mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2014, 21:13 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Koleś napisał(a):
ja stwierdziłem że poczekam, a swój hype zaspokoiłem kupując Star Citizena na allegro za 70zł :D


Warto? W sensie da się w ogóle grać czy narazie są to tylko "pokazowe" moduły, bez większych możliwości?

Na tę chwilę, nie warto. Nie ma tam nic, co można by nazwać "grą" i w co dało by się "grać".


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2014, 23:52 
Cytuj  
W tej chwili można latać i się naparzać, taki DM

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:43 
Cytuj  
jakby ktoś chciał sprzedać za pół ceny to PM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 13:08 
Cytuj  
Daj psn to ci wyślę gifta biedaku. ;)


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 13:11 
Cytuj  
sorry przyzwaczejania finansowe - ja nie płacę za grę po kilkadziesiąt euro ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 13:34 
Cytuj  
Coś mi się pojebało z tą grą chyba, bo wydawało mi się, że to ma być persistent world, jeden wspólny dla graczy i wesołe pk-wanie + statki AI. Z waszych wypowiedzi wychodzi, że multi jest bardzo ograniczone, instancjonowane per gracz, i głównie to sim vs AI.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 13:40 
Cytuj  
niestety

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 15:52 
Cytuj  
Ze spotykaniem innych graczy i wesołym ich mordowaniu nie ma problemu (osobiście próbuję piracić, ale praktycznie każdy kogo złapię i grzecznie poproszę o opróżnienie ładowni, próbuje uciekać, więc strzelam 8) ). Gorzej jest jeżeli chce się polatać w jakiejś zorganizowanej grupie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 18:03 
Cytuj  
Kurna jakbyś mógł to opisz mi w jaki sposób wygląda ten content online, bo to jedyne co mnie w tej grze w sumie interesuje. W desperacji rozglądałem się nawet dzisiaj za jakimś kontem do Eve ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 23:18 
Cytuj  
Marek odpuść sobie, za głupi jesteś na tą grę - serio.


Na moje oko premierę powinni przesunąć ze 3-4 miesiące aby wszystko dopieścić a szczególnie performance i aspekt sieciowy + dodać jakieś nowe ficzery. 22 listopada dla beta bakerów wychodzi gamma build czyli taki finalny build który potem ma być dopieszczany na 16 grudnia na premierę. Boję się, bo wychodzi że powinni w nim dodać między innymi jakieś 12 shipów, sporo nowych układów, poprawić performance i aspekt multi, dopracować system reputacji i poprawić babole z misjami/crashami. Pytanie co mają gotowe a czego nie pokazali. Czekamy do 22 listopada...

Ogólnie to gra działa i jest duże grono zadowolonych graczy ale są także Ci, którzy uważają, że to za wcześnie i boją się, że FD nie ma żadnego ukrytego asa w rękawie.

Należy jednak wiedzieć, że Braben ma dość specyficzną wizję gry do której będzie dążył z całym FD być może dość powoli ale ostatecznie zapewne swój cel zrealizuje. Obecnie kilka tysięcy obiektów w grze to realnie odwzorowane obiekty z naszego "prawdziwego" kosmosu.

P.S
Ja póki co zbyt wiele problemów nie miałem. Raz jakiś bug z misją ale crashy etc nie uświadczyłem. Na forum ludzie niektórzy płaczą ale wiadomo jak to jest - tych kilkoro niezadowolonych zrobi większy szum niż 1000 zadowolonych.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 00:44 
Cytuj  
Realnie odwzorowane? Gra ma przecież mieć proceduralnie generowaną galaktykę (nie wiem po chuj chcą 500 miliardów gwiazd robić). Próbowałem coś o tym multi poczytać, wychodzi na to, że gracz jest w jakiejś formie instancji i może w niej spotykać innych graczy. Nie mogę znaleźć zasad w jaki sposób inni gracze się znajdują w tej samej istancji i jaki jest cap.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 01:00 
Cytuj  
Nasza galaktyka i sąsiadujące mają być takie jak są w rzeczywistości, to co jest dalej i nie i nie wiemy jak wygląda będzie już generowane podczas odkrywania przez graczy online.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 02:06 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Nasza galaktyka i sąsiadujące mają być takie jak są w rzeczywistości, to co jest dalej i nie i nie wiemy jak wygląda będzie już generowane podczas odkrywania przez graczy online.

W grze nie będzie innej galaktyki oprócz naszej czyli Drogi Mlecznej. A "realnie" odwzorowane mają być te gwiazdy które znamy i są nazwane (jakieś 150 tyś.).
Co do multi to wszyscy grają w tym samym "świecie". Jest podział na coś w rodzaju instancji, działa to w ten sposób, że wlatując np. w obszar stacji gra tworzy wokół naszego statku instancję w której można w tej chwili zobaczyć 32 innych graczy (liczba ta ma być z czasem zwiększana). Teoretycznie jeżeli masz kogoś dodanego do przyjaciół to powinien być widoczny zawsze (ma pierwszeństwo) ale działa to różnie w tym momencie.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 09:05 
Cytuj  
to bedzie gra mmo? bylem pewien ze to single player...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 09:22 
Cytuj  
nie mam pojecia. ja podchodze do tego jak do starego elite/privateera i mam wyjebke na reszte :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 09:41 
Cytuj  
z tego co ludzie tutaj pisza, wychodzi na "instancjonowane mmo", czyli w sumie zadne mmo - bo 32 osoby na inste ciezko uznac za "massive". Inaczej mowiac multi, ale bez lobby.
I teraz wszystko jasne;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 10:04 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
z tego co ludzie tutaj pisza, wychodzi na "instancjonowane mmo", czyli w sumie zadne mmo - bo 32 osoby na inste ciezko uznac za "massive". Inaczej mowiac multi, ale bez lobby.
I teraz wszystko jasne;)



z tego co wiem, to E:D nigdy nie miało być rasowym MMO, tylko wlasnie takim semi (instancjonowanym)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 10:06 
Cytuj  
Jak ktoś się pyta "jaki to rodzaj gry" albo czy to "mmo" to znaczy, że to gra nie dla niego. To jest stare dobre Elite/Frontier. I w grze jest wszystko to co tam, plus można spotkać czasem innych graczy. I tyle. Aż tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 10:13 
Cytuj  
Stare dobre Elite to było x lat temu. Od gier oczekuje się ewolucji, przynajmniej ja. Walka ze skryptami znudziła mnie wiele lat temu, więc w tego typu grach interesuje mnie aspekt multi. Na razie dobre i 32 graczy w instacji. Zabija to niestety politykę. Idealnie by było połączyć EVE z tym co oferować ma Star Citizen, no ale widać jeszcze nie teraz.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 10:15 
Cytuj  
ankuman napisał(a):
W grze nie będzie innej galaktyki oprócz naszej czyli Drogi Mlecznej.

Gdzies czytalem ze maja tez "odwzorowac" inne, no ale moze zle zrozumialem. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.