mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 01:59 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Mnie najbardziej cieszy, że Blizz nie zwolnił tempa z rozwojem gry po premierze, tak jak zrobiło to Valve ze swoją mobą. 3-4 tyg. czekania na nowego Hero jest ok.
http://wiki.teamliquid.net/dota2/Patches Takiego czegoś najbardziej się obawiałem, czyli patchy typu only bugfix lub IS update.

No jak porównujesz hotfixy z releasem gry to gratuluję :D za półtora miesiąca jest TI, dopiero co skończyły się kwalifikacje. Valve nie ma na szczęście tendencji do wywracania balansu gry na moment przed największym turniejem esportowym roku. Jak chcesz do czegoś porównywać to sprawdź główne patche (6.82 / 6.83 / 6.84). Zobaczymy też te aktualizacje od blizza za trzy lata jak gra będzie miała tyle co dota teraz.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 06:11 
Cytuj  
Nie chodzi mi o to, tylko o częstotliwość wydawania nowego contentu w Dota2 po release - czyli po lipca 2013. Całych 9 Hero i porównując do bet, ostro wyhamowali.
Tego samego obawiałem się po Blizzardzie, ale na szczęście tak nie jest... przynajmniej na razie. Ich goal jest wydawanie Hero co 3-4 tygodnie + raz na jakiś czas nowe mapki oraz major balance/fix patch co 6 tyg. i to jest imo git.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 06:52 
Cytuj  
Narazie hots cierpi na to co kazda nowa moba, wszystkiego jest za mało.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 15:09 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Nie chodzi mi o to, tylko o częstotliwość wydawania nowego contentu w Dota2 po release - czyli po lipca 2013. Całych 9 Hero i porównując do bet, ostro wyhamowali.
Tego samego obawiałem się po Blizzardzie, ale na szczęście tak nie jest... przynajmniej na razie. Ich goal jest wydawanie Hero co 3-4 tygodnie + raz na jakiś czas nowe mapki oraz major balance/fix patch co 6 tyg. i to jest imo git.

Jak w Hotsie bedzie 110 hero z tak roznorodnymi skillami to pogadamy o hero poolu i czestotliwosci wydawania nowych, kk? :D

btw zobacz sobie ile zmian jest w main patchach i porownaj to do patchy z hotsa: http://wiki.teamliquid.net/dota2/Version_6.84


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 15:25 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Jak w Hotsie bedzie 110 hero z tak roznorodnymi skillami to pogadamy o hero poolu i czestotliwosci wydawania nowych, kk? :D



Nie wiem po co marnujesz klawiaturę, Vencesa do swoich racji nie przekonasz, choć na pewno zgodzę się z Tobą, to Vences trochę inaczej pewnie na to patrzy.
W sumie ciekaw jestem jak osoby, które np. zaczęły w MOBA grać od LoLa/HotSa, a potem całkowicie się przeniosły na Dotę, jaki mają pogląd na inne MOBA.
Mendol, chyba przez to przechodziłeś?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 15:40 
Cytuj  
Zaczalem od lola, chcialem przerzucic sie na dote, ale nie dalem rady, zbyt dretwy gameplay. Hots jest ok jak sie wbije 30 lvl i zacznie w lidze grac gdzie ludzie przynajmniej cos robia.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 15:56 
Cytuj  
artur: tak, lol, troche hon'a, potem znowu lol i teraz dota.
w hotsa probowalem grac ale zupelnie mnie nie wciagnal.
czasami mam ochote pograc w lol'a, ale jak ogladam streamy to jednak szkoda mi czasu.
nie da sie porownac hotsa i doty, wiec nie ma co nawet zaczynac dyskusji - bo dla mnie to inne gry, jedyne co je laczy to wybor bohatera.

co rozumiesz przez dretwy gameplay nyx? za malo kolorkow czy jak?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 16:04 
Cytuj  
Combat jest dla mnie meczacy przez te animacje, lol ma wiekszy flow.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 16:11 
Cytuj  
no w docie te animacje sa dosc wazne na pewnym poziomie, w lolu to nie ma zadnego znaczenia.
ale jak zawsze, najwazniejsze, ze kazdy ma w co grac :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 16:30 
Cytuj  
http://www.gram.pl/artykul/2015/06/11/r ... torm.shtml kogos chyba ponioslo, albo sypnal kasa.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 17:09 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Combat jest dla mnie meczacy przez te animacje, lol ma wiekszy flow.

Zalezy w sumie od hero, jedni sa wolni i wydaja sie dretwi jak Tide, Necro czy CMka innymi gra od early jest zwawsza jak PA, Lancer itp. m.in. wg tego gra jest balansowana i jest to wazny punkt patch notesow ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 20:46 
Cytuj  
lol dla mnie jest za wolny i za nudny
20 min na lini zeby lasthitowac to nie dla mnie

dota2 jest zbyt skillowa dla mnie, mam dwie lewe wiec nie mam czego tam szukac

za to hots dla takiego inwalidy growego jak ja jest w sam raz. nie za trudny a jednoczesnie jak ktos sie che piac po szczeblach bycia pro to jest co do masterowania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 20:31 
Cytuj  
Pytanko mam.
Gramy w bete/alfe gry(w tym wypadku hotsa). Pomimo mocnej maszyny gra chodzi u nas jak gowno. Jest to problem, z ktorym boryka sie spora ilosc uzytkownikow i tech support Blizzarda stwierdza, ze faktycznie jest issue jesli chodzi o performance konkretnych mocnych maszyn i nad tym pracuja.
Gra wychodzi z bety, wiec staje sie pelnoprawnym produktem. Chodzi jednak nadal jak gowno i nic w tej kwestii nie zostalo zrobione, a tech support mimo licznych prosb nie odpowiada.
Czy w takim wypadku jesli wydalo sie na gre/na przedmioty w grze kase za czasow alfy/bety to mozna sie jakos ubiegac o refund ze wzgledu na niezadowolenie z finalnej uslugi?

Spodziewam sie, ze jest to niemozliwe aczkolwiek w przypadku D3 masowe refundy byly czyms normalnym i o dziwo bezproblemowym, stad pytanie.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 20:35 
Cytuj  
Uderz do Blizza, może się uda. Zawsze warto spróbować.

Ja mam coraz mniej problemów z lagami/wydajnością, ale czasami zdarzają się przycięcia na X sekund. Najgorzej jak takie przycięcie kończy się śmiercią. :-?

Gra mi się mimo to naprawdę przednio. Fajna i przyjemna gierka.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 20:48 
Cytuj  
No ja przy teamfightach MAX mam 60fps na wszystko low przy rozdzialce 1600x900 na maszynie 4770k, 8gigs ramu i r9 280x.

Tak czy siak jest to pretekst, bo chcialbym miec hearthstone'a jak i hotsa na innych kontach co by potem latwiej sprzedawac.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 20:52 
Cytuj  
Ale kombinator.

Serio tak chujowo Ci chodzi na takiej maszynie? Ja mam gorszy sprzęt i śmiga mi bardzo fajnie poza małymi wyjątkami.


Teraz leveluję by zdobyć master skin dla mojego cudownego byczka! :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 20:53 
Cytuj  
Niestety, ten silniczek ma sporo wad. Dla mnie akurat największym utrapieniem są lipne reconnecty i to, że nawet jak dostaniesz dc chociaż na 1s na koniec meczu, to gra potrafi ci zaliczyć rozgrywkę jako opuszczoną:/

Ja gram już na bardzo archaicznym lapku (2008 rocznik) z C2D 2.0 GHz, GeForce 9600M GS, 1 GB VRAM, reszta nieistotna. Detale low z teksturami na high. FPSy w grze 30-70, z tym że na Lag Temple i Spider Queen potrafią spać do 24. Jeśli coś mi przytnie, to z powodu jakiejś aplikacji gdy chrupnie mi moim HDD. Nie wymagam za wiele od swojego tostera.
Do tej pory nie zaliczyłem ani jednego crasha. Na plus mogę doliczyć szybkość ładowania się mapek, które ładują mi się ok. 3-4x szybciej, niż w LoLu.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 20:55 
Cytuj  
Mi się znowu gry ładują masakrycznie długo. To nie jest tak, że mecz zaczyna się dopiero jak każdemu się wgra?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 21:06 
Cytuj  
Dokładnie tak jest. Czasem mam sytuacje, że jakiemuś ruskowi gra ładuje się nawet 7 minut i wszyscy czekają na niego. Zazwyczaj taki pacjent ma instant dc po starcie meczu.
Ale już w sytuacjach, gdzie wszyscy mają dobry sprzęt, to wszystko ładuje się w mgnieniu oka, nawet na mojej maszynie.

Natomiast w LoLu, gdzie prawie wszyscy mają 100% załadowanej gry, u mnie jest dopiero 5-10%:D

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 21:09 
Cytuj  
U mnie szybko ładuje się Dota 2, Awesomenauts i Smite. LoL ładował się OK. HotS - masakra, czasami z 2 minuty się czeka, zgroza.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.