mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 21:26 
Cytuj  
hmm na moim gownie Phenom x2 , 460 gtx w sumie latalo dobrze na high.
pewnie wina radeona. :p

Szamotula to w co Ty decydujesz sie grac? lola, dote czy hotsa? ;d

dluzej na gre czekam w dota niz w hots :S


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 21:56 
Cytuj  
Pani Barbarzyńca daje radę. Zbieram na nią złoto. :D

Gram sobie ostatnio znowu i muszę przyznać, że frajda jest spora. Cieszy mnie duża część rzeczy, które mam również w "Awesomenauts" typu w miarę małe mapy, system talentów i tak dalej. Widzę tutaj dużo większy potencjał niż przy "Hearthstone", które mimo świetnej oprawy i całego uroku jakoś nie zdołało mnie przykuć na dłuższe chwile do monitora.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 22:05 
Cytuj  
W dote juz w ogole nie gram, bo volvo totalnie zjebalo ranked play . Na lola sie obrazilem bo non stop dostaje bany prze zzjebana polityke Riotu(true story: napisalem na czacie 'apparently minimap is nonexistan for you' + 'shut up" i za to dostalem banana) + community jest uposledzone. Plusem jest to, ze tak jak zawsze chcialem bys fair w stosunkuy do gry(wolalem zapierdalac jako magazynier za minimalna krajowa, zamiast grac w gre kilka godzin dziennie za 5 razy tyle) tak w tym sezonie zaczynam boostowac i na tym zarabiac bo rzygam zarowno graczami jak i developerami.
Podsumowujac lol tylko dla kasy, a hots dla rozrywki i tak na wszelki wypadek jak by sie ta gra rozrosla.


PS. Jak ktos by nie wiedzial to w LoLu za reporty dostajesz najpierw chat blocka(musisz zagrac xx gier, aby go zniesc), a potem dostajesz bana na rankedy i musisz WYGRAC 35 normali. System jest w pelni automatyczny, gdzie liczy sie liczba reportow. Ja owszem czasem jak ktos mi da ostrego raka to potrafie wyzwac od retardow, ale najczesciej jedynie 'wytykam' bledy, bo zawsze mialem wiare w graczy ze bedzie to dla nich doswiadczenie na plus, a nie na minus. Skonczylo sie na tym, ze od 3 miesiecy srednio 1-2 razy w miesiacu dostaje takiego bana i musze tryhardowac na normalach, gdzie wszyscy maja wyjebane ;)


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 22:28 
Cytuj  
niezle z tym lolem, nie wiedzialem. hmm a jak sie niby zarabia na tym lolu? stream? turnieje? a co jest nie tak z doto ranked?


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:00 
Cytuj  
Z Radeonami zawsze są problemy. Pamiętam za czasów SC 2, gdy alt + tab trwał ponad minutę przez kiepskie sterowniki.
Spróbuj wymusić, by gra miała stała wartość fps, nawet gdyby to było 40. Wtedy uczucie rwania obrazu, zwłaszcza przy przewijaniu ekranu będzie mniejsze.

Btw. Niezłego come backa zaliczyliśmy na mapie z piratem:D Na początku lali nas ostro i odstawaliśmy prawie 4 lvl. Na szczęście sytuacja się odwróciła i jakoś to wygraliśmy:D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
niezle z tym lolem, nie wiedzialem. hmm a jak sie niby zarabia na tym lolu? stream? turnieje? a co jest nie tak z doto ranked?


Wyobraz sobie, ze istnieja na tym swiecie debile, ktore placa za wbicie danej dywizji co by miec ladne obramowanie na loading screenie.
W doto nie podoba mi sie fakt, ze mamy AP i captaina jako ranked. AP to jest zart, a captain nie nadaje sie na soloQ. W honie byl Banning Pick, czy Banning Draft - jak dla mnie jedyne normalne tryby nadajace sie na soloq.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:38 
Cytuj  
A jaki był ostatnio płacz z powodu masowego banhammera za elo boosting i czity. 2 tyg + utrata wszystkich nagród za poprzednie sezony. Banowali nie tylko cziterów, ale też ich kumpli grających z nimi duo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:40 
Cytuj  
Nie wiem skad masz to info. Nie jestes w stanie udowodnic, ze ktos dostal boosta.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:46 
Cytuj  
Na oficjalnych forach LoLa jest wodospad łez. Ludzie nawet wklejali odpowiedzi od supportu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:49 
Cytuj  
W sumie juz sam nie wiem. Riot jest popierdolony i robi co chce, wiec wszystko jest mozliwe. Ich wyroki sa niepodwazalne, a zasada innocent until proven guilty nie istnieje. To sa ludzie z zapedami dyktatorskimi.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:50 
Cytuj  
Support im odpisywał, że mają niezbite dowody na ich winę, ale dla dobra sprawy nie chcą ujawniać detali.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:53 
Cytuj  
No, a czegos takiego nie da sie udowodnic. Bo niech udowodnia to, ze nie loguje sie przez proxy, stad non stop inne ip. Niech udowodnia to, ze caly czas sobie gralem przecietnie, a potem tryhardowalem stad taka zmiana rezultatow gier. Doslownie poki ktos nie napisze - kupilem boosta prosze o bana, nie da sie tego udowodnic.

Ale czego sie spodziewac po przyjebach, ktore usuwaja cygaro postaci czy tatuaze, bo gra nie dostanie ratingow dostosowanych dla dzieci. Patologia.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.


Ostatnio edytowano 22 sty 2015, 23:54 przez Szamotula, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:54 
Cytuj  
Cytuj:
Zdecydowaliśmy się na zawieszenie po szczegółowym dochodzeniu, które miało dowieść twojego udziału w podbijaniu MMR. Jak wyjaśniliśmy w e-mailu, który otrzymałeś w tej sprawie, podjęto następujące działania związane z twoim kontem:

− 2-tygodniowe zawieszenie konta

− wszystkie wcześniejsze nagrody sezonowe (Zwycięskie skórki, obramowania, ikony sezonowe oraz Zwycięski Totem Sezonu Trzeciego) usunięto z twojego konta

− nie bierzemy pod uwagę twojego konta przy przyznawaniu nagród sezonowych.

Możesz uważać, że ta kara jest zbyt surowa, ale musisz pamiętać, że podbijanie rankingu konta z dowolnego powodu, niszczy ducha rywalizacji League of Legends. Mimo że nie bierzemy cię pod uwagę przy nagrodach za sezon 2014, nie dyskwalifikuje cię to z udziału w sezonie 2015. Pamiętaj, że wszelkie dalsze podbijanie MMR przy twoim udziale spowoduje trwałe zbanowanie konta.


Cytuj:
Witaj ponownie,

Nasze narzędzia do wykrywania tego typu czynności wykazały, że Twoje konto zostało poddane "elo boostingowi". Jeśli nie bylibyśmy pewni w 100% naszej decyzji, to nie wykonywalibyśmy żadnych kroków. Niestety, nie udzielimy Ci szczegółów, gdyż mogłoby to zaszkodzić naszym śledztwom.

Sprawę uważam za zamkniętą, gdyż wszystko zostało Ci wytłumaczone.


Pozdrawiam

Jedne z odpowiedzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 00:32 
Cytuj  
Vences napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=Ff4-cu-Ur-U
Sikłem. Stary koń, a pierdzieli takie głupoty, że szkoda gadać.

Nienawidze tego typa :]

Płatna beta zajebista opcja, szkoda że w D3 tego nie zrobili.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 17:29 
Cytuj  
Swoją drogą nie wiem na jakiej zasadzie działa ta stronka z mmr do hotsa ale wiem jedno, ze jest zjebana mam ponad 20 gier a na tej stronie wyswietla mi ze mam 4.

Pffft. Tyle w temacie pro wyliczen mmr przez zewnetrzne zrodla.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 18:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Swoją drogą nie wiem na jakiej zasadzie działa ta stronka z mmr do hotsa ale wiem jedno, ze jest zjebana mam ponad 20 gier a na tej stronie wyswietla mi ze mam 4.

Wrzuc logi ze swoich gier to bedziesz miec wszystkie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 18:13 
Cytuj  
A po uj? Nie mam zamiaru nic im wrzucac tępe rozwiazanie i tyle.

Ide po piwo :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 18:17 
Cytuj  
ok /pat


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 20:27 
Cytuj  
Kupilem, calkiem spoko ta giera jednak. Ciekawe jak sie rozwinie. Ale chyba nie bylaby tak dobra jakby to nie byly znane postaci ;p

ogolnie fajnie, ze nie ma delay jak postac sie obraca ;p


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 20:43 
Cytuj  
Taki delay to tylko w Docie i tylko w 2, bo w 1 tego nie było:P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.