mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2014, 14:23 
Cytuj  
tylko ze cole ma drzewko asasyna , ty bedziesz mial jakies chujowe gowno z herald of andraste :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 gru 2014, 14:24 
Cytuj  
No ja zmaxowalem gre po 119h.

Shador, Solas (ten elficki mag) jest zdecydowanie najciekawszą postacią w całej drużynie, ale okazuje się to dopiero na samym końcu :D


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2014, 20:42 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Początek zacny a i niektóre postacie też całkiem ciekawie stworzone (np. ten elficki mag, z checia przejechalem przez cala serie dialogow o jego pracach nad Pustka)


Solas? Hehe, to widać każdy ma inaczej - mnie gość totalnie nudził. Za to duet Sera i Varrick w jednej drużynie to jest mega beka - ta dwójka jak zacznie się przekomarzać to można się posikać ze śmiechu.

Pytanie o runy. Raz na jakiś czas gdzieś na ścianie jakiejś jaskini / świątyni widzę wypalone znaki, które można zbadać mając przy sobie to magiczne światło. Trafiłem na to kilka razy ale tylko raz przy tej okazji moja postać odnotowała przepis na runę - konkretnie mrozu. Czy każdy taki zapis potencjalnie daje nowe runy czy tylko niektóre? Zaznaczam, że tylko za pierwszym razem (właśnie przy tej runie mrozu) był ze mną w drużynie Solas - nie wiem czy te dwie rzeczy są ze sobą powiązane..?


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2014, 21:28 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Solas? Hehe, to widać każdy ma inaczej - mnie gość totalnie nudził. Za to duet Sera i Varrick w jednej drużynie to jest mega beka - ta dwójka jak zacznie się przekomarzać to można się posikać ze śmiechu.


Dla każdego coś dobrego :)

Sam gram elfem i miałem ciekawe opcje rozmowy nt. naszego spojrzenia na elficki status w świecie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2014, 21:02 
Cytuj  
zrobilem quinari wara i melee only team (Cas , blackwall , iron bull i ja ) zajebiscie sie gra , zadnej pedalskiej magii , tylko krew ,stal i lzy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2014, 13:30 
Cytuj  
Może mi ktoś powiedzieć czy w Storm Coast jest coś istotnego oprócz Iron Bulla, bo tak chujowej lokacji, pod względem topograficznym, już dawno nie widziałem. Eksploracja to droga przez mękę.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2014, 18:06 
Cytuj  
avvar chieftain z dobrym warr lootem , occulusy z shardami


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2014, 19:17 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć czy w Storm Coast jest coś istotnego oprócz Iron Bulla, bo tak chujowej lokacji, pod względem topograficznym, już dawno nie widziałem. Eksploracja to droga przez mękę.


+1

Taka piękna lokacja a taka chujowa. :<


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2014, 19:58 
Cytuj  
Eee jakiego Iron Bulla:P? Ja tam tylko spotkałem Storm Gianta co się napierdalał ze smokiem ale smok zwiał a ja męczyłem storm gianta. Myślałem, że smoka gdzieś znajdę ale dupa...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2014, 15:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Eee jakiego Iron Bulla:P?


Tego rogatego co się przyłącza do drużyny, dowódca najemników.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2014, 15:59 
Cytuj  
i jest bi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2014, 17:05 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tylko ze cole ma drzewko asasyna , ty bedziesz mial jakies chujowe gowno z herald of andraste :)


każdą specajlizację da się ogarnąć przecież, herald jest bonusowa, dlatego właśnie jest 3 npc magów, 3 łotrzyków i 3 warriorów, każdy z nich ma swoją ścieżkę, o której możesz z nimi gadać jak ją wybierzesz

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 09:26 
Cytuj  
Ktoś tu narzekał na taktyczny widok. Ukazał się mod podobno poprawiający ten aspekt:
http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=53770


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 10:53 
Cytuj  
Dwa pytania. Jest w grze jakieś okno z podsumowaniem informacji o lokacji. Chodzi mi o info typu ile zebranych fragmentów, mozaiek, zajętych miejsc na wycinkę/kamieniołomy itp.itd? I co to za okrągłe urządzenia w Crestwood, które po kliknięciu zaczynają się świecić na zielono?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 12:31 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Ktoś tu narzekał na taktyczny widok. Ukazał się mod podobno poprawiający ten aspekt:
http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=53770


Nie wiem czy to mozna podciagnac pod moda...

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2015, 21:24 
Cytuj  
Ja właśnie skończyłem grę, nie jest totalnie zmaxowana ale większość zrobione = 91h played. To był dobry świąteczny urlop i chyba jeden z najlepszych ostatnich zakupów gier :)

Setting ja (mag) + Kassandra + Varrick + Dorian.

Plusów jest sporo i można długo wymieniać, więc może tylko uwagi:
- ostatnia walka jest średnio wymagająca, czasami bardziej dawały mi w kość niektóre smoki
- grając jeszcze raz chyba poszedłbym w setting bez magów, bo resisty na smokach/niektórych mobach i konieczność żonglowania staffami czasami irytowała
- profity inkwizycji - na początku wow, ale później na 11-12 poziomie (profitów), w sumie klikałem niemal cokolwiek bo nie było tam nic szczególnego
- mounty to tragedia, generalnie wolałem chodzić na piechotę

No i ciekawe czy końcówka to po kolejną część, czy DLC :)


_________________
Altaya | BF4

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 15:58 
Cytuj  
przecież te lokacje są tak puste, że przy śmiganiu na piechotę, to melatonina z nosa wycieka

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 01:32 
Cytuj  
Nie mogę się oderwać od 2 dni :) wiedziałem że tak będzie. Kupiłem w czasie premiery ale wyszedł w tym samym momencie WoW i poczekałem.

Grafika jest przepiękna, fabuła niezła aczkolwiek trochę za dużo tego, człowiekowi się w pewnym momencie wszystko pierdoli. Walka jest bardzo efektowna, gram fire/frost magiem. Ciekawy jestem jakie będę miał odczucia jak skończę :) ale jak na razie jest zajebiście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 16:57 
Cytuj  
Ja odpadłem w połowie tak na oko. Fabuła to typowa oklepana Bioware'owska sztampa z tym, że tu już popłynęli ostro, bo po 15 minutach gry czczą nas jak Jezusa (dosłownie).

Mało ciekawych przedmiotów, ilość setów też uboga.

Questy poboczne są absolutnie tragiczne, jedne z najchujowszych jakie widziałem w grach komputerowych. Nie jestem w stanie wymienić jednego, którego bym zapamiętał jakoś a konieczność ich klepania by nabić pasek power woła o pomstę do nieba. Sorry ale nawet w The Old Republic lepiej robiło mi się subquesty. :lol: Jak zobaczyłem co mam zrobić, żeby zdobyć subklasę to już wiedziałem, że moja przygoda z grą zmierza raczej w kierunku "pierdolę to".

Walka była spoko i właściwie jedyny element, który mnie trzymał no ale w końcu nie dałem rady.

Towarzysze podróży ani na plus, ani na minus. Byli, całkiem spoko się z nimi gadało ale nikt mnie nie porwał.


Ogólnie polecieli na ilość, nie na jakość.

Może kiedyś wrócę, po to by założyć maksymalnie złą postać która będzie przynajmniej próbowała lecieć w ch. ze wszystkim i wszystkimi, bo inaczej to niestety cukierkowy pompatyczny kloc. Aczkolwiek po zaspoilowaniu sobie zakończenia to nie wiem, czy warto.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.