mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2015, 09:45 
Cytuj  
Pamietaj ze pierwotnie to miala byc tylko taka pokazowa custom mapa to starcrafta 2 i jak postanowili zrobic z tego standalone tytul to byl juz za pozno.
Podejrzewam ze juz od jakiegos czasu pracuja nad przepisaniem tego od nowa nawet ostatnio w wywiadzie stwierdzili :
"Replay system forwarding and Reconnect system are similar problems - so they want to tackle those together. Rather than just optimize, they want to completely revamp it."
"

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 6 lip 2015, 15:52 
Cytuj  
Tak, wiemy:)
Kurna, znów się pośpieszyli ze zdjęciem boostu na xp:( Chciałem sobie jeszcze przez wieczór ponabijać XP, a tu zonk - nie dostałem boosta po wygranej.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 03:49 
Cytuj  
http://us.battle.net/heroes/en/forum/to ... 00091763#1 Permy już lecą... :)
https://www.reddit.com/r/heroesofthesto ... et_banned/ hue:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 05:14 
Cytuj  
Blizz ma doswiadczenie w dawaniu perma osoba ktore haxxow nie uzywaly (i znam takie osoby) tak przy okazji fali banow, wiec bym sie tak nie smial z tych osob ktore zalozyly topic na reddzicie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 09:27 
Cytuj  
Też znam takie legendy. Nie tylko u Blizza, ale też u Rito, który to rzekomo bezpodstawnie nakładał permy/cofał nagrody itp..
Było o wiele więcej płaczu, niż na Reddicie HotSa. Na szczęście były to tylko legendy i większość czitujących kurw i elo boosterów dostała to, na co zasłużyła.
Perma można wyłapać nawet za samo ciągłe granie z cziterem w premade i niezgłoszeniem tego do supporu gdy się ma świadomość, że twój partner oszukuje i abusuje jakieś tam exploity.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 15:29 
Cytuj  
To zadne legendy i blizz cofa takie bany po meczeniu supportu gdy w koncu wezma i faktycznie sprawdza czy czasem ktos nie oberwal rykoszetem, przykladem jestem chocby ja gdy dostalem bana w WoWie czy moj znajomy ktory dostal w D3, pewnie dlatego ze potrafil cisnac po 15h+ na dzien gdy mial wolny tydzien. No ale zyj dalej w swojej blogiej nieswiadomosci i przekonaniu ze jak to blizz moze kogos nieslusznie zbanowac, przeciez to wcale nie robi automat pod ktory mozna trafic nawet za to ze w przegladarce masz otwarty tab z nazwa "hax", chuj ze to jakis topic na forum mmorpg/battle.net etc. ;)

Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 16:31 
Cytuj  
Ja na szczęście nigdy nie czituję, nigdy nie miałem żadnych banów i nigdy nie będę miał. Jak zobaczę jakiegoś czitera w mojej friend liście, to leci unfriend i report do danego devsa. Ludziom też nigdy nie wierzę na słowo, tylko podejmuję odpowiednie kroki gdy zauważę, że coś nie gra.

Btw. https://www.reddit.com/r/heroesofthesto ... _first_ban

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2015, 01:49 
Cytuj  
Bany u blizzarda to jest kabaret, w sc2 był/jest klan na serwerze NA gdzie większość gra z mh, nie kryją się z tym i tyle, zero konsekwencji. Patologia jest na tyle rozwinięta, że ost podczas WCS jakiś gracz wysłał screena w swojej sprawie do admina rozgrywek z włączonym mh ;)

Najlepsze jest jak blizz walnie kombo - fala banów + 50% promocja na gry w swoim sklepie. Tak, mają takie pomysły.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 lip 2015, 08:44 
Cytuj  
https://www.reddit.com/r/heroesofthesto ... _u/csz41ly Sprawa się rozwiązała. Winowajcą była karta dźwiękowa Xonar, a konkretnie jakieś jej oprogramowanie/sterownik, który ingerował w jakiś *.dll HotSa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2015, 12:31 
Cytuj  
Ale jak to? Przeciez oni MUSIELI uzywac haxow skoro dostali bana... nie wierz tak latwo ludzia na internetowym forum! :<


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 lip 2015, 17:35 
Cytuj  
http://eu.battle.net/heroes/pl/forum/topic/15161277287 Ja pierdzielę...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 07:46 
Cytuj  
http://us.battle.net/heroes/en/blog/19953230#newheroes

Cho’gall :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 08:22 
Cytuj  
Przynajmniej coś w miarę oryginalnego. Cieszy mnie kierunek rozwoju tej gry, tylko ten nieszczęsny silnik...
Swoją drogą CZO'GAL powinien dostać skina braci Kaczyńskich.

btw
Cytuj:
Hero Design Process

They have a list of heroes with 200+ characters that they would like to add as soon as possible.
They choose and then ask themselves "how excited are we about this hero?"
The answer to that question leads them to the hero production cycle:
Paper Design (2 weeks)
Tech Design (2 weeks)
AI Playtest (1 weeks)
Design Playtests (8 weeks)
Dev Team Playtests (2 weeks)
Vision Sync Meeting - when they "put the ring on it", and decide that a hero will make it to the game.
This is when they gather artists, engineers, sound designers, balance team - to make the hero happen!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 08:38 
Cytuj  
No ciezko sie nie zgodzic ze cos oryginalnego. Od Lost Vikingow bohaterowie sa dosc nudni.


plus za Arene - moj ulubiony tryb w SMITE, szkoda ze tak malo osob w niego gralo tam.
Tutaj mam nadzieje ze nie dodadza tak na odpierdol, a potem i tak beda skupiac sie na glownych mapach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 09:05 
Cytuj  
Hahah.
Cytuj:
Cho’gall will be a unique addition to Heroes of the Storm who, for the first time ever, will allow two players to team up to control one Hero


To jak z kumplem w MDK gralismy: Ty chodzisz, ja strzelam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 09:49 
Cytuj  
http://www.twitch.tv/chu8/v/24328690 Kille i asysty będą zliczane osobno. Zacznie się "KS" u gimbazy:/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 13:28 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Przynajmniej coś w miarę oryginalnego. Cieszy mnie kierunek rozwoju tej gry, tylko ten nieszczęsny silnik...
Swoją drogą CZO'GAL powinien dostać skina braci Kaczyńskich.

btw
Cytuj:
Hero Design Process

They have a list of heroes with 200+ characters that they would like to add as soon as possible.
They choose and then ask themselves "how excited are we about this hero?"
The answer to that question leads them to the hero production cycle:
Paper Design (2 weeks)
Tech Design (2 weeks)
AI Playtest (1 weeks)
Design Playtests (8 weeks)
Dev Team Playtests (2 weeks)
Vision Sync Meeting - when they "put the ring on it", and decide that a hero will make it to the game.
This is when they gather artists, engineers, sound designers, balance team - to make the hero happen!


No pisali juz pare razy ze wiedza ze dobrze nie jest zwlaszcza z powtorkami i reconnectem i przepisuja do od podstaw. Jest szansa wiec ze kiedys bedzie lepiej:)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2015, 17:55 
Cytuj  
Dostałem nowego bohatera za free. Losowo przydzielają go graczom. Sprawdźcie w grze. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2015, 18:52 
Cytuj  
ktos che chogala?
Laforet#2824

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2015, 07:51 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Dostałem nowego bohatera za free. Losowo przydzielają go graczom. Sprawdźcie w grze. :)


Tak go wydali - losowo przydzielili części, której dali questy zeby zaprosić do party i udostępnić druga głowę osobie która go nie ma... No i chyba wygrać tak 4 gry?


za co nagroda jest zdaje sie ponad 2k golda, a ci którzy Chogalla nie maja musza wygrać dwie gry jak jedna głowa została im udostępniona.

Generalnie fajna inicjatywa, za to hero bardzo meh, cieszę sie ze golda nie musiałem na niego zużywać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.