dawno, żadna gra mnie tak nie wkurwiła :D w pozytywnym sensie )

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 16:08 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
1 tura zbliżam się do skrzyń na moście i daje wait. Podchodzi 2/3 przeciwników i wale firebala( zaczynam tak długo, aż wejdzie FB). Mój łowca to niestety pizda i z magiem załatwiam tą 3 krasnal idzie do przodu (jest tura 3/4) Podłażę do drugiej 3 i na nich ginie krasnal (2 razy dobrze mi szło ale krasnal raz dostał za 15 drugi raz za 17 ). O ile normalne ataki jako tako mi wchodzą to ten silny cios to jakaś kurwa porażka raz na 4 użycia. Prawie klawe z wkurwienia rozjebałem ( dawno, żadna gra mnie tak nie wkurwiła :D w pozytywnym sensie )


nie bij warkiem tylko do przodu bij reszta i warkiem odsun skrzynie a nie ja zniszcz wtedy tez sie pzesuniesz.

ja bije w 2 akcie arene jestem na 8 jest wesolo:) dostajemy 5 osobe do druzyny takame gladiatora z wlocznia i toporkami do rzucania ale sredni jest. ogolnie jak patrze to ta gra bidna jest jesli chodzi o itemki skille i buildy jedyne co to ma w sobie cos takiego ze chcesz jakos przejsc kolejna mapke.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 21:48 
Cytuj  
widze bylo za trudne i umarlo:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 22:31 
Cytuj  
Łatwo jest przesadzić i dać suwaczek z trudnością za mocno do przodu, ale nie wiem czy to taki dobry pomysł na wydłużanie czasu gry. ;)


_________________
@polygamia

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 00:40 
Cytuj  
Tamta walka mnie za bardzo wnerwiła, poczekam na full wersję. Teraz męczę The Banner Saga.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 23:14 
Cytuj  
Wróciłem do Blackguards (nagrody w playfire za acziki) i pierwsza połowa gry (do połowy walk na arenie) jest nudna, frustrująca, a nie które walki mnie wręcz wkurwiały. Ale czym dalej w fabule (wątek główny jak i questy poboczne) tym lepiej. Nawet humor i różne "smaczki"w dialogach spowodowały, że przestałem klikać (w celu ich przewinięcia) i zacząłem się dokładnie wczytywać. Kontynuowałem grę łowcą (i to przez niego część walk była arcy trudna, bo na początku to istna pizda), ale teraz przebija każdego castera czy woja. Gra w moim odczuciu nabrała klimatu starego świata (wiem to inny system, ale klimacik jest). Jestem pod koniec 4 czaptera i znowu się nie wyśpię :D Jak nie skończyliście to wrócicie do gry bo jest dobra, a jak nie macie jeszcze to kupcie jak się trafi jakaś okazja. (wyszło też fabularne dlc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.