mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 20.08.2015
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 00:01 
Cytuj  
Cześć! Przyszła mi chrapka na coś nowego - chciałbym, by była to gra MMO, w której jest jako taki nacisk na współpracę. Jako przykład mogę podać WoWa, np. by zdobyć najlepsze przedmioty trzeba robić instancje/raidy z ludźmi, i to lubię. Jako kontrargument - Last Chaos. Nie wiem jak teraz, ale te 2 lata temu nie było tam teamworku, ogólna nuda (jak się zmieniło to poprawcie). Nie chcę żadnych MOBA, nawet HotSa czy SMITE. Fajnie by też było, gdyby było w miarę dużo itemów (i znów: WoW i ogromna liczba różnych kombinacji a Last Chaos i oklepane sety co 5 lvli), choć to mniej ważne. I mega ważne: by mikropłatności nie bolały bardzo, kosmetyka w Item Shopie to tam ciul, ale nie zniosę jak typ co wywala kasę jest w 3 dni puszką nie do rozwalenia. W co grałem:

- Last Chaos - nuda
- Dragon Nest - po jakimś czasie nuda
- Runescape - ileż można, 7 lat in game styknie :D
- WoW - zatrzymał mnie na długo, ale brak już zapału,
- MOBA typu HotS, SMITE, LoL - strasznie szybko nie ma co robić :D

Co mi się spodobało/o czym słyszałem:

- RIFT - ponoć Pay2Win, ale wygląda nieźle,
- TERA - fajnie bo non-target, ale nic więcej nie wiem,
- LOTRO - też ponoć Pay2Win, ale lubię tą tematykę,
- Vindictus - sam nie wiem czemu,
- Path of Exile - kocham Diablo II, więc i to wpadło w oko, lecz podobno rozkład talentów to kicha i ogólnie gra nie jest najwyższych lotów,
- Lineage 2 - no właśnie. Grałem na Interlude, naprawdę krótko bo wkurzał mnie non-stop grind. Ale jakoś tak kocham tą grę, z tych wszystkich tytułów, do L2 wróciłbym najchętniej. Słyszałem, że teraz grind lekko opadł i już opłaca się robić questy, więc dla mnie na plus. Ale nic więcej nie wiem, privy odpadają. W grę wchodzi global.

Opowiedzcie jak aktualnie wygląda Lineage 2 oraz nakierujcie na jakieś ciekawe gierki. Pozdro :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 06:26 
Cytuj  
glock95 napisał(a):
- Path of Exile - kocham Diablo II, więc i to wpadło w oko, lecz podobno rozkład talentów to kicha i ogólnie gra nie jest najwyższych lotów,

lol, ten "rozklad talentow" to wlasnie cos, co sprawia, ze poe JEST gra najwyzszych lotow. Jedyne co slabe w tej grze to sam poczatek (jak startuje sie od zera w lidze) i druga polowa IV aktu.
Czuje sie strolowany;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 06:52 
Cytuj  
Czemu wymieniasz gry f2p i pytasz nas o opinie? Ściągnij i przekonaj sie sam nt Rifta, lotro, poe.

Podobno p2w to żaden argument zeby samemu nie spróbować zwłaszcza ze w dzisiejszych czasach wszystko jest f2p z mikropłatnościami

Z innych gier mogę jedynie polecić Dungeons and Dragons Online w które gram, choc ja sobie kupiłem VIPa i robie story arc'i

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 08:34 
Cytuj  
D&D Online to też p2w :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 08:44 
Cytuj  
zgadzam sie :(


Posty: 15
Dołączył(a): 20.08.2015
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 09:05 
Cytuj  
Czemu sam nie sprawdzę? Bo zanim dojdę do jakiegoś sensownego poziomu to chwile zejdzie. Nie lubię oceniać gry ze względu na pierwsze 5 minut.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 13:26 
Cytuj  
FFXIV - instancje teamplay - abonament
ESO - pvp, non target - buy2play
Aion - po polsku, teamplay f2p
Mortal Online - niszowe, pvp, non target, Craft - f2p do pewnego momentu, potem warto kupić sobą
Archeage - mimo wielu złych opinii całkiem dobra gra. Warto sprawdzić.


_________________
Amor E Morte

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 13:27 
Cytuj  
ESO nie jest "non target".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 13:43 
Cytuj  
Trochę jest. Nie jest to lock taki jak w L2 czy aion.


_________________
Amor E Morte

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2015, 13:59 
Cytuj  
Caldemeyn napisał(a):
Trochę jest. Nie jest to lock taki jak w L2 czy aion.


To jest "z celowniczkiem" tak jak Neverwinter itp.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2015, 05:44 
Cytuj  
No tak, taki celowniczek masz też w Tera onlajn, Darkfall Unholywar (jak serwer jest włączony) czy w Mortalu.

A wracając do tematu to wydaje mi się, że L2 może być teraz dobrym wyborem, bez lvl cap, więc można farmie do czasu aż serwerów nie wyłączą.


_________________
Amor E Morte

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2015, 12:54 
Cytuj  
A mortal to jest w ogóle grywalny obecnie?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2015, 15:00 
Cytuj  
Jest całkiem grywalny i nie ma wipe znienacka jak w DFUW ;)
Mortal jest w sumie f2p - główne ograniczenie to cap skilli na 60, więc przed płaceniem można spokojnie sprawdzić.


_________________
Amor E Morte

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2015, 22:32 
Cytuj  
glock95 napisał(a):
- Path of Exile - kocham Diablo II, więc i to wpadło w oko, lecz podobno rozkład talentów to kicha i ogólnie gra nie jest najwyższych lotów,

Gra jest super. Ale dla tych co wolą tylko bezmyślnie ponaparzać mobki bez zastanawiania się w co dodać punkt na drzewku jest D3. Także jest wybór.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 22:03 
Cytuj  
Szukam fajnego mmorpga do popykania, a jednocześnie nie chce czekać na Camelota, Albiona (trochę mniej) czy jeszcze jeden (nazwy nie pamiętam, chyba Isengrim będzie wiedział :])
Co obecnie jest grywalne? teso? black desert? coś jeszcze?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 22:34 
Cytuj  
Nie lepiej pograć sobie jak człowiek w ds3 zamiast się miotać i nie wiedzieć co ze sobą zrobić? ;p
Tak na poważnie to teso jest spoko do lajtowego grania, nie ma abo, nie ma spiny o to ile siedzimy w grze itp.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 22:40 
Cytuj  
Nie mam skilla i nerwów do ds3 + nie rajcują mnie takie gry.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2016, 09:16 
Cytuj  
ff14 jest grywalne, a endgame wymagający.
Do tego teraz wprowadzili sezony w pvp.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2016, 09:29 
Cytuj  
Zalezy w co chcesz grac.

Z themeparkow to

1) na pierwszym miejscu FFXIV
potem SWTOR/The Secret World jak nie grales, nowe issue/dodatki dodawaly sporo, wiec moze warto sie zainteresowac.
Sandbox

1) W srode wychodza Cytadele do EVE Online, moze warto odswiezyc konto https://www.youtube.com/watch?v=0bjTrPutt4k
2) W zeszlym tygodniu byl update silnika graficznego do Runescape, gra wygladala jak wygladala, ale jest jednym z najbardziej zaludnionych sandboxow atm - https://www.youtube.com/watch?v=wUVNlfJU8dA

Nawalanki PvP

1) 7 maja reaktywacja Uthgard do DAoC - https://www.youtube.com/watch?v=wzJ0QC98Dv8
2) Guild Wars 2 w ten piatek co byl mial merge serwerow do WvW, dodatkowo jakos tydzien temu wyszedl spory patch dodajacy duzo usprawnien QoL, do tego fajny tryb structured PvP nie wymagajacy wykoxanej postaci.
3) TESO zawsze aktualne, choc nie wiem jak AvA sie trzymalo ostatnio.
4) Do arenkowych PvP to warto sprawdzic Blade & Soul, podobno najlepsze 1v1 pvp, ja nie gralem



Na Black Desert Online mam IP blocka wiec nie moge nic powiedziec

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2016, 09:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
ff14 jest grywalne, a endgame wymagający.
Do tego teraz wprowadzili sezony w pvp.


Po obejrzeniu tego
https://www.youtube.com/watch?v=q2P2EM9-WyQ
to sam nie wiem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.