mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 23:48 
Cytuj  
dla mnie miazga. Klimat starego F3. Wylazłem z bunka i sprawdzam każdy kąt.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 00:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dla mnie miazga. Klimat starego F3. Wylazłem z bunka i sprawdzam każdy kąt.

Dla mnie to podsumowuje wypowiedzi wychwalające tą grę.

Zawiodłem się na was. Skąd te zachwyty? Ta gra koło RPG nawet nie stała. Koło fallouta też nie, generic wasteland, sztampowe postacie, całkowity brak humoru, fabuła gorsza niż w f3, cała gra na początku naładowana wszystkimi "featurami', które reklamowali potem pustsza niż Sahara. Od zero do bohatera w 2 godziny gry. To jest post-apo simshooter dla retardów.
Nie pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 00:08 
Cytuj  
Ta mapka to trochę mała chyba, bo już docieram z jednego końca na drugi... lekkie wtf. Chyba, że są inne regiony wymagające ładowania? To budowanie/minuteman raczej nudne. Dobrze, że wyjebali te skile w końcu, bo pakowanie punkcików co level, żeby celność wzrosła było ok w F1/2, ale w FPS nie ma sensu większego. Na początek jest dobrze, ale bez zachwytów. Fabuła nie wiem jaka jest, bo główny quest na razie olałem.

No i w końcu jakaś normalna grafa, ale z kolorami to czasem przesadzili, biorąc pod uwagę jaki skok w czasie według fabuły jest.

Spoiler:


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 00:12 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Mark24 napisał(a):
dla mnie miazga. Klimat starego F3. Wylazłem z bunka i sprawdzam każdy kąt.

Dla mnie to podsumowuje wypowiedzi wychwalające tą grę.

Zawiodłem się na was. Skąd te zachwyty? Ta gra koło RPG nawet nie stała. Koło fallouta też nie, generic wasteland, sztampowe postacie, całkowity brak humoru, fabuła gorsza niż w f3, cała gra na początku naładowana wszystkimi "featurami', które reklamowali potem pustsza niż Sahara. Od zero do bohatera w 2 godziny gry. To jest post-apo simshooter dla retardów.
Nie pozdrawiam.

Hehe, no F4 z F2 ma niewiele wspólnego, niewiele ma też wspólnego z RPG. Jak ktoś się spodziewa prawilnej gry to może to olać, jakby pod tym kątem to oceniać to to jest takie 4/10. Ale jak ktoś chce sobie postrzelać w post-apo to to jest dobra gra, nawet bardzo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 00:23 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Zawiodłem się na was. Skąd te zachwyty? Ta gra koło RPG nawet nie stała. Koło fallouta też nie, generic wasteland, sztampowe postacie, całkowity brak humoru, fabuła gorsza niż w f3, cała gra na początku naładowana wszystkimi "featurami', które reklamowali potem pustsza niż Sahara. Od zero do bohatera w 2 godziny gry. To jest post-apo simshooter dla retardów.
Nie pozdrawiam.


Spoiler:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 00:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ogólnie to pograłem coś więcej i dupy nie urywa. Ot taki gorszy skyrim póki co. Liczę, że się coś zacznie dziać, pojawią się ciekawsze questy i może w końcu jakieś ugrupowania.



do Bractwa Stali znalazłem już gościa który chce mnie zrekrutować

Spoiler:


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 00:52 
Cytuj  
Sporo osób mogło tego nie zauważyć, ale

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 02:45 
Cytuj  
Bosz....nigdy w zyciu nie grałem w lepsza gre rpg.... Diamond City ma taki klimacik, że ja pierdole :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 02:54 
Cytuj  
Gdyby kosztowała mniej to bym się skusił, jest zdecydowanie za droga. Może poczekam na mody jakieś i może trochę jak spadnie cena, kiedyś tego Fallouta trzeba będzie wypróbować :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 06:58 
Cytuj  
To ja mam jedno pytanko. Jak mam w plecaku te wszystkie śmieci które albo nadają się na sprzedanie albo rozwalenie na materiały to muszę je wszystkie na ziemie wywalać i rozkładać na części czy jak wsadzę je do warsztatu to on będzie sobie z nich pobierał materiały potrzebne do budowy?

Kolejne pytanie to rozumiem że ten mój warsztat to jest taki bank i co tam włożę to nie zniknie? Bo np po tym qescie gdzie dostaje się ten power armor to nie ma sensu go chyba nosić w plecaku bo to w chuj ciężkie tylko chyba lepiej tam odłożyć?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 08:40 
Cytuj  
ja tam używam VATS-a, nie gram jak w FPS.
Faktycznie power armor i minigun godzinę po rozpoczęciu gry to imho lekkie przegięcie. Mam nadzieję, że potem się to w jakiś sposób traci?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 09:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja tam używam VATS-a, nie gram jak w FPS.
Faktycznie power armor i minigun godzinę po rozpoczęciu gry to imho lekkie przegięcie. Mam nadzieję, że potem się to w jakiś sposób traci?


Przecież chodzenie w Power Armor zużywa Ci na bieżąco Fusion Core. Jeden rdzeń wystarczy Ci może na 20 minut chodzenia i eksploracji. A minigun wypluwa amunicję jak pestki. Ja już po pierwszej walce z deathclawem nie miałem do niego ammo i wyjebałem go do warsztatu na lepszą przyszłość :)

Tak jak ogólnie pisałem, gierka jest zajebista i bawię się przednie. Przybijam piątkę wszystkim tym co grają i czerpią z tego fun, zamiast mieć kija w dupie i jedyne co robić to szukać co jest w F4 chujowe :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 09:14 
Cytuj  
oo to super. Deathclaw mnie wczoraj zabil i poszedlem spac ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 09:20 
Cytuj  
ja wczorj siedzialem do 3 w nocy geez. zrobilem sobie dwururke z dosc duzym zasiegiem co na hita ma all :) kolo 100 dmg . polecam. z daleka fajna snajpe zrobilem. plus jakies pistolecicki na drobne. powiem szczerze tu nie ma jak f1-fbv gdzie musiales wczesnie decydowac z rozowjem jakiej broni bedziesz uzywac. tutaj duuzo robia ulepszenia. ja chyba bede biegal z karabinem jednym przerobionym na snajperke i drugim na rozpierduche.

dobra ale pytanie brzmi gdzie jest kuzwa jakis sklep?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 09:40 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ogólnie to pograłem coś więcej i dupy nie urywa. Ot taki gorszy skyrim póki co. Liczę, że się coś zacznie dziać, pojawią się ciekawsze questy i może w końcu jakieś ugrupowania.



do Bractwa Stali znalazłem już gościa który chce mnie zrekrutować

Spoiler:



Hmm byłem tam, stację mam wyczyszczoną ale nic się nie odezwało :/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 10:16 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
To ja mam jedno pytanko. Jak mam w plecaku te wszystkie śmieci które albo nadają się na sprzedanie albo rozwalenie na materiały to muszę je wszystkie na ziemie wywalać i rozkładać na części czy jak wsadzę je do warsztatu to on będzie sobie z nich pobierał materiały potrzebne do budowy?

Kolejne pytanie to rozumiem że ten mój warsztat to jest taki bank i co tam włożę to nie zniknie? Bo np po tym qescie gdzie dostaje się ten power armor to nie ma sensu go chyba nosić w plecaku bo to w chuj ciężkie tylko chyba lepiej tam odłożyć?


1. Nie musisz rozwalać, jak będzie potrzebować metalu to ci automatycznie zużyje wentylator czy tam lampę
2. Power armora nie schowasz nawet do inventory, to jest jak pojazd do którego się wsiada, wysiadasz z niego ("e") i potem masz go zaznaczego na mapie tam gdzie zostawiłeś. Trochę głupio, że się nie da (?) wsadzić go w te ramy power armor station tak jak wisiał sobie na trailerze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 11:05 
Cytuj  
Jak dla mnie F4 to połączenie najlepszych rzeczy z F3 i F4. To, że nie jest tak jak w latach 90' to nie znaczy, że gra nie dostarcza masy funu. Odstrzelenie nogi i patrzenie jak się czołga. <B


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 11:27 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
1. Nie musisz rozwalać, jak będzie potrzebować metalu to ci automatycznie zużyje wentylator czy tam lampę

Tyle ze w tej automatyce niestety jest pewien minus, jesli jakis item rozbija sie na wiecej surowcow - zalozmy stal i drewno, a to co budujesz/upgrejdujesz zuzywa tylko stal, to drewno ci przepadnie, w przypadku jakis pierdol to nie szkodzi, ale jak masz jakies rzadsze surowce w jednym smieciu to lepiej go rozwalic recznie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 12:14 
Cytuj  
no i nie zapominajcie o karaluchu w pancerzu... <3

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2015, 12:32 
Cytuj  
Świetny jest soundtrack w tej grze, niektóre motywy brzmią jak żywcem przeniesione z F1 i F2 (mówię o tym, który leci, gdy nie korzystasz z radia)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.