mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 18:59 
Cytuj  
Gra jest naprawdę dobra i kurde pierwszy raz od dawna AI mnie wydymało. Trochę poczytałem i granie Magiem jest dla masochistów.
Rozjechały mnie na cmentarzu wszy grobowe (pl wersja), co drugi atak wchodzi w nie czary podobnie. Co prawda nie wydawałem jeszcze żadnych punktów, warto coś na starcie czy chomikować ?


p.s

Dzięki jeszcze raz Piaskowy:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:20 
Cytuj  
dajcie znac czy warto kupic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:23 
Cytuj  
to jest rpg czy bardziej gra taktyczna? lepsze od shadowrun? czy zle porownanie?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:27 
Cytuj  
Taktyczny rpg, czyli praktycznie wszystko opiera sie o walke. Przechodzisz od jednej areny do drugiej, nie wiem ile tam jest fabuly, a elementy RPG to rozwoj postaci i ogolnie pojeta mechanika.

Ja czekam z graniem na premiere i ostatni chapter. Na szczescie to juz za niecale 2tyg, chyba 24 stycznia wychodzi full release.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:35 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Co prawda nie wydawałem jeszcze żadnych punktów, warto coś na starcie czy chomikować ?

Najlepiej zachomikować i niestety poczytać to i owo o buildach postaci. Czemu niestety? Chociaz tworcy kontaktuja sie ze spolecznoscia graczy i wysluchuja uwag, to w jednej sprawie jakos zyja we wlasnym swiecie. Jest scisle ograniczona liczba questow i bitew czyli XP ktore mozemy zdobyc. Natomiast liczba sposobow na budowanie postaci przeogromna. Gra jest tak skonstruowana, ze wydajac xp na nieodpowiednie skille/spelle/perki/cokolwiek, mozemy zabrnac w slepa uliczke i gra w pewnym momencie stanie sie niemozliwa do kontynuowania.
Miejmy nadzieje, ze do chwili releasu autorzy cos z tym zrobia (chociazby mozliwosc resetu i ulozenia innego buildu, albo chociazby jakies random bitwy zeby pogrindowac sobie xp, cokolwiek, byle nie to co jest obecnie).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:38 
Cytuj  
Cholera fajnie to wygląda, szkoda, że się nie załapałem. Ale jakby ktoś chciał mi użyczyć albo miał jeszcze klucz, to chętnie przytulę i obadam ;F


_________________
Duh, winning

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:47 
Cytuj  
Wlazłem na cmentarzu na mapkę z tymi wszami (4 ubiłem), ale non stop wychodzą nowe. Teoretycznie więc, można na nich farmić ? Nie wiem czy ilość expa/loot jest z góry ustalony czy czym więcej się ubije tym będzie więcej wszystkiego ? Może jakby się wydało punkty na coś + użycie potów do many i hp to byłoby to opłacalne ?

Szkoda, że nie ma opcji na ucieczkę z mapy?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 19:52 
Cytuj  
Potki sa bardzo drogie i nie wiem czy expa da sie tam farmic (nie ma chyba dodatkowego expa za dodatkowe wszy) ;) Tam ogolnie trzeba zastosowac jakis trik, zeby bitwe wygrac ;P i za to chyba dostaje sie potem nagrode.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 21:09 
Cytuj  
gra spoko , poki co gram lucznikiem ale widze ze to mag ma potencjal, wszy sa proste jak jebanie wystarczy pozamykac tunele a bija po 3. mialem fajnego bosika 104hp trolla jest z niego zajebisty kostur nie oddawajcie go tylko dla maga swojego trzymac bo za oddanie dostaniecie 3 dukaty ;/ aha i przy tym trolu cos na fire strzaly/spell i jak stoi w tym gazie to go atakowac fire spellem a tak to kitowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 21:39 
Cytuj  
Odpalilem na szybko i widze, ze devsi znowu amatorke odpierdalaja, tak samo jak Stardock z FE. Nie mozna scrollowac mycha jak sie ma dwa monitory. Parodia.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 22:17 
Cytuj  
Poziom trudności po prostu wkurwia:D Przelazłem te wszy, ale cała ekipa ledwo zipie... Dwie walki mi zostały na cmentarzu 1. wilki oraz 2.wyjście/hienny cmentarne? Nie wiem o co kaman ja zadaje po 1-4 dmg przeciwnicy 8+... (wilk raz mnie ujadł za 17)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 23:10 
Cytuj  
To ma być oldschool czyli giniesz co chwilę, takie założenie gry. ;p


_________________
@polygamia

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 23:27 
Cytuj  
Robię 2 podejście. sprzedałem co się dało i kupiłem dwu raka dla woja, a dla łowcy za resztę zapas strzał. Może pójdzie lepiej. Jak użyć tego self hila? (mam go wykupionego, ale brak w kółeczku skili)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 09:39 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Poziom trudności po prostu wkurwia:D Przelazłem te wszy, ale cała ekipa ledwo zipie... Dwie walki mi zostały na cmentarzu 1. wilki oraz 2.wyjście/hienny cmentarne? Nie wiem o co kaman ja zadaje po 1-4 dmg przeciwnicy 8+... (wilk raz mnie ujadł za 17)


po walce wraaj do miasta i sie lecz karczma albo hiler karczma lepsza.

ja zalozylem maga jak sie juz wie co i jak to idzie szybko, troll padl w 2 rundach cos ogolnie 2 magow plus tank warrior i jest mega, po drodze dostajemy w sumie 2 kostury z dodatkowymi statami i topor dla woja takze tych rzeczy nie kupujcie, wczoraj przed spaniem mialem jeszcze fajna rozkminke z misja gdzie w uj zlota ze skrzyn sie dostaje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 09:48 
Cytuj  
No już dałem radę, toporek robi różnicę. Gram łowcą i on też daje radę (ten skill cwaniactwo bym chętnie odblokował any idea ?).
Trola też już ubiłem:P

Jak działa trener? Jest w 2 mieścinie, ale jakoś nie widzę opcji nauczenia się czegoś ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 10:10 
Cytuj  
Love my ISP :D. Po 3 dniach gra ściągnięta :x

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 11:04 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Love my ISP :D. Po 3 dniach gra ściągnięta :x


Wiesz co jest najlepszą przyprawą do jedzenia? Głód ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 12:11 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
No już dałem radę, toporek robi różnicę. Gram łowcą i on też daje radę (ten skill cwaniactwo bym chętnie odblokował any idea ?).
Trola też już ubiłem:P

Jak działa trener? Jest w 2 mieścinie, ale jakoś nie widzę opcji nauczenia się czegoś ?


trener dziala tak ze jak pokaze ci sie lista skilli to poprzegladaj zakladki czego akurat dany moze cie nauczyc w sensie pojawiaja sie opcje z + tam gdzie byly klodki.

zna ktos jakas stronke/forum z buildami klasami jakims moze poradnikiem? nie chce mi sie wszystkiego rozkminiac samemu no i nie ma resetu. od siebie dodam ze plusowanie zaklec zwieksza szanse na ich udanie , kolejne poziomy odblokowuja ze masz wiekszy dmg dodatkowe efekty etc. szukalem na jakis forach ale nic ciekawego nie znalazlem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 12:37 
Cytuj  
Pewnie tego typu rzeczy pojawia sie po wyjsciu gry. Samo Blackguards to nie jest jakis wielki tytul, o ktorym wszyscy wiedza - nie spodziewaj sie na tym etapie wielu doglebnych poradnikow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 12:38 
Cytuj  
Ja sam dopiero teraz o tym przeczytałem :O

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.