mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 12:20 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
Ja dalem 100 za dwu tygodniowego hotas x z papierami wiec nie trzeba wydawać 600 żeby się dobrze bawić :)
Ps. Latał ktoś adderem? Czy lepiej wsiąść w eagle do walki.

Też się zastanawiałem nad adderem, ale on jest dość wolny ... w Eagle czuję się bezpieczniej (szybkość i zwrotność) no i jest tańszy - jeszcze nikt mnie w Eagle nie rozwalił (w zasadzie to jeszcze nie zginałem ani razu [tfu tfu]).
Do walki Eagle jest wystarczający na początku i bardzo dobry.

Btw właśnie zarobiłem status "wanted" 200 CR lol ... nie wiedziałem, że nawet jak widzisz statek który jest "hostile", ale go nie przeskanujesz do końca (aż pojawi się "wanted" albo "clean") i otworzysz ogień to ... zarobisz sam status wanted i statki "security" zaczną walić też do ciebie ...
Jak leciałem potem na stację zapłacić to śmieszne bounty 200 CR (razem z "fine" wyszło 300 CR) to po drodze mnie złapał jakiś statek z federal security :D (interdiction), a wcześniej mi się nie zdarzało, na szczęście uciekłem ;)

I jeszcze jedno - wie ktoś jak działa "influence" i "reputation" ? Myślałem, że bijąc piratów ze statusem "wanted" wzrośnie mi reputacja do Federation, a tymczasem reputacja spada, influence rośnie ... nie rozumiem, czy ja mam wpływ na influence (czyli defakto "wpływ" po Polsku :P) i czy to się przekłada na reputacje?


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 15:15 
Cytuj  
Qrde ale kicha ... zastanawiałem się czemu ciągle tracę reputację bijąc NPC z "wanted", za których płaci mi Federation ...

Okazuje się, że to od dłuższego czasu jest klasyfikowane jako raczej BUG, ale na tickety support odpowiada "working as intended" :D

Oficjalna odpowiedź na forum
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=76585&page=2&p=1255003#post1255003

Przykłady innych wątków (jest tego masa):
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=75370
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=76277
http://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/2nm6cx/factions_clarification_and_discussion/

Na razie jeszcze czytam dokładniej czy to naprawili czy nie (rano był jakiś paczyk), ale na razie doradzam uważać jeśli jak JA nie interesuje was handel, a chcecie pobawić się w bounty hunter'a i postrzelać sobie do NPC za kasę - możecie się nieźle zdziwić - ja jestem obecnie "unfriendly" z Federation przez to .. (zrobiłem kilka misji dla nich typu "Pirate" i strzelałem do NPC z WANTED statusem)

Ps. No czyli super ... muszę teraz porobić nudne misje, żeby to naprawić, a to co chciałem robić w Elite (Bounty Hunting) nie przynosi zysków reputacji, a wręcz może obniżyć reputację ... zajebiście


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 17:29 
Cytuj  
Sory za trzeci post, no ale nie można dość szybko edytować swoich poprzednich ...

Dzisiaj nie miałem czasu grac w Elite (mimo, że siedzę w domu na zwolnieniu lekarskim, cały dzień praktycznie pracowałem zdalnie bo sie sypie coś w robocie).

W każdym razie teraz chciałem polatać, odpaliłem, wziąłem misję żeby podbudować reputację z Federation (z powodu tego BUG'a z bounty) ... doleciałem na stację docelową i chciałem zakończyć pozytywnie misję - mieliło i mieliło aż w końcu nie wytrzymałem i chciałem wyjść z gry, ale też nie było to możliwe ... więc zabiłem proces :)

Teraz nie mogę się zalogować - chyba mam ten sam problem co wiele osób obecnie od dzisiaj w v1.02 ...
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=79452
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=79473


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 17:47 
Cytuj  
Ja dostałem dzisiaj nowiutką przepustnicę do mojego x52 pro:). Musze tylko wyjąć ten pierdolnik co powoduje skok przy 25 i 75% procent bo to wkurza na maxa.

Ja tam czekam jeszcze jakieś 2-3 tygodnie co najmniej zanim nie pofixują problemów z misjami/reputacją. I tak w sumie WoW mnie zassał to może i lepiej. Samo bindowanie/konfiguracja x52 pro zajmie mi pewnie trochę czasu:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 18:26 
Cytuj  
Przeglądam forum czekając aż naprawią błąd z logowaniem...
W jednym z wątków o zgonach wyczytałem, że jak się zginie to trzeba zapłacić insurance + FINE/BOUNTY - wiedzieliście o tym? (ja nie)

Czyli można się zdziwić i stracić wszystko jak zabraknie kasy ... tak jak jakiś gość co miał prawie 200k bounty i mu nie starczylo na odkupienie Cobry po zgonie ;/

Na pocieszenie, ktoś potwierdził, że system pożyczki nadal działa do 200 tys. CR gdy braknie na odkupienie statku, ale CO LEPSZE przeczytajcie jak stracił statek :D
Cytuj:
The loan system is still there as of yesterday (12/17/2014) I had to use it when I was 8k short of rebuy of my viper when I accidentally boosted when I meant to lower landing gear (damn updates erasing my custom controls) :P


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 23:11 
Cytuj  
Widzialem juz kilka watkow na forum frontiera, ze ludzie maja problem z dokowaniem/ladowaniem.

I mean - WTF? Jak trudne to moze byc, nawet kurwa tutorial do tego jest. Jedyny realny problem to znalezc swoj pad, ale ludzie maja problem z zadokowaniem a nie szukaniem pada.. dżeeez.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 23:14 
Cytuj  
ja tam w becie tez raz nie moglem znalezc wlotu do stacji :)

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 09:36 
Cytuj  
Właśnie się waham czy wywalić na to 200 zł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 09:42 
Cytuj  
mozesz nie wywalac i zagadac po poludniu to ci pozycze konto.
niestety jak Nestorek napisal, na joyu najlepszy fun.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 09:57 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Widzialem juz kilka watkow na forum frontiera, ze ludzie maja problem z dokowaniem/ladowaniem.

I mean - WTF? Jak trudne to moze byc, nawet kurwa tutorial do tego jest. Jedyny realny problem to znalezc swoj pad, ale ludzie maja problem z zadokowaniem a nie szukaniem pada.. dżeeez.


Pewnie mają problem bo czasami numerki znikają nad twoim slotem do lądowania i dupa:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 10:01 
Cytuj  
nikt nie chce kupic mojego kurzącego się Saitek ST290 PRO? :P


_________________
.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 10:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mozesz nie wywalac i zagadac po poludniu to ci pozycze konto.
niestety jak Nestorek napisal, na joyu najlepszy fun.


Byłoby super. Dzięki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 10:34 
Cytuj  
luzik, zgadamy sie na steamie po 16.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 11:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
nikt nie chce kupic mojego kurzącego się Saitek ST290 PRO? :P


Jak mi się ED spodoba to chętnie kupię : )

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 15:06 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nestor napisał(a):
Widzialem juz kilka watkow na forum frontiera, ze ludzie maja problem z dokowaniem/ladowaniem.

I mean - WTF? Jak trudne to moze byc, nawet kurwa tutorial do tego jest. Jedyny realny problem to znalezc swoj pad, ale ludzie maja problem z zadokowaniem a nie szukaniem pada.. dżeeez.


Pewnie mają problem bo czasami numerki znikają nad twoim slotem do lądowania i dupa:).

To taki mały hint ... nie wiem czy zauważyliście, ale ten mały raderek z niebieską kropką (po lewej) pokazuje prawidłowy pad do lądowania nawet wewnątrz dużej stacji ;)
A jak spróbujesz wylądować na złym, to pojawia się ostrzeżenie na czerwono i masz 30 sek żeby stamtąd odlecieć ;]


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 15:20 
Cytuj  
Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem urządzenia do śledzenia głowy na gpu9150. Wersja na przewodzie. Jeśli tak to w jakiej cenie. Jestem w stanie kupować bo cenach bardzo promocyjnych i podejrzewam ze cena byłaby zdecydowanie niższa niż u konkurencji o ile taka istnieje. Dziś mogę wszystko policzyć i podać przybliżona cenę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 15:28 
Cytuj  
policz i podaj :)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 15:34 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
urządzenia do śledzenia głowy na gpu9150.

Możesz przybliżyć o co chodzi dokładniej? I jak to się ma do freetracka z PS Eye + Clip własny z diodami IR?


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 15:41 
Cytuj  
Odpowiednik tracker na czujniku osiowe z magnetometrem. Są filmiki na yt np http://youtu.be/VKRNNgCwgvs

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2014, 16:04 
Cytuj  
9150 ma trochę laga nie jest doskonale. Nie wiadomo czy nie zostanie porzucone na rzecz czegoś nowocześniejszego i bardziej dokładnego. Oczywiście lepsze to niż diody ale one wcale nie są takie złe ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.