mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1609 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2017, 00:11 
Cytuj  
Szkoda :|

Jak już pisałem, te miliardy DLC po dłuższej przerwie odrzucają od powrotu. Choćby z powodu kosztów i bloat featuresów po tylu DLC.

Świezy start to by było coś. Tym bardziej, że można by wprowadzić fundamentalnie nowe mechaniki, podrasować graficzke, itp

Pograłbym w takie nowe EU.

W sumie to przydała by się jakaś konkurencja dla Paradoxa w kwestii Grand Strategies, robią dobre gry, ale bez konkurencji w tej swojej niszy się za bardzo rozbestwili jak na mój gust.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 09:43 
Cytuj  
Hearts of Iron IV nie ma jeszcze miliona DLC? ;)
http://store.steampowered.com/app/39436 ... f_Iron_IV/

akurat promka jest.

http://store.steampowered.com/sale/pdx_ ... y_weekend/


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 11:36 
Cytuj  
sula napisał(a):
W sumie to przydała by się jakaś konkurencja dla Paradoxa w kwestii Grand Strategies, robią dobre gry, ale bez konkurencji w tej swojej niszy się za bardzo rozbestwili jak na mój gust.


Dokładnie tak. Paradox przez to, że nie ma konkurencji żadnej to nie jest postrzegany w takim świetle jak Ubi czy EA. A w pełni na to zasługuje, bo są chujowi.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2018, 22:55 
Cytuj  
Po sporej przerwie związanej ze zmianą pracy, czego efektem był przez jakiś czas lapek na którym nie dało się grać w delegacjach:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... 1274847834
W końcu, ku..a :)
- One tag (jak widać nie tru)
- Laughing stock
- The pen is mightier than the sword
- A protected market
- Voltaire's nightmare
Niestety bez One Faith, za późno zacząłem integrować Rosję czego efektem były prowki z zealem do 1832.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2018, 09:21 
Cytuj  
i to na Ironmanie


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2018, 09:53 
Cytuj  
Szacunek, że ci się chciało :D

Kim zacząłeś? Hab?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2018, 15:25 
Cytuj  
No to głównie o wytrwałość chodzi - utrzymanie tempa i skupienia kiedy nie ma już wyzwania. Do tego trochę szczęścia do PU. Zacząłem Austrią. W sumie najciekawszy moment miałem w okolicach 1600. Byłem w sojuszu z Polską (nie zrobili PLC bo Pomorze im Gdańsk podebrało, mieli PU z Litwą), która wypowiedziała wojnę Rosji z którą też się czaiłem na PU. Turbo win z Rosją, zdążyłem podnieść relacje i znowu zrobić RM, kiedy to w Polsce skończyła się monarchia elekcyjna - insta claim i truce break, kilka dni później zmarł władca Rosji i pojawił się mój heir, więc też claim throne i wojna. Tak więc w krótkim czasie rozpocząłem wojnę z Polską, Litwą i Rosją. Sami dobrych sojuszy nie mieli więc z 75+ księciami w HRE dość łatwo poszło ;-) Z przydatnych rzeczy w WC runie to:
- Mając swoją dynastię w Polsce / PLC kiedy kończy się monarchia elekcyjna ma się praktycznie gwarantowane PU, wystarczy wygrać wojnę. Władca pozostaje, nie ma heira. Nic tylko claim :)
- W ostatniej erze jest jeden skill do wyboru który ignoruje coring distance. Mając dużo klientów jest spora szansa że kilku z nich wybierze go jak pierwszy - to znacznie pomaga w zabieraniu większej ilości ziemi w peace dealach (dajemy jeden kawałek ziemi klientowi w peace dealu, potem przez grant province dokładamy mu więcej, kontrolując jego OE).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2018, 11:24 
Cytuj  
https://imgur.com/r/eu4/MEM7WO1
Przycisk z niebieską flagą po prawej na dole od flagi nacji.
Co to? I jaki dodatek to dodaje?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2018, 15:39 
Cytuj  
Great Powers i dodawał to Rights of Man.

Jak jesteś w topce (8 albo 10) pod względem dev/zacofanie_technologiczne to dostajesz dodatkowe rzeczy. Przede wszystkim to opcja wbijania w wojny innych GP, ale też zrywanie sojuszy, czy "wpływania" na nacje (dostaje +1 do many, której ma najniższy przyrost).

Masz:
https://eu4.paradoxwikis.com/Great_power

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1609 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.