mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 09:46 
 
a co wiecej osob juz sprzedaje klucze od ciebie? :-?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 09:55 
 
Ten kto wygrał Endless Legend może opisać wrażenia z gry(chyba, że sprzedał klucz?).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 11:07 
 
oczywiscie to nie moja sprawa, ale mam taka małą uwagę- często klucze dostaje kilka tych samych osób- ot po prostu szybko pisza PW po odgłoszeniu-nie wszyscy maja czas zeby siedziec na forum całymi dniami :)
moze jakoś czasami z losowania wyłączysz osoby , które dostały już wcześniej inne klucze

w dodatku jak czytam o handlu tymi kluczami- prosta rada- napisac wprost kto to zrobił- chamstwo trzeba piętnowac i tepić

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 11:18 
 
Wow, powaznie ktos jeszcze sprzedaje od ciebie klucze? Mow kto, Piaskowy, takich chujow trza tepic.

lordyp: bo Piaskowy promuje osoby, ktore czesto tu siedza :P I przeciez on nie rozdaje na zasadzie kto pierwszy ten lepszy tylko czeka troche czasu na zgloszenia chetnych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 11:33 
 
warhameron napisał(a):
Ten kto wygrał Endless Legend może opisać wrażenia z gry(chyba, że sprzedał klucz?).

No, nikt się nie przyznał. Masakra.

Piaskowy rozdaje często bardzo fajne klucze i nie wiem jak ktoś może być takim chujem i je sprzedawać. Dobry pomysł z tym udowadnianiem, że klucz się wykorzystało.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 11:36 
 
Dlatego ja oddaję tylko tym, których znam i kojarzę, często poza forum nawet bo to nie ma sensu.
Jednak ludzi kusi te 20-30eur a sprzedać taki klucz jest łatwo.
Taki ArchAge to 130EUR za Alphę, za 100EUR pójdzie od ręki.
Co z tego, że ktoś przy nim założy konto jak potem ten ktoś opierdoli nawet konto:)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 11:42 
 
Oyci3C napisał(a):
Dlatego ja oddaję tylko tym, których znam i kojarzę, często poza forum nawet bo to nie ma sensu.
Jednak ludzi kusi te 20-30eur a sprzedać taki klucz jest łatwo.
Taki ArchAge to 130EUR za Alphę, za 100EUR pójdzie od ręki.
Co z tego, że ktoś przy nim założy konto jak potem ten ktoś opierdoli nawet konto:)


To, że na stronie Triona chcą 130 EURO za Alfę, nie znaczy wcale, że za tyle te klucze chodzą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 11:44 
 
Nie wiem, nie znam się, nie handluję, zgadywałem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:04 
 
co nie zmienia faktu, że nie ma co takich osób kryć tylko ujawnić kto to, żeby wiedzieć komu kluczyków ewentualnych (choć w mniejszym nakładzie) nie dawać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:07 
 
Dobra, nie dałem rady.
Dostałem od Kaczego i jak powiedziałem tak zrobię - oddam TESO.
Nie wiem ile dni zostało ale jakieś 8 + 5 bonusowych za maintenance.
Maila zmieniliśmy na mój, @id również więc ponowna zmiana pewnie nie wchodzi w grę bo się przyczepią (nie można maila i id zmienić w CP tylko przez support).
Przy każdym logowaniu z nowej maszyny trzeba podać kodzik, który przychodzi na maila więc jak będę online mogę pomóc.
Jak zwykle oddam komu mi się podoba.
Czekam na PM do 22.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:10 
 
raggnarok napisał(a):
Wow, powaznie ktos jeszcze sprzedaje od ciebie klucze? Mow kto, Piaskowy, takich chujow trza tepic.

lordyp: bo Piaskowy promuje osoby, ktore czesto tu siedza :P I przeciez on nie rozdaje na zasadzie kto pierwszy ten lepszy tylko czeka troche czasu na zgloszenia chetnych.


no zgadza się ze robi losowanie jak pisze

tyle ze los jak los- jedni maja szczęście inni nie :)
wiec jak widzę ze z kluczy Piaskowego korzystają te same osoby to mi sie tak nasunęło , że jak znów osoba , która wylosowała od niego z 2-3 klucze znów się załapie to mi się nie podoba :)
jak znam życie - ja AA akurat broniłem nie raz , sporo ludzi hejtowąło ze to koreański crap , a teraz "wypróbwoac " pewnie bedzie chciało wielu :)

osobiście teraz mam "ciśnienie" na 4 gry: AA, Landmark , Black Desert i KUF2 - wiec liczę na łut szczęścia :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:19 
 
Tylko czekałem aż mój post zniknie :D.

Jakbym mógł to bym zrobił livestream z losowania ale nie mam takiej możliwości. Wszystko dzieje się przez random.org. To czy ktoś bierze raz czy 5 razy udział..well to już nie jest w mojej kwestii.

Każdemu, kto wygrał piszę, że jeśli chce to może podziękować na forum za dany klucz ale nie zmuszam nikogo aby się przyznawał do tego :)

Ja wiem, że istnieje możliwość, że ktoś i tak selnie konto ale jeśli to zrobi a ja się dowiem...to ja to przeżyje a i owszem ale i doprowadzę do zbanowania klucza ;) i będzie musiał wracać komuś kasę. Nie to, żebym był wredny czy cuś ofc :D

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 12:53 
 
No ja też liczę na łut szczęścia odnośnie AA, ale tak jak napisał lordyp jest pełno osób, które grę hejtują na maksa (wystarczy wejść w wątek o ArcheAge), ale pewnie i tak będą kluczyk "chciały".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 713 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.