mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 16:35 
Cytuj  
Jakaś open beta w planach? Spróbowałbym z ciekawości..


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 17:45 
Cytuj  
Soon™


_________________
Duh, winning

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 18:04 
Cytuj  
Jak hype nakreca odpowiedni to zrobia.
choc na razie tego nie widze, no ale takie same mialem odczucia wobec Hearthstone, a to jeden z najwiekszych "esportow" dzisiaj, hehe

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 18:52 
Cytuj  
Rozumiem, że to już nie jest mod do StarCrafta II? Szkoda :(


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 20:13 
Cytuj  
Tu jest jakas chwalona,bo podobno ciekawa pro gra.
https://www.youtube.com/watch?v=Cdn_REQcXs8

Do ogladania to raczej tragedia, przynajmniej dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 20:58 
Cytuj  
Nie wyobrażam sobie oglądania rozgrywek z tego. Im bardziej prostacka gra, tym nudniej się ogląda, już LoL jest dla mnie kurewsko nudny, ten potworek od Blizzarda to już szczyt.

Nawet jeżeli komentuje łysy z Brazzers, jak w przykładzie powyżej.

Dota ciągle niepokonana w tym wypadku. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 12:34 
Cytuj  
Ładne to, ale rzeczywiscie jakies miałkie. Podobała mi sie podnieta komentatora na koncu, blind hook w 5 postaci zajmujących pól ekranu.
Ogromne są te modele bohaterów, tak jak efekty spelli, które dodaja zajebistości, ale nie sa dobre z punktu widzenia mechaniki.
I tu pojawia sie problem, efekty i skille sa robione pod zajebistosc postaci, a niekoniecznie cały gameplay, super wyjsc jakas kerrigan czy demon hunterka i napierdalac. Tylko na jak długo.
Wiem ze to casual gierka, ale jak ktoś napisał nie widać tej "...hard to master" części równania. Co to za dojna krowa która nie utrzyma przy sobie graczy przez lata? W takim Quake czy Docie, mozna po kazdej grze być troche lepszym (nie tylko mechaniczny skill), w takich tytułach jak HotS (czy Heartstone) można przeczytać na wiki skille i po tygodniu gry mieć ją w sumie w małym palcu.

Chociaż będzie jak z HS - mam znajomych ktorzy z karcianek graja w blizzzardowska, bo jest śliczna, klient dobrze napisane, lubią lore itd. Jak beda chcieli jakiegoś klona doty to wybiora HotS, z tych samych powodów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 12:36 
Cytuj  
Tylko mnie się wydaje, że hots wygląda jakby czas zwolnił?


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 12:53 
Cytuj  
Zgadzam się, że gra wygląda wyjątkowo nieciekawie jak się ogląda te różne filmiki z rozgrywki. Z jednej strony spoko jest, że jeden bohater nie może zgładzić całej przeciwnej drużyny w mgnieniu oka. Z drugiej dziwnie się patrzy na starcia, które są takie nijakie. Brakuje jakiejś mocy i tego czegoś. Fajny ten pomysł z talentami. Rozwiązanie z levelem przypisanym dla całej drużyny to jakieś nieporozumienie. Blizzard nie chce karać nieogarniętych cipek na to wychodzi.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 19:32 
Cytuj  
no gra moze co najwyzej zabrac graczy lolowi + klony + nowych graczy w gatunku tym co prezentuje. Zwlaszcza jak sie porowna i graficznie, i jesli chodzi o clienta, tego co oferuje z dostepnymi juz replayami, kilkoma mapami, przystepnoscia dla nowych graczy to moze byc to powazny konkurent. Nawet reconnect funkcja mi sie podoba, bo bot bardzo plynnie przyjmuje kontrole i w przeciwienstwie do niektorych graczy trafia skillami, a do tego jeszcze nie da sie zabic jak mu sie zapinguje zeby uciekal.

Dociarze raczej sie nie przeniosa calkowicie, chyba ze znudzeni dota sa, bo jest to zupelnie inny rodzaj gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 19:41 
Cytuj  
Ale dla nowych graczy jak ja to strzał w dziesiątkę. :D


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 19:53 
Cytuj  
Co mnie jeszcze troche denerwuje:
dodawane postacie z Diablo to jak na razie z wyjatkiem Tyraela, postacie z Diablo 3 - jak dotad mamy barbarzynce, demon huntera, witch doctora, diablo i zapowiedzieli najlepszego stratega w calym swiecie diablo :<
mam nadzieje ze sie dopiero rozkrecaja bo chetnie bym pogral postaciami z D1/D2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 21:02 
Cytuj  
Pograłem trochę (15lvl aktualnie) i jako giera casualowa jest bardzo dobre, szczególnie jakby był team na ts, bo praktycznie wszystko rozbija się o objectivy, chyba tylko jedna mapa zmusza do teamfightów. Ale do esportu ta gra się nie nadaje kompletnie.


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 11:54 
Cytuj  
Ziomki,

Jak ktoś znudzony już graniem i nie ma czasu, to chętnie rzuciłbym okiem na HoTsa. Tak zagrać pare gierek i samemu ocenić. Poratuje ktoś? Będę wdzięczny!


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 21:04 
Cytuj  
ToTenKuba#2297 jakby ktoś chciał pograć dla większego expa to dodawajcie.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 08:36 
Cytuj  
Blizz jest zajebisty. Dzisiaj kończę 30-tkę, odpalam Blizz Launchera, a tam... HotS jako prezent urodzinowy:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 08:58 
Cytuj  
raczej czekali az skonczysz 30, bo kazdy juz ma hots'a ;p

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:19 
Cytuj  
No nie każdy. Ze znajomych jeszcze nikt nie ma, a polują.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 10:50 
Cytuj  
Ktoś jest chętny do wspólnego grania (ogarnięty, z TS )?
Jak masz wbity 40 poziom, min 10 postaci i chcesz wspolnie pograc to zapraszam:) Podaj swoj battletag a się odezwę...:)

MMr ważny nie jest aż tak dla mnie/nas ale często w party są ludzie z mmr na poziomie 4k - dlatego jak gramy 5 man premade trzeba się spodziewać iż poziom przeciwnika może być wysoki czasami, dlatego będzie fajnie jak już doświadczenie w HOTS masz na tyle duże, że będziesz się potrafił pozycjonować podczas teamfightów, na czas poruszać się po mapie podczas objectivów oraz nie będziemy musieli tłumaczyć dlaczego np. w Mines podział jest 1-4 :)

Ja sam mam 29 lat- gram głównie wieczorami podczas dni pracy w weekendy różnie-gram przeważnie jako support/offtank.
Reszta ludzi jest w różnym wieku i narodowości dlatego miło będzie jeżeli Twój angielski pozwoli na wymianę paru zdań.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:09 
Cytuj  
Zagrałem kilka gier i w każdej był ktoś z FP, więc ludzie to kupują.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.