mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2017, 00:45 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
no właśnie planuję powrót do gry w czwartek :)

ten shroud pod względem fabularnym ma spory potencjał, jak Paradox to zjebie to liczę, że moderzy dopiszą

Ring World i Sfera Dysona też są niezła. No i możliwość wyboru aby stać się robotami rządzi :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 16:41 
Cytuj  
open beta dawn of war 3 - 21-24 kwietnia. rejestracja na stronie gry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 18:56 
Cytuj  
Jak tam, ściągnęliście Utopię?
Zacząłem grę spiritualistami, żeby zrobić psionic ascension. Niestety w zamyśle twórców gry ten trait z automatu oznacza, że moja rasa jest kosmicznym talibanem co trochę psuje mi feeling :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 19:32 
Cytuj  
Steel Division: Normandy 44
http://store.steampowered.com/app/572410/

zapowiada się nieźle.


_________________
.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2017, 15:59 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Jak tam, ściągnęliście Utopię?
Zacząłem grę spiritualistami, żeby zrobić psionic ascension. Niestety w zamyśle twórców gry ten trait z automatu oznacza, że moja rasa jest kosmicznym talibanem co trochę psuje mi feeling :/

Ja dziś odpalam i zamieniam się w BORG Collective :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2017, 19:33 
Cytuj  
Ja dzisiaj zacząłem od nowa bo:
- jest mod który znosi ograniczenia jeśli chodzi o ascension path i nie musze grać mocherami
- gra na średnim poziomie trudności jest za łatwa

na hardzie przed chwilą dostałbym ekspresowy wpierdol od sąsiada z 2x większą flotą, ale trzecia rasa zajechała ich od tyłu i teraz jestem ładnie ustawiony 8)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2017, 15:47 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ja dzisiaj zacząłem od nowa bo:
- jest mod który znosi ograniczenia jeśli chodzi o ascension path i nie musze grać mocherami
- gra na średnim poziomie trudności jest za łatwa

na hardzie przed chwilą dostałbym ekspresowy wpierdol od sąsiada z 2x większą flotą, ale trzecia rasa zajechała ich od tyłu i teraz jestem ładnie ustawiony 8)

Zagrałem bojącymi się obcych pacyfistami - wkurwianie sąsiada nie było dobrą decyzją - szczególnie, że nie był pacyfistą.
4,3 tys siła jego floty vs 900 moja. Psejebałem :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2017, 17:03 
Cytuj  
Ja chyba przejebie ta gre bo wypowiedzialem wojne fanatic purifiers robalom ktorzy podblili juz pol galaktyki.
Moja flota 7k rozwalila ich 10k, zostalo mi 2k ale chwile pozniej wjechali kolejna 12k.
Dobry moment zeby podpisac cyrograf z mieszkancami the sroud ale na to troche za wczesnie :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 12:03 
Cytuj  
Obejrzałem parę filmików z multi DoW3 i cofam to co powiedziałem wcześniej. To wyglada dobrze. Może być dobra gra.

Trochę też zmodyfikowali grafę vs. te pierwsze trailery kiedy ogłaszano grę. Już nie ma aż takiego jaskrawego clusterfucku. tzn. styl jest dalej taki sam, ale po stonowaniu to wygląda całkiem fajnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 14:53 
Cytuj  
Ciekawe jak będzie z ilością ludzi na multi.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 16:08 
Cytuj  
Się okaże, ale wcale tak dużo nie trzeba, żeby mecze szybko znajdowało. To nie MOBA gdzie na 1 mecz potrzeba 10 graczy, czy MMORPG gdzie do instancji potrzeba 5-20.

To co jest ważniejsze i bardziej potrzebne, to to, żeby gra znajdowała nowych nabywców regularnie przez dłuższą ilość czasu - żeby matchmaking był fajny to musi być dopływ nowych graczy.

Duża sprzedaż w pierwszych tygodniach jest ważna dla studia i inwestorów, ale dla samych graczy już mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 16:49 
Cytuj  
sula napisał(a):
Obejrzałem parę filmików z multi DoW3 i cofam to co powiedziałem wcześniej. To wyglada dobrze. Może być dobra gra.

Trochę też zmodyfikowali grafę vs. te pierwsze trailery kiedy ogłaszano grę. Już nie ma aż takiego jaskrawego clusterfucku. tzn. styl jest dalej taki sam, ale po stonowaniu to wygląda całkiem fajnie.


Szkoda, ze nie ma last standa. W takim razie kupie dopiero po obnizce.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 22:05 
Cytuj  
No gra będzie micro heavy i nie będzie takiego blooba jak w DoW 1. Każda rasa ma inne momentum, CC gra istotną rolę. To co na tą chwilę mi się nie podoba to to, że Elity po prostu rozpierdalają wszystko. Koleś ma elitk z 3 tieru a ty nie i po grze. Będą mocno balansować, szczególnie że open beta niedługo. Na pewno będą kolejne tryby/rasy w dodatkach/DLC ale sporo zależy na pewno od sprzedaży. Ja tam kupuje na premierę :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2017, 22:34 
Cytuj  
No nie wiem, mi się wydaję, że nawet te największe elity da się skontrować. Tylko ci gracze których widzialem sobie z mikro nie radzili wcale. Bardziej OP od tych gigantycznych elit wydają mi się działo orbitalne i burza eldarów. (zakładam, że Orki mają coś podobnego też).

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 00:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No gra będzie micro heavy i nie będzie takiego blooba jak w DoW 1. Każda rasa ma inne momentum, CC gra istotną rolę. To co na tą chwilę mi się nie podoba to to, że Elity po prostu rozpierdalają wszystko. Koleś ma elitk z 3 tieru a ty nie i po grze. Będą mocno balansować, szczególnie że open beta niedługo. Na pewno będą kolejne tryby/rasy w dodatkach/DLC ale sporo zależy na pewno od sprzedaży. Ja tam kupuje na premierę :).

Taki małe coś Elitka Space Marinsów nie ma walki wręcz i jak się rzucasz na nią to można dość łatwo zajechać :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2017, 12:58 
Cytuj  
sula napisał(a):
No nie wiem, mi się wydaję, że nawet te największe elity da się skontrować. Tylko ci gracze których widzialem sobie z mikro nie radzili wcale. Bardziej OP od tych gigantycznych elit wydają mi się działo orbitalne i burza eldarów. (zakładam, że Orki mają coś podobnego też).


Tak da się je skontrować inną elitą zapewne ;). Normalnymi jednostkami 1 czy nawet 2 tieru może być ciężko.
Trudno oczekiwać aby ludzie nauczyli się grać w zupełnie innego DoWa przez kilkanaście godzin closed bety:). Praktycznie każda jednostka ma jakieś activated abilities.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2017, 21:04 
Cytuj  
Jak tam Steel Divison?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2017, 21:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
sula napisał(a):
No nie wiem, mi się wydaję, że nawet te największe elity da się skontrować. Tylko ci gracze których widzialem sobie z mikro nie radzili wcale. Bardziej OP od tych gigantycznych elit wydają mi się działo orbitalne i burza eldarów. (zakładam, że Orki mają coś podobnego też).


Tak da się je skontrować inną elitą zapewne ;). Normalnymi jednostkami 1 czy nawet 2 tieru może być ciężko.
Trudno oczekiwać aby ludzie nauczyli się grać w zupełnie innego DoWa przez kilkanaście godzin closed bety:). Praktycznie każda jednostka ma jakieś activated abilities.

Bardziej mi chodziło, że mikro nie robili, zostawiali jednostki bez nadzoru w czasie bitwy i hardkorowo blobowali.

Co do samych jednostek, to jak się taki gigant wyforsuje za bardzo na przód to wpierdol od focus fire wd. filmików potrafi zebrać. Niezniszczalne nie są. Z kolei np. takiej komety od orka to nie skontrujesz :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2017, 21:47 
Cytuj  
Pograłem w to Stallaris i przy EU4 to cieniutko.

Teraz odpaliłem EU4 i z nowymi dwoma dodatkami sporo zmian = podoba mi się i znowu wywaliłem wielkie Commonwealth :P


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 14:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Pograłem w to Stallaris i przy EU4 to cieniutko.

Teraz odpaliłem EU4 i z nowymi dwoma dodatkami sporo zmian = podoba mi się i znowu wywaliłem wielkie Commonwealth :P

SLAP in da Face !
Noż k...a jak można porównywać to co oferuje nowe Stellaris z dwoma dodatkami, a EU4, które już się dorobiło "20-go" dodatku ? Odpal sobie EU4 z dwoma pierwszymi dodatkami to wtedy pogadamy.
To co daje mi ta pozycja 4X, to wolność ! Co zawsze mnie irytowało przy grach z serii EU.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.