mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2014, 23:38 
Cytuj  
Brał co było w promocji :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 09:53 
Cytuj  
Wolfenstein kiszka na max-a. Imho 4-5/10 to max co ta gra powinna dostać.

Watch Dogs za to świtaśnie i te multi jest całkiem zróżnicowane i daje niezłą frajdę.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 12:16 
Cytuj  
szkoda, że zabijanie przechodniów z czasem nudzi, podchodzisz, headshot i do kolejnego, ileż można?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 13:04 
Cytuj  
Ale po co zabijać przechodniów ? Przecież to nie carmageddon. ;/ Masz chujowego kompa i dlatego hejtujesz.
Multi bardzo fajne, spoko tryby jak np. przechwytywanie pliku, ciągłe pognie, strzelaniny, aż by się chciało mmo w takim stylu, niby jest apb ale jakość wykonania tej gry pozostawia wiele do życzenia.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 15:54 
Cytuj  
ta multi jest naprawde ok, zupelnie sie nie spodziewalem. Szkoda tylko, ze jest dobrowolne, tzn. musisz sie zgodzic by gra wrzucila kogos do nas. Fajniej by bylo jakby ze 2-3 tryby byly na zasadzie DS-a. Dostajemy info, ze ktos wlazl i musimy uwazac na plecy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 15:58 
Cytuj  
e, na pc chyba jest wlasnie jak w ds'ie. jak jestes online to ktos moze ci wpasc znienacka i juz.
lagi juz poprawili?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 16:21 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
To nie prościej było znaleźć taką, która też lubi popykać a nie się teraz czaić i stresować ? :P

może wybierał po kolorze burki


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 20:01 
Cytuj  
tak embe najlepiej wziąć dziewuchę która napierdala w gry 24/7. Myślenie pryszczatego nastolata.

Mendol - właśnie zauważyłem, ze niektóre są tak jak w DS-ie, a niektóre (wyścigi etc.) na zasadzie zaproszenia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 07:32 
Cytuj  
btw. Wii U jest infantylne na maxa. Nie wiem czy nie wrzuce konsoli zaraz pod ebayowy mlotek. Chyba, ze ktos cos moze doradzic rozsadnego - bo na razie mam tylko te Mario Carts 8. Corka tez jest srednio zainteresowana - woli ipada...
Dokupie jeszcze te kontrolery ruchowe i sprawdze jak to dziala.

A juz najbardziej mnie irytuje podwojne na styl azjatycki potwierdzanie kazdej opcji w menu - a pyta sie o mnostwo rzeczy.. Jak zechce to to sobie poustawiam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 16:57 
Cytuj  
Mario Karts jest denne tbh, nigdy nie rozumialem szalu na to. Zwykle platformowe Mariany + Zelda i tyle wystarczy. Mnie do zakupu WiiU namawia wlasnie zonka, szczegolnie teraz jak po cichu kupilem Vite. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 17:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. Wii U jest infantylne na maxa. Nie wiem czy nie wrzuce konsoli zaraz pod ebayowy mlotek. Chyba, ze ktos cos moze doradzic rozsadnego - bo na razie mam tylko te Mario Carts 8. Corka tez jest srednio zainteresowana - woli ipada...
Dokupie jeszcze te kontrolery ruchowe i sprawdze jak to dziala.

A juz najbardziej mnie irytuje podwojne na styl azjatycki potwierdzanie kazdej opcji w menu - a pyta sie o mnostwo rzeczy.. Jak zechce to to sobie poustawiam.


Nie wiem jakie gry lubisz. Mi na WiiU podobało się ZombiU. Pamiętaj też, że możesz odpalać gry z Wii z "lepszą" grafą, a na Wii trochę było fajnych gier (dla mnie Zeldy, Xenoblade Chronicles, The Last Story, Pandora's Tower).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 15:08 
Cytuj  
zamówiłem sobie jeszcze 3 gry:
Zeldę
New Mario Bros
Nintendoland
Te Zombii U też kupię bo to kosztuje kilka GBP.

Coś jeszcze fajnego jest godnego zobaczenia na Wii U? Na konsolach gram we wszystko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.