mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 23:36 
Cytuj  
nie dildosy tylko bielizna softowa , nawet nie erotyczna sensu stricte , wiec bardzo niszowy i okazjonalny produkt ktory sprzedaje sie glownie w walentynki i jak faceci nie maja innych pomyslow na prezent dla swoich kobiet :)

nie jest latwo to sprzedac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 00:01 
Cytuj  
inside - ale po pierwsze nie podoba się, za ciężko, za trudno to zmieniaj branżę na łatwiejszą. Na cholerę się męczysz i przepracowujesz?
A po drugie daj hinta na tą łatwiejszą branżę, gdzie mozna zarobić większe pieniążki mniejszym kosztem. Serio.

Potem możemy zacząc dyskutować. Bo na razie to nie ma sensu. Argumenty jakie to IT ciężki kawałek chleba sprowadziliście do goniących terminów i że trzeba zostać po nadgodzinach. Bo w innych branżach nie ma terminów, a o nadgodzinach to nikt poza IT nie słyszał. ROTFL.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 00:11 
Cytuj  
1. Marek jesteś umysłową amebą... Porównywać rynek samochodów do rynku gier, jeszcze turystykę było upchnąć...

2. Jak chcesz być drm-free zakładaj każdorazowo nowe konto na steam. origin dla każdej gry i odsprzedawaj...

3. Wiadomo, że biali ludzie nie będą się w to bawili i jebali o 5 złoty, bo zwyczajnie szkoda czasu na takie "biznesy"...

4. Wydaje mi się, że ceny gier na PC z rynku pierwotnego są jak najbardziej ok...


Cała drama sprowadza się do tego, że Marek ma potrzebę na robieniu "biznesu" na byle gównie i jak mu wielkie złe koncerny na to nie pozwalają, to Marek jest smutny. Pewnie dzieci myją zęby co drugi dzień.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 00:13 
Cytuj  
Wiadomo, że biali ludzie nie będą się w to bawili i jebali o 5 złoty, bo zwyczajnie szkoda czasu na takie "biznesy"...

nie 5 a 105 to po pierwsze - ale do tego trzeba umieć liczyć więc rozumiem. A po drugie gdyby nie te czarnuchy (musiałeś dać upust swoim kompleksom prawda?) to microsoft ze swoich pomysłów zlikwidowania rynku wtórnego i wprowadzenia always-online-DRM na swojej konsoli nie wycofywałby się rakiem... A uwierz mi - udowodnił, że Polskę i inne kraje 3-go swiata to on ma głęboko w dupie.

Wydaje mi się, że ceny gier na PC z rynku pierwotnego są jak najbardziej ok...
a nie wydaje ci się, że krowy potrafią latać? Zresztą czy ja gdziekolwiek poruszyłem temat cen? Ja tylko chcę mieć możliwość odsprzedaży tego co kupiłem, czyli pozostawienia w spokoju podstawowych praw klienta. Ceny to temat na inną dyskusję i generalnie mam je gdzieś.

Marek jesteś umysłową amebą... Porównywać rynek samochodów do rynku gier, jeszcze turystykę było upchnąć...
no oczywiście do {baczność} IT {spocznij} nie można porównać żadnego innego rynku. Bez przesady. IT jest super extra wyjatkowe. I wymaga super-extra wyjątkowych odgórnych regulacji. Zdrowe kapitalistyczne zasady rynkowe opierające się na popycie-podaży tu nie mają prawa istnieć. Bo to "specjalny" rynek. Kretyn jesteś i tyle.

gosugamer_trolling_level = gosugamer_trolling_level +1

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 00:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja tylko chcę mieć możliwość odsprzedaży tego co kupiłem, czyli pozostawienia w spokoju podstawowych praw klienta. Ceny to temat na inną dyskusję i generalnie mam je gdzieś.


No to baw się w to, przecież można...

Mark24 napisał(a):
no oczywiście do {baczność} IT {spocznij} nie można porównać żadnego innego rynku.


Właściwie skoro chcesz wszystko brać tak na chłopski rozum -> skoro kupuję płytę z grą, która jest moją własnością to mam pełne prawo zrobić z nią co chcę! Czyli mogę, np. skopiować i sprezentować 10 innym osobom, bo to moje i robię co chce?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 01:17 
Cytuj  
Ej ale srsly... moze zrobcie topic Mark vs Mmorpg na takie dyskusje... bo juz nie ma znaczenia jaki topic i tak konczy sie tak samo. :/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 07:02 
Cytuj  
gasugamer - widzisz kto to ma IQ ameby? Ty kompletnie nie rozumiesz sedna problemu. O zabezpieczeniach antypirackich już pisałem - doczytaj, albo zrozum.
Program da sie łatwo skopiować - dlatego rozumiem ustawy antypirackie. Nie da się łatwo skopiować samochodu, furmanki węgla, wycieczki na teneryfę czy bochenka chleba.
Program da się łatwo tak zabezpieczyć by uniemożliwić dalszą odsprzedaż ingerując w podstawowe prawa konsumenta i tylko dlatego tak się robi. Chrzanienie o tym, jakie IT to wyjatkowo cięzki kawałek chleba w porównaniu z innymi dziedzinami to zwykłe chrzanienie po to by uzasadnić odgórne normowanie tej kwestii.

Tu nawet nie chodzi o to, by ingerujac w prawa konsumenta ubić rynek wtórny. Tu chodzi o to by go kontrolować i czerpać z niego zysk. Co udowodnił microsoft w czasie premiery Xbox One.

Ravushimo - setki tysięcy ludzi protestowało gdy microsoft ogłosił online DRM i brak możliwości odsprzedaży gier na xbox one. Szum był większy niż przy ACTA. Ludzie głównie z USA/UK/Niemiec/Francji. A na mmorpg cieszą się z braku możliwości odsprzedaży kupionej gry i wszelkich innych DRM. Uznają to za postęp i wygodę. /rence...

EOT z mojej strony, bo i tak będzieci szli w zaparte pisząc pierdylion idiotycznych postów i próbując mnie przekonać że wszelkie DRMy i brak możliwości odsprzedaży swojej własności w przypadku programu komputerowego są jak najbardziej uzasadnione bo IT to super-extra ciężki kawałek chleba.

Owszem posty można wyjebać.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 08:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Program da sie łatwo skopiować - dlatego rozumiem ustawy antypirackie. Nie da się łatwo skopiować samochodu, furmanki węgla, wycieczki na teneryfę czy bochenka chleba.


Program z rynku wtórnego i pierwotnego niczym się nie różni, jego jakość jest taka sama, nie ulega eksploatacji - dlatego zrozum również dlaczego producenci gier walczą z rynkiem wtórnym. :]

A wszystko sprowadza się do tego:

Mark24 napisał(a):
a nie wydaje ci się, że krowy potrafią latać? Zresztą czy ja gdziekolwiek poruszyłem temat cen? Ja tylko chcę mieć możliwość odsprzedaży tego co kupiłem, czyli pozostawienia w spokoju podstawowych praw klienta. Ceny to temat na inną dyskusję i generalnie mam je gdzieś.


Ceny z rynku pierwotnego są na tyle atrakcyjne (dla mnie biednego obywatela Tuskolandii, gdzie wszyscy pracujemy na kasach w tesco), że wyjebane mam na odsprzedaż...


Jak ktoś wcześniej przytoczył, już za czasów Fallout'a 2 były zapisy, że "licencja na granie" jest tylko do użytku własnego - teraz po prostu trochę lepiej przestrzeganie tego egzekwują. Dalej jak ktoś się uprze to może odsprzedawać, więc nie widzę marek gdzie masz problem. W ogóle ty grasz w coś na PC, czy tak tylko pierdolisz głupoty dla zasady? :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 09:54 
Cytuj  
o w morde ile spamu. kupuj juz marek i odsprzedawaj te gry tylko daj se na luz w koncu z tymi mega postami. wogole od takich jalowych dyskusji mam wzdrygniecia po kij.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 10:03 
Cytuj  
Kolejne konto nadające się do prewencyjnego usunięcia. Był spokój jakiś czas znowu się zaczyna, srsly jak widzę te flekalia to mnie mdli


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 10:07 
Cytuj  
Fajny ten Sout Park?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 10:22 
Cytuj  
Jeśli lubisz serial to tak, chociaż możesz nie wytrzymać jak roball. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 13:24 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Fajny ten Sout Park?


Ja Ci napiszę tak - jakimś tam fanem SP nie jestem, ba, widziałem tylko film fabularny (i to niedawno) i chyba jeden odcinek serialu, ale pomimo tego, gra jest przednia! Nie dość, że jest tak śmieszna, że często śmiejesz się sam do siebie przed kompem (co dla rodziny może trochę dziwnie wyglądać :D , do tego jest to pełnoprawny RPG (choć boli mnie taka a nie inna grafika) i świetnym (jak dla mnie) systemem walki i rozwojem postaci. Grę wyrwiesz za 89 zł z muve.pl z darmowym kurierem więc cena nie jest zbytnio wysoka. Ja jako fan RPG polecam :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 13:58 
Cytuj  
Polski klucz z muve jest ROW czy tylko na ruskie tereny jak Dishonored?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 14:16 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Fajny ten Sout Park?


Ja Ci napiszę tak - jakimś tam fanem SP nie jestem, ba, widziałem tylko film fabularny (i to niedawno) i chyba jeden odcinek serialu, ale pomimo tego, gra jest przednia! Nie dość, że jest tak śmieszna, że często śmiejesz się sam do siebie przed kompem (co dla rodziny może trochę dziwnie wyglądać :D , do tego jest to pełnoprawny RPG (choć boli mnie taka a nie inna grafika) i świetnym (jak dla mnie) systemem walki i rozwojem postaci. Grę wyrwiesz za 89 zł z muve.pl z darmowym kurierem więc cena nie jest zbytnio wysoka. Ja jako fan RPG polecam :)


Ciężko tę grę nazwać RPG, bo nasza postać jako niemowa biega i robi co mu każą, zgodnie ze story. To raczej interaktywny odcinek SP. System walki i rozwoju to ni mniej ni więcej tylko zamierzony żart z cRPG. Humor czyni tę grę bardzo dobrą, warunek konieczny i wystarczający.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 14:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
System walki i rozwoju to ni mniej ni więcej tylko zamierzony żart z cRPG. Humor czyni tę grę bardzo dobrą, warunek konieczny i wystarczający.


Czy ja wiem. Po prostu wszystko zostało dostosowane do serialu, ale sama walka jest jak w Final Fantasy (tych starszych). Rozwój postaci czy ekwipunek też jest dostosowany do serialu, dlatego wyżej napisałem, że trochę mnie to boli, bo gdyby zmienić grafę, realia (fantasy?) to była by gra, która zapewne nie przeszłaby bez echa.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 14:46 
Cytuj  
Jakbyś znał serial to byś nie wątpił. SP nic nie robił na poważnie, poza czasem sucharami na koniec odcinka.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 14:58 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakbyś znał serial to byś nie wątpił. SP nic nie robił na poważnie, poza czasem sucharami na koniec odcinka.


Ale ja mówię o stronie technicznej :) - walka w turach, atak bronią, umiejętności, czary, współpraca z kompanem, zmiana kompana podczas walki itp. Do tego wykorzystanie prostych quick time eventów podczas walki (które coś naprawdę dają!) Po prostu chętnie bym zobaczył taki system w innym RPG a nie wciąż tylko jakieś aktywne pauzy, walki oparte na systemach itp. A serial to na pewno obejrzę, tylko trochę przeraża 17 sezonów, czyli jakieś 230 odcinków :o :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 15:10 
Cytuj  
Ta, szybkie QTE na super ogień z dupy. ;) Odcinek to raptem 20 minut, szybko poleci. Sam oglądałem kiedyś hurtem 12 sezonów po raz kolejny.

btw. Rzucanie klątw przez przypadkowe naciskanie klawiszy było już gdzieś? ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 00:08 
Cytuj  
QTE można też robić celowo źle jak chce się zabić Kenny'ego, animacja jest nawet bardziej zabawna.
A co do zawartości rpg w rpg, to wszystkie ważne elementy są - problem z doborem itemów (hełm SWATu daje +akcję po kilu, ale ma średnie staty itd.) kwestia wyboru imienia dla postaci, epickość, dobór towarzysza (Butters wymiata, ale Cartman ma lepsze teksty itd), pierdyliard potek, eksploracja, fascynujące dialogi, pierdyliard opcji wyglądu, bildyriad znajdziek (śmieci znaczy). Brakuje tylko ręcznego przydzielania statsów (uważam że każda klasa powinna dostawać statsy ważne dla innej klasy i je rozdzielać). To jeden z najlepszych crpg, tylko cholernie krótki, 20h i zrobiło się wszystko. I pod koniec dowcip robi się nieco płaski, skyrim to nie święty graal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.