mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 19:43 
Cytuj  
I tak to wyjebiecie do kosza jak wyjdzie oculus :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 20:40 
Cytuj  
Który wyjdzie za rok(?) i będzie kosztować 500$.

Co to Roccata - może się pobawię. Traktuje to raczej jako gadżet. Przepustnicy i tak nie zastąpi:). No i już widzę jak pada żywotność mojej bateri w moim S3 przy regularnym użytkowaniu:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 23:30 
Cytuj  
Niby celują w cenę poniżej 400$ i jak dla mnie jest to cena całkiem sensowna za takie urządzenie. Bawiłem się DK1, HD i DK2 i widać progress, więc mam nadzieję, że do wydania wszystkie problemy jakie aktualnie mają zostaną rozwiązane.
A do takiej gry jak Elite - Oculus będzie zajebistym dodatkiem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 09:36 
Cytuj  
No bankowo ale póki co wstrzymuje się z ochami i achami bo jeszcze nie wyszedł.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 09:53 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Niby celują w cenę poniżej 400$ i jak dla mnie jest to cena całkiem sensowna za takie urządzenie. Bawiłem się DK1, HD i DK2 i widać progress, więc mam nadzieję, że do wydania wszystkie problemy jakie aktualnie mają zostaną rozwiązane.
A do takiej gry jak Elite - Oculus będzie zajebistym dodatkiem :)


Choroby symulatorowej nie wyeliminują a po kilku beczkach wykonanych statkiem pewnie będzie już się pawiować chciało. ;p


_________________
@polygamia

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 10:58 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
coldzik napisał(a):
Niby celują w cenę poniżej 400$ i jak dla mnie jest to cena całkiem sensowna za takie urządzenie. Bawiłem się DK1, HD i DK2 i widać progress, więc mam nadzieję, że do wydania wszystkie problemy jakie aktualnie mają zostaną rozwiązane.
A do takiej gry jak Elite - Oculus będzie zajebistym dodatkiem :)


Choroby symulatorowej nie wyeliminują a po kilku beczkach wykonanych statkiem pewnie będzie już się pawiować chciało. ;p

Znajomy co lata sobie od czasu do czasu stwierdził, że tylko go lekko ruszyło(mowa o demie z huśtawką) więc da się do tego przyzwyczaić :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 11:51 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
coldzik napisał(a):
Niby celują w cenę poniżej 400$ i jak dla mnie jest to cena całkiem sensowna za takie urządzenie. Bawiłem się DK1, HD i DK2 i widać progress, więc mam nadzieję, że do wydania wszystkie problemy jakie aktualnie mają zostaną rozwiązane.
A do takiej gry jak Elite - Oculus będzie zajebistym dodatkiem :)


Choroby symulatorowej nie wyeliminują a po kilku beczkach wykonanych statkiem pewnie będzie już się pawiować chciało. ;p


To zależy chyba od organizmu, bo ani razu nie miałem takich objawów, jednak z tego co się słyszy to sporo ludzi ma ten problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:02 
Cytuj  
To jesteś wybitną jednostką, która potrafi oszukać błędnik. :D
Problem występuje zawsze tylko zależy w jakim stopniu.
Niektórzy rzygają od razu innych tylko boli głowa po całej zabawie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:10 
Cytuj  
Ja nie jestem w stanie na przykład smsa napisać w samochodzie :D więc taki occulus to bym chyba zdechł :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:18 
Cytuj  
Mnie się nic po oculusie nie działo ale miałem nogi jak z waty bo mam lęk wysokości a akurat załapałem się na demko kolejki gorskiej:p


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 13:01 
Cytuj  
Jeśli cena będzie w okolicy 400-500$ jak zapowiadają i do tego 2-3 tytuły w tym jakiś długograj jak E:D/SC to jestem kupiony od pierwszego dnia. VR to mój mokry sen od czasów podstawówki i pokazów Descent/Heretic, które objeżdżały polskie szkoły.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 15:38 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
To jesteś wybitną jednostką, która potrafi oszukać błędnik. :D
Problem występuje zawsze tylko zależy w jakim stopniu.
Niektórzy rzygają od razu innych tylko boli głowa po całej zabawie.


No są tacy co już teraz się bawią tylko na oculusie dk2 i sprzedają monitory :) Mam nadzieję, że też będę takim szczęśliwcem, bo jaram się jak kościół w Norwegii na oculusa. Troszkę smutno by było jakbym po 10min miał jakieś zawroty głowy i inne problemy.

Kurde to elite kusi, nie mam 100% pewności co do gry i wolę poczekać jak to się rozwinie (rok), ale mocno przez ten temat kusi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 15:56 
Cytuj  
Kupić sobie rifta i 90% czasu siedzieć na forum to by było coś. ;p


_________________
@polygamia

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 19:24 
Cytuj  
Orientujecie się Panowie czy przed 16tym grudnia ma być jeszcze jakiś wipe ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 19:27 
Cytuj  
Tak, razem z wyjściem Gamma buildu 22 listopada. Po gammie wipe'a ma już nie być ale nie wiadomo w sumie na 100%.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 00:49 
Cytuj  
Czyli mowicie nie kupowac :) W sumie good, do przejscia mam Valkyrie, Lord of Xulime, DAI i jeszcze na tapecie Football Manager 15... Kupie na wiosne :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 07:46 
Cytuj  
Eeee wlasnie nie do konca, powiedzieli, ze ma nie byc chyba ze cos zostanie spektakularnie zjebane :)

I dobrze, ze zostawiaja sobie taka furtke. Wyobrazmy sobie ze spieprzyli by ekonomie w jakis sposob to przynajmniej wajpik i wio do przodu :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 10:29 
Cytuj  
No dokładnie Shador. W sytuacji gdyby nagle okazało się, że gracze znaleźli kilka ciekawych exploitów to robi się ładny burdel i wtedy tadam, leci wipe:). Osobiście nie mogę doczekać się eventu 22 listopada i tego co na nim Braben powie. Liczę, że czymś zaskoczą(po cichu).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 20:29 
Cytuj  
Kusi to ED kusi... i tak od dwóch dni czytam sobie beta forum ED zanim wydam to 60euro i zaczynam się coraz bardziej zastanawiać czy czasem nie "żądam niemożliwego"... cytat z wątku na forum ED :
"Even developers understand this and won't continue to waste their time and money polishing a turd once that assessment has been made. If they are really married tot he concept they may go away and think about all the ways in which the game failed to achieve and redesign it and call it Golden turd II and who knows it may be a success but only if players decide it is and buy it.
How hard can that concept be to understand?"

Wyrwane z kontekstu większego postu w wątku :
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=58048&page=22

Nie mam dostępu do gry nie wiem...ale czytanie tego nie napawa optymizmem...niech ktoś kto ma dostęp napisze parę zdań.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 21:18 
Cytuj  
Krótko - pierdolenie. Po co w ogóle czytać coś takiego? To tak jak z opiniami o np książce. 100k ludzi uważa ją za genialną ale np 50 uzna za crap i to oni narobią szumu. Na Gram.pl, Eurogamerz,e Golu jak i również zagranicznych game siteach bardzo chwalili bete 2 w E:D. Ogólnie FD jest notowane na giełdzie, przeznaczają na E:D sporo swojej kasy więc raczej chcą uniknąć faila. To nie nowy AC:Unity, gdzie Ubi ukrywał jak tylko mógł chujowość swojej gry.

W ten piątek powinien być kolejny newsletter albo w przyszły piątek, nie pamiętam już(chyba w ten). Czekać spokojnie na event 22 listopada i tyle. Wtedy się dowiemy jakie FD ma plany na przyszłość i co będzie w gammie a czego nie będzie.

Zaznaczam jednak, że to nie jest gra dla każdego i tyle. Są ludzie, którzy spędzili w niej po 200-300h czyli chyba się da... A to, że ktoś ma obiekcje to normalne. To nadal beta. Grywalna jak najbardziej ale beta. Niektórzy piszą, że grze brakuje głębi na tą chwilę. W pewnym stopniu to prawda. Brak może jakiegoś głębszego celu w tym co robimy. EVE jednak na początku wyglądało bardzo podobnie a gdzie jest teraz:)?

Na pewno gra w tym momencie nie jest gotowa w 100% i nie będzie przez kolejne kilka miechów. Podstawowe feature działają ale obecnie kredyty zarabiamy bo po prostu chce kupić kolejny graty. Wszystko służy zdobywaniu kasy na nowy sprzęt. To są wszystko solidne fundamenty a to jest najważniejsze. Model lotu jest super w tej chwili. Potrzeba tylko pociągnąć to dalej. To nie jest jednak mmo gdzie mamy bulić abonament co miesiąc. Płacisz raz, grasz, jak ci się znudzi to odstawiasz i wracasz za jakiś czas. SC no inne podobne gierki nie pojawią się na rynku przez kolejny rok zapewne i są daleko w tyle praktycznie we wszystkim.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.