mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 11:22 
Cytuj  
Skoro, jak sam zauważyłeś, procek ma 8 lat, to na pewno nie będę robił upgradu na i3 :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 12:41 
Cytuj  
mam i5 i gralem w GTAV na konsoli :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 12:43 
Cytuj  
Może nie miałeś monitora albo myszki, zadzwoń do hindusa.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 14:12 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
PS4 vs tani PC w cenie konsoli
https://www.youtube.com/watch?v=9OE2iI7OLh8


Wracając jeszcze do tego filmu :P widać, że PS4 ma sztucznego locka na 30fps. Chyba tylko raz czy dwa fps na chwilę spadł poniżej 30 a tak ani drgnie, 30fps.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 14:19 
Cytuj  
na swoim 5-cio letnim PC mialbym 400fps. Razem z Razothem, Atheriusem i Cando.. Condomiserem lecimy jutro z misja uswiadamiajaca na zgnily zachod, gdzie roi sie od znienawidzonych przez nas konsolowcow. Bedziemy palic, krzyzowac i upokarzac publicznie! :lol:

btw. ogladalem wczoraj playthrough GTAV na youtube i sie strasznie jaram. Sam nie gram bo szkoda czasu, ale jutro walniemy recke z Razothem - 100/100 a to ci niespodziana!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 14:23 
Cytuj  
Zarejestrowałeś się już w pośredniaku czy mamy z żoną pogadać? ;>


_________________
@polygamia

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 16:38 
Cytuj  
Panowie mam nietypowe pytanie odnośnie nowego GTA. Wiecie może jak jest z obsługą kilku kontrolerów naraz? Zastanawiam się nad zakupem "piątki" ale chciałbym grać na m + kb + kierownica do aut, no i może jeszcze joystick do latania. Ktoś tak próbował?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 17:43 
Cytuj  
ankuman napisał(a):
Panowie mam nietypowe pytanie odnośnie nowego GTA. Wiecie może jak jest z obsługą kilku kontrolerów naraz? Zastanawiam się nad zakupem "piątki" ale chciałbym grać na m + kb + kierownica do aut, no i może jeszcze joystick do latania. Ktoś tak próbował?


Ja gram padem -> pojazdy. m+kb -> bieganie / strzelanie. Działa bez najmniejszego zarzutu. Przypuszczam, że jak dojdzie joystick, to nic się nie stanie :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 18:28 
Cytuj  
To, że będzie się bez problemu przełączać między kb+m i padem to norma (tak jest w praktycznie każdym multiplatformowym tytule). Najbardziej interesuje mnie kierownica. Czy gra "widzi" dodatkowe kontrolery, które nie są padem z xinput i czy można je dowolnie konfigurować?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 21:27 
Cytuj  
Uff. Przeszedłem tą grę i jest to dla mnie majstersztyk. To jak ta gra jest dopracowana, dopieszczona pod każdym względem, jak dbano o nawet najdurniejsze szczegóły (na przykład niekiedy ludzie jeżdżą samochodami z otwartymi szybami i kurzą papierochy jadąc, kiepując przez okno. niby małe gówno ale jak dużo mówi o dbałości o całokształt) sprawiło, że na prawdę nie chciałem kończyć tej gry. Zrobienie wszystkich misji głównych i większości pobocznych (tych które znalazłem), w sumie ~75%/100%, zajęło mi około 60 (?) godzin, więc całkiem sporo, ale na prawdę nie obraziłbym się, jeśli gra byłaby dłuższa. Z czystym sumieniem dałbym 10/10, bo nie mam nic tej grze do zarzucenia.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 23:25 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Uff. Przeszedłem tą grę i jest to dla mnie majstersztyk. To jak ta gra jest dopracowana, dopieszczona pod każdym względem, jak dbano o nawet najdurniejsze szczegóły (na przykład niekiedy ludzie jeżdżą samochodami z otwartymi szybami i kurzą papierochy jadąc, kiepując przez okno. niby małe gówno ale jak dużo mówi o dbałości o całokształt) sprawiło, że na prawdę nie chciałem kończyć tej gry. Zrobienie wszystkich misji głównych i większości pobocznych (tych które znalazłem), w sumie ~75%/100%, zajęło mi około 60 (?) godzin, więc całkiem sporo, ale na prawdę nie obraziłbym się, jeśli gra byłaby dłuższa. Z czystym sumieniem dałbym 10/10, bo nie mam nic tej grze do zarzucenia.


Nawet nie wiesz jak epickie sa heisty online.


_________________
Turbot

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 00:36 
Cytuj  
jutro bede gral online to sie moze dowiem ;)


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 08:10 
Cytuj  
Mi się dopiero zasysa (thx Sobtainer) ale jestem ciekaw tego czy gra się tak wysypuja często przy zmianie postaci/niektórych misjach jak to piszą w necie. Część zapewne jedzie na piratach ale niektórzy zarzekają się, że mają oryginał i chcą zwrotu kasy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 10:22 
Cytuj  
Ja nie grałem zbyt wiele, ale prawie 20h na liczniku steama już mam. Póki co zero problemów technicznych - czy to w treści gry czy związanych z jej działaniem. Dzięki wersji steam (z wersją ściąganą z Rockstara podobno były jakieś problemy) gra ściągała mi się w trzy godziny a patche w kilkanaście sekund. Do niczego nie mogę się przyczepić. Ogólnie mimo, że kiedyś na konsoli już grałem to nawet za drugim razem gra się fantastycznie (tryb fabularny). Na online jeszcze nie mam weny ale pewnie za jakiś czas spróbuję.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 11:41 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mi się dopiero zasysa (thx Sobtainer) ale jestem ciekaw tego czy gra się tak wysypuja często przy zmianie postaci/niektórych misjach jak to piszą w necie. Część zapewne jedzie na piratach ale niektórzy zarzekają się, że mają oryginał i chcą zwrotu kasy.


Jest kilka takich bugow, ktore ma masa ludzi. Jesli korzystasz z broni 'rzucanej' jak granaty to przy nastepnym celowaniu z broni w trakcie jazdy gra crashuje i nie ma na to fixa. Czasem przy zmianie postaci gra crashuje. I najlepsze na koniec - czasem jak wyjdziesz z gry na niewlasciwym terenie(u mnie to byla plaza przy lotnisku) to gra crashuje podczas pierwszego ladowania i jedyny sposob na obejscie tego to zmiana w configu ustawien graficznych trawy na normal, wbicie do gry, wjechanie do miasta i ponowna zmiana ustawien graficznych dla trawy na porzadane.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 12:38 
Cytuj  
No to ciekawe kiedy oni to fixną :E. Póki co nie bluzgam bo nie grałem za wiele ale zobaczymy co się będzie w weekend działo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 12:51 
Cytuj  
Ja podkręciłem swoją i5 2500k na 4,0Ghz i wszystko pięknie ładnie śmiga na 1920x1080 ze wszystkimi ustawieniami na High.

Zakupiłem padzisława do xone, podpiąłem do PC i siadłem na kanapie, bombeczka. This is it. Chociaż taki online gdzie jest pvp pewpew wolałbym już jednak na myszce (a ściganie i tak na padzie). Swoją drogą Microsoft zapowiedział, że pod koniec tego roku będzie padowy odbiornik usb wifi do PC - must have. Sam pad mega przyjemny, bez baterii jest ultra lekki, same materiały z których został stworzony są przyjemne w dotyku - nie wiem co się zmieniło w rozstawieniu ale mam wrażenie, że lepiej leży niż tego od x360.

Właśnie doszedłem do tego psychopaty (trzecia postać którą można grać) po drodze ścigałem się na wyścigach i zrobiłem wszystkie side questy, jest tego od groma. Bawiłem się też na online i stwierdzam, że bombka gra do solo a i jeszcze piękniejsza jeżeli pykamy sobie ze znajomymi.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2015, 12:53 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 12:53 
Cytuj  
O lol, można przenieść postacie multi z PS3 na PC. Osom, chyba kupie :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2015, 12:55 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
O lol, można przenieść postacie multi z PS3 na PC. Osom, chyba kupie :D


Zdziwko, że inne gry tego nie oferują (patrz np. Dark Soulsy) :)

Ogólnie GTAV pokazało, że porty mogą być przezajebiste - wiara w twórców przywrócona :)

Aha zmieńcie hasła do Social Club, kumpel mówi, że zakosili mu wczoraj konto :( Jakiś włam chyba Rockstar miał.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2015, 10:01 
Cytuj  
Ktoś chciałbym wieczorkiem dziś/jutro pograć coś online? Ja mam 3 lvl dopiero ale w gronie szybciej by się pewnie wbiło ten 12 żeby Heisty robić.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.