mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 20:27 
Cytuj  
Zrezygnowałem po akcji z Dequ.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2015, 09:12 
Cytuj  
Dequ szybko wrócił, długo bez fonline nie wytrzymał. :D

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 08:38 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=wYdAYZBRjfU <-- event . Verbitrem lataja? świnia graja w piłke?

wsio fajnie tylko: do tej gry bez no-life gaming z grupa 5+ , nie pograsz kompetetywnie.
Reszta, która od lat juz to robi, bedzie miała taka przewagę sprzetu z campowania miejscówek. Mechanika nie jest dostosowana do 1 vs xx

Taki moj zal, mimo iz sie pogodzilem z tym i zrezygnowalem

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 10:22 
Cytuj  
Wiem, że bardzo szybka odpowiedź, ale ostatnio sam gram solo, więc chętnie sprostuje i powiem jak ja to widzę z mojej perspektywy. :]

Cytuj:
wsio fajnie tylko: do tej gry bez no-life gaming z grupa 5+ , nie pograsz kompetetywnie.
Reszta, która od lat juz to robi, bedzie miała taka przewagę sprzetu z campowania miejscówek. Mechanika nie jest dostosowana do 1 vs xx


Zależy co się rozumie przez granie kompetetywnie - wiadomo, że część (tak na prawdę bardzo niewielka) aktywności jest zarezerwowana raczej tylko dla frakcji jak TC, czy Ares, ale resztę rzeczy można z dużym powodzeniem ogarnąć w małej grupie lub nawet solo.

Co do stuffu - po części jest to prawda, bo dużą grupą łatwiej jest nie tracić stuffu (jak się napotka PvP w dungeonie albo na evencie to można się zergiem łatwiej wybronić). Ale z drugiej strony ludzie którzy mają T4 stuff to na ogół po prostu solo nolife farmerzy jak Rabbit, czy Dequ - i też należy pamiętać, że po mimo setek godzin farmy mają tego stuffu T4 stosunkowo niewiele i ubierają go tylko na "święta".

Warto zauważyć, że T3 stuff, którego większość osób używa przez 90% czasu gry jest teraz tania jak barszcz. Co to za problem kupić p90, LSW za 3k? Albo Avengera za 6k? A z takim stuffem już można robić praktycznie całe PvE i dawać radę z innymi graczami, którzy na ogół są ubrani na podobnym poziomie - czasami nawet trochę gorzej.



Rambo 1vsXX (tak wiem, że to nolife, ale filmik lofciam):

https://www.youtube.com/watch?v=yYmxdPJW9jU

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 16:21 
Cytuj  
No zgadzam sie, tylko ze mnie osobiscie jakos za duzo czasu zabiera to farmienie solo.

- nie wiem na jaki build sie przerobic teraz po zmianach w CC.
- Czyj to filmik?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 17:34 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
No zgadzam sie, tylko ze mnie osobiscie jakos za duzo czasu zabiera to farmienie solo.

- nie wiem na jaki build sie przerobic teraz po zmianach w CC.
- Czyj to filmik?


Filmik jest Acosty aka A3.

Zależy co się rozumie przez farmienie, ja sobie luźno gram, robię na ogół noobdungeony/random eventy na mapie, czasami jakieś TB mutki/regulatory/sierra, ogólnie to na co mam ochotę i jakoś się kręci na plus. Oczywiście jakbym chciał cały czas biegać w CA to bym ekonomicznie pewnie nie wyrobił albo w najlepszym wypadku wychodził na 0, ale na ogół do szczęścia mi starcza metal mk2, p90 i full zestaw dragów.

Tak na prawdę to mi ekonomię ustawił fakt, że wcześniej miałem swojego handlarza w Junktown, a ludzie na prawdę kupowali niemal wszystko (np. kolorowe flary po 1k-2k, wtf?). Dzięki temu mogłem sobie zafundować implant i jeszcze z 1 milion z tego został na czarną godzinę. :p

Jakie były zmiany w CC? Ja musiałem zrezygnować z CC, bo mi się punktowo nie mieścił.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 18:03 
Cytuj  
a A3 - fumflowalem z nim w jego bazie, po jakims randomowym spotkaniu w junk sie spyknelismy, chcial mnie do Kanady sprowadzic;p .. potem nie mialem czasu odrazu wbic do ich TSa i po jakims raidzie na jego baze nasze drogi sie rozeszly, cos tam jeszcze na forum z nim gadalem, ale juz nie gralismy razem.

takie zmiany w CC - dlatego darmowy re-spec jest

http://forum.fonline2.com/index.php?topic=13301.0
Nie chce mi sie tego wszystkiego ogarniać

PS: ja za 600 golda sobie flary kupilem,zeby mi ladnie swiecily na podlodze.(trammel)
Tak w sumie: combat nie do konca mi sie podoba,a ten ograniczony rusek tego nie ogarnie. Cos tam sie dzieje z sezonu na sezon,ale to kosmetyka. Tam chyba grzyb 88 mu doradza.

- implanty tak planowalem medical by ladnie leczyc kolegów, kiedys mialem te do HP co dawaly , ale tak niedawno myslalem ze vs many to chyba speed fajnie by sie sprawdzal jak te 10% szybsze biegi sa z bronia w reku.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 18:24 
Cytuj  
Lol, wkurwiłbym się jakbym miał CC i implant na postaci. :D

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2015, 11:17 
Cytuj  
Ludzie wracają na serwer, dzieje się dobrze - a już myślałem, że będzie tylko czekanie na wipe


Obrazek


FMR rekrutuje!

Vilhelm chodź grać w dobre gry znowu. :]

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2015, 18:02 
Cytuj  
Ja bym musial jeszcze 20 leveli wbic i nafarmic sprzetu , troche szkoda zycia:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2015, 11:23 
Cytuj  
macie jakis normalny link bo nie chce mi sie jakis gowien instalowac ?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2015, 12:53 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Vilhelm chodź grać w dobre gry znowu. :]


Heheh FOnline 2 wiecznie żywy ;-)

[Mortala teraz trochę męczę znowu na fali releasu na steam]
[Ark starczył na 400h zanim się znudził]


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2015, 08:30 
Cytuj  
Ja baze fallout2 instalowałem ileśsetmegowaą restoration project - likwiduje niektóre bugi mapy (w porównaniu do lekkiego fallout2) ,
potem fonline to juz lekki jest.
Updatera puscic po instalacjii jeszcze.
Linków nie mam czasu szukać przed pracą , moze wieczorem.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2015, 09:32 
Cytuj  
Link > ściągasz > grasz

http://fonline2.com/pl/game/download-fonline-2/

Z tymże Piszpan to nie jest dobry moment sezonu na dołączanie jako noob - trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że jak się nie zna podstaw mechaniki walki, nie zna podstawowych trixów, nie ma dobrego combat buildu to jest się mocno ruchanym przez starszych graczy. Także polecam dołączenie do jakiegoś gangu, żeby otrzymać szkolenie podstawowe. :]


@ vilhelm wracaj nie pierdol, ja już skompletowałem dawny "dream team". Mamy w sumie 7 osób we frakcji, a we frakcyjnych rankingach wyprzedzamy kilka gangów po 30+ osób (Top 10).

Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2015, 01:18 
Cytuj  
Znajomy nagrał naszą potyczkę w Necropolis, gdzie byliśmy campieni na wyjściu z dungeonu. ;]

https://www.youtube.com/watch?v=rTzJ8FE ... e=youtu.be

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2015, 15:34 
Cytuj  
Jakiej czestotliwosci radia uzywacie?
siakies pingi ma mpo 80-90 ;/

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2015, 18:22 
Cytuj  
Nie używamy ogólnie, ale czasami Wacław pilnuje kanału globalnego - 0.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2015, 19:20 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):


Owned :-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 07:05 
Cytuj  
co to za campy na stealthboyach w Reno? ke?

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 08:11 
Cytuj  
Trza mi interface z AP barem na Górze ekranu .
cos jak mini-pvp necro interface , którego nie moge znalezc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.