mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 17:54 
Cytuj  
Obrazek

https://eternity.obsidian.net/
What is Eternity?
Eternity aims to recapture the magic, imagination, depth, and nostalgia of classic RPG's that we enjoyed making - and playing. At Obsidian, we have the people responsible for many of those classic games and we want to bring those games back… and that’s why we’re here - we need your help to make it a reality!

Eternity will take the central hero, memorable companions and the epic exploration of Baldur’s Gate, add in the fun, intense combat and dungeon diving of Icewind Dale, and tie it all together with the emotional writing and mature thematic exploration of Planescape: Torment.


gameplay!!! http://www.giantbomb.com/videos/quick-l ... 2300-9224/ BG3!


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 18:04 
Cytuj  
twój najlepszy post ever!!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 18:33 
Cytuj  
Woah gameplay. Dla mnie wygrali tuz po kreacji postaci gdy pojawiło sie okienko dialogu. Sooooo BG2...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 18:34 
Cytuj  
Chyba nawet to backnałem. Może będzie ciekawsze niż Divinity.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 18:43 
Cytuj  
Wpadam, tylko powiedzieć, ze po ostatnium turowym RPG w ktorego grałem (Shadowrun Returns), przypomniałem sobie dlaczego tak nie cierpie gier na PC w którzy sie uzywa RandRange();


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 19:24 
Cytuj  
Miód i malina, jak komuś nie staje na widok tego gameplaya to imo już powinien definitywnie quitnąć gry komputerowe tutaj i przenieść się gdzie indziej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 20:03 
Cytuj  
kurwa co to za chujowa strona, wiecej klatek na sek mam grając w pierwszą lepszą gre AAA niż oglądając stream w ich playerze. Qwa!1 :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 21:39 
Cytuj  
IGN ma lepsze wideo. Znaczy to samo, ale lepiej jakos tlumaczone i lepsza jakosc: http://youtu.be/dxHC8imCwYc Majtki zmienione, czekam na premiere.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 23:26 
Cytuj  
PoE konsolowe szmaty ! , ta gra przypomina ze PC = master race


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 23:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
PoE konsolowe szmaty ! , ta gra przypomina ze PC = master race


Ale konsolowcy będą płakać ,że nie ma gay romance jak w nadchodzącym DA 3 :D Ktoś kojarzy czy każdy backer dostanie dostęp do bety czy od któregoś tieru była ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 06:32 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Aldatha napisał(a):
PoE konsolowe szmaty ! , ta gra przypomina ze PC = master race


Ale konsolowcy będą płakać ,że nie ma gay romance jak w nadchodzącym DA 3 :D Ktoś kojarzy czy każdy backer dostanie dostęp do bety czy od któregoś tieru była ?


Od 100 dolców :/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 06:44 
Cytuj  
kolejna klikanka na moby, ale będą też dialogi w odwrotności do diablo. No i super, że nie skąsolowione (czyli wybierane z "kółka") a tradycyjne PC-towe (czyli wybierane z listy)!!

kolejny klon klona klon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 07:07 
Cytuj  
Ja jeszcze klona baldur's gate nie widziałem. A to wypisz wymaluj tak wygląda.

Jak z góry Ci się nie podoba to wypierdalaj z tematu. Ale jak to Ci nie odpowiada, to powinni Ci pozwolić wypowiadać się tylko w tematach o konsolach. Z PC gamingu powinieneś quitnąć.

Dla mnie sam feeling tego sprawia, ze patrze na to jak dzieciak, ten który kiedyś gral w bg, tormenta itp.
Wedlug mnie ta gra ocieka tym czym powinien ociekać rpg.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 07:18 
Cytuj  
nie to ze mi sie nie podoba bo do takich gierek mam zupelnie neutralny stosunek - po prostu nie widze zadnego powodu do wnoszenia ohow i ahow bo wyszla n-ta klikanka na moby.
Ponarzekac juz nie mozna?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 07:29 
Cytuj  
Jarasz sie Highlander jak kazda inna gra, a jak zwykle pograsz 10min bo nie bedziesz mial czasu.

Nie narzekaj Marek, bo tutaj tylko chwalic mozna :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 07:41 
Cytuj  
Nie jaram się i w chuj gier krytykuje, aczkolwiek takich gier nie ma wiele jak bredzi Marek. Tu nie można narzekac, raczej glownie się narzeka.

W tym przypadku wiadomo czym ma być Pillars of Eternity, wiec takie narzekanie to jak narzekanie, ze Quake jest fpsem a nie rpgiem...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 07:43 
Cytuj  
A moze marek nie wiedzial? Bo sie skupia na polityce i innych rzeczach ;p
Poza tym taka prawda, wszyscy sie jaramy, a ja sam, po divinity, wiem, ze turowki juz mnie tak nie wciagaja jak kiedys.
Moze sie to zmieni w tym przypadku, ale to sie okaze dopiero po premierze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 07:45 
Cytuj  
No ja obadałem demo divinity i jednak to nie to, ale wielu się spodobalo. Divinity -> turowa walka mi nei pasi aktywna pauza ftw, grafa niby ok ale dla mnie mało klimatyczna i slaba fabula. Czas to największy problem, musiałbym zacząć grac w pracy ;p

ale ta gra imo wygląda klase wyżej. Na wasteland 2 nie licze jakos. Shadowrun returns odpadlo w przedbiegach.

Wszyscy po prostu chcemy gre, która nas naprawdę wciągnie.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 08:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No ja obadałem demo divinity i jednak to nie to, ale wielu się spodobalo. Divinity -> turowa walka mi nei pasi aktywna pauza ftw, grafa niby ok ale dla mnie mało klimatyczna i slaba fabula. Czas to największy problem, musiałbym zacząć grac w pracy ;p

ale ta gra imo wygląda klase wyżej. Na wasteland 2 nie licze jakos. Shadowrun returns odpadlo w przedbiegach.

Wszyscy po prostu chcemy gre, która nas naprawdę wciągnie.


No popatrz, to zupełnie odwrotnie niż ja :D Ja natomiast po tym gameplay'u PoE zorientowałem się, że dobrze się stało, że nie wsparłem tego projektu na Kick'u. To gra zupełnie nie dla mnie. Nie posiada cech, które cenię, a ma te których nie znosiłem w Baldurach (tak, grałem w BG 1 i 2 i daleko nie zaszedłem bo mnie odrzucało, przyznaję się). Niemniej jednak powrót do korzeni RPG odnotowuję jako plus - może więcej ciekawych RPGów pojawi się w końcu na PC.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 09:50 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Ale konsolowcy będą płakać ,że nie ma gay romance jak w nadchodzącym DA 3 :D

W BG2 też był!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.