mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 11:35 
Cytuj  
Ja tam sie ciesze, bo nawet najgorszy system bedzie lepszy od ciaglego grania QM, ale ogolnie to sobie w chuja leca. Feedback z PTRa odnosnie sudden death byl tragiczny, Kaplan sam przyznal, ze system jest chujowy, bo mapy sa nie zbalansowane, ale i tak wrzucaja desperacko niegotowy tryb co by ludu nie denerwowac.
Mysle ze OW moze smialo dosiasc sie do diablo3 i hotsa jako gra kwazireleased. Hots taki status mial ponad rok, diablo tez dobre kilka miesiecy to zobaczymy ile bedzie potrzebowal OW na wyjscie z bety.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 13:05 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
EloNis napisał(a):
WTF!?

Wrzucili update z competitive mode. Bez ogłoszeń, bez żadnego info. Po prostu wrzucili i chuj. WTF


wtf jest i bylo pelno info lacznie z ptr i wrzucili tak jak obiecali wtf


to że na ptrze było to nic nie znaczy. nie dali żadnego info że patch się pojawi, nie podali daty ani godziny, jedyne co było wiadomo to to, że niby ma się pod koniec czerwca pojawic ale bylo to bez zadnych konkretow.

Z resztą w/e, fajnie że jest :P


_________________
steam: Deathel

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 14:44 
Cytuj  
nie rozumiem o co masz pretensje :P
obiecali do konca czerwca to dali, a podejrzewam przez nastepne tygodnie beda po prostu fixowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 16:04 
Cytuj  
Napisali, ze balans ma byc po paru sezonach. Czyli gdzies w grudniu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 16:34 
Cytuj  
Jeden sezon to 3 miesiące. Tylko pierwszy ma być krótszy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 19:59 
Cytuj  
Co im trzeba przyznac tho to niezle im wyszla cala otoczka tego trybu. Na starcie mamy ladne info o druzynach, ekran punktowania tez z wizualnie dobrze sie prezentuje do tego ten announcer i az czuje sie, ze gra sie w tryb competitive.
W innych grach tego zawsze mi brakowalo. Wlasnie jakies fajne ekrany punktacji, highlight na koniec gry to wszystko dodaje smaczku i jest to mega fajne dla widza w przypadku esportu.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Avatar użytkownika

Posty: 14
Dołączył(a): 19.06.2015
Offline
PostNapisane: 1 lip 2016, 13:19 
Cytuj  
Dla mnie jednak dalej Overhype... Może mi się bardziej spodobać, ale na razie overpriceowana średniawka.

P.S. Turbot nie zawodzi, wychodzi 2 min. po rozpoczęciu meczu bo ma telefon xD :D

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2016, 22:45 
Cytuj  
Wersja polska dużo lepsza niż angielska. Sam nie wierzę w to co piszę, ale tutaj jakoś lepiej po polsku wyszło.


Tryb rywalizacji daje radę. Coś było, że jedna złota broń ma kosztować 300 punktów - masakra.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2016, 10:59 
Cytuj  
Kaldorf napisał(a):
Dla mnie jednak dalej Overhype... Może mi się bardziej spodobać, ale na razie overpriceowana średniawka.

P.S. Turbot nie zawodzi, wychodzi 2 min. po rozpoczęciu meczu bo ma telefon xD :D


ja prawie, że nie mam czasu grać ani mi sie specjalnie nie chce.
w taki sposob OW jest spoko.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2016, 14:11 
Cytuj  
Decydujące starcie w trybie rywalizacji to pomyłka. Taki sam idiotyzm jak karne w piłce nożnej. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 08:26 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/blizzard-is-suin ... er_pcgamer

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 09:42 
Cytuj  
Mnie się bardzo podoba, akurat dla mnie takiego starego nooba.

Za dużo tylko boxow kupiłem ale słaby jestem :( za to mam wszytkie skiny które chciałem. Mało tego wypadło ze 100 boxow.

Na PUBie sprytna Mercy właściwie wygrywa mecz.

Jak dla mnie to Roadhog, Mercy, Junkrat, Mei, Soldier są najbardziej przydatni.
Lucio i Rain okrzyknięci must have na PUBie nie zawsze się sprawdzają. Ludzie nie stoją za tarczą a Lucio nie wyleczy chaotycznej gry. Jest fajny ale za mało leczy żeby miało to znaczenie, z tego co widzę zawsze team z Mercy wygrywa.

Wyszło na to, że gram zwykle Roadhog, Mercy, Junkrat lub Soldier.

Roadhog ściąga i Bastion i Tracer i Pharah z powietrza. Z self healem jest mega vs wszytko delikatne.

Mei super kontruje np Reapera.

Junkrat jest dość sytuacyjny ale często niezbędny do przełamania stacjonarnej obrony.

Ogólnie chyba zacznę wychodzić jak zobaczę że w pregame dziwactwa wybieraja a nie ma core.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 10:55 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Decydujące starcie w trybie rywalizacji to pomyłka. Taki sam idiotyzm jak karne w piłce nożnej. :-?

Dokładnie powinien być liczony czas kto szybciej zdobędzie przepchnie


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 14:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mnie się bardzo podoba, akurat dla mnie takiego starego nooba.

Za dużo tylko boxow kupiłem ale słaby jestem :( za to mam wszytkie skiny które chciałem. Mało tego wypadło ze 100 boxow.

Na PUBie sprytna Mercy właściwie wygrywa mecz.

Jak dla mnie to Roadhog, Mercy, Junkrat, Mei, Soldier są najbardziej przydatni.
Lucio i Rain okrzyknięci must have na PUBie nie zawsze się sprawdzają. Ludzie nie stoją za tarczą a Lucio nie wyleczy chaotycznej gry. Jest fajny ale za mało leczy żeby miało to znaczenie, z tego co widzę zawsze team z Mercy wygrywa.

Wyszło na to, że gram zwykle Roadhog, Mercy, Junkrat lub Soldier.

Roadhog ściąga i Bastion i Tracer i Pharah z powietrza. Z self healem jest mega vs wszytko delikatne.

Mei super kontruje np Reapera.

Junkrat jest dość sytuacyjny ale często niezbędny do przełamania stacjonarnej obrony.

Ogólnie chyba zacznę wychodzić jak zobaczę że w pregame dziwactwa wybieraja a nie ma core.


na pubie to sie moze kazda postac nie sprawdzic jak ktos nie umie grac albo inni nie umieja wykorzystac tego co daje.
taka mercy jak jej nikt nie broni to ginie co chwile jak szmata.
lucio duzo wiecej leczy mercy to wlasciwie glownie resy sie licza.
zreszta czesto biora i lucio i mercy.
mei w pubach moze i sprawdza sie ale na wyzszym poziomie nie biora jej wcale i to taki tier 4.
junkrat to chyba bardziej obrona niz atak i rowniez sprawdza sie glownie w pubach.

takie najmocniejsze postaci z ktorych najlepiej zlozyc team to imo:
Reinhard , Lucio, Reaper, Roadhog, Mercy, Zarya, soldier, winston, phara(jak ma mercy do pomocy i zarye do shieldow to potrafi wymiatac)
tracer (na king of the hill)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 14:36 
Cytuj  
Spadłem z 48 ranka na 40 w jeden wieczór więc mam przemyślenia...


_________________
psn

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 15:46 
Cytuj  
Gralem sobie solo placement mecze, 8 wygranych 2 przegrane, genralnie wszystkie mecze robilem carry, 50 eliminacji 3 zlote medale itp. dali mi rank 55 :S


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 22:53 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/blizzard-is-suin ... er_pcgamer
Blizzard is suing the creator of an Overwatch cheat program

blizz robi coś dobrego.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 05:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
http://www.pcgamer.com/blizzard-is-suing-the-creator-of-an-overwatch-cheat-program/?utm_content=buffer0cda6&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer

No.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 10:51 
Cytuj  
Walka z wiatrakami

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 18:16 
Cytuj  
Nowa postać:
http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... ilers.aspx


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.