mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 08:23 
Cytuj  
Tak wiem. Nie jest to dla mnie problem. Chciałem kupić dla pudełka ale widzę, że ciężko będzie kupić nawet samo pudełko do kolekcji :|. Pozostaje kupić w necie wersję steam i tyle. Albo na nuuvem o ile nie ma blokady regionalnej jakiejś(nie wiem jak to sprawdzić).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 08:27 
Cytuj  
polecam klucz od karty, mi udało się kupić za 115zł
nie wiem czy to teraz wciąż dobra cena.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 08:44 
Cytuj  
No jak sprawdzałem na allegro to chodzą po 150zł już :). Nie biorę pod uwagę kluczy z lictyacji tylko kup teraz. Tyle samo co na nuuvem wiec trza kupić.

Daj znać Desh jak Ci się Batman podoba ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 08:54 
Cytuj  
Sorry, ale te walki batmobilem strasznie mi się nie podobają, kompletnie nie chce tego robić, jeżdżenie też nie jest dla mnie fajne. Na dziś poszedł uninstall. Zawsze mogę wrócić.

Za 3 dni bedzie beta Rainbow Six Siege, może jakoś dociągnę do Fallout4 grając w LoLa, może dojdzie DLC z Season Pass dla Dying Light (juz powinno być).

Nie wiem dlaczego ale podobają mi się gry jak Phantom Pain i Dying light a wiele innych mnie całkowicie odrzuca. Gdybym w te dwie nie pograł po 100 godzin bym się utwierdził w przekonaniu, że już nic mi się nie podoba bo jestem za stary :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 10:07 
Cytuj  
Jazda batmobilem jest nawet spoko jak dla mnie, szczególnie motywy z człowiekiem zagadką. Jedyne co mi się średnio podobało to walki. Dopiero jak się podpakowałem to szybko się je przechodziło. Cała reszta jest już tylko lepsza a motyw z
Spoiler:
daje mocno radę:).

Mam nadzieję, że to farmienie misji w MGS mnie nie odrzuci. Wolałbym tak jak w MGS 3 i 4 dobre misje fabularne i ciekawych bossów niż dużo misji gdzie w sumie niewiele się dzieje. Pewnie będę grał bardzo powoli patrząc na to jak mi poszło z Batmanem. Może to i lepiej bo dociągne do F4 spokojnie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 10:22 
Cytuj  
W Phantom Pain przegięta jest Quiet.

Spoiler:


Cały czas będę podkreślał że pierwsza połowa gry zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 11:59 
Cytuj  
czy ja wiem. FOV żołnierzy jest tragicznie małe, głuche to i ślepe, na kucaka podkradniesz się praktycznie wszędzie. A nawet jak failniesz to włącza Ci się adrenalina i masz dobre kilka sekund by pierdolnąć headshota. A z 15-20m (bo z takiej odległości Cię zobaczą) nie idzie nie trafić.
Po 50 spec opach i 20misjach gra jest bardzo ale to bardzo monotonna. Tak jak gdzieś czytałem recenzje - MGS to zawsze stało STORY, tutaj story zostało sprowadzone do tła - niepotrzebny open world, niepotrzebne ~150 spec opów - ta gra byłaby dużo dużo lepsza gdyby skupili się na głownym wątku, gdyby główne misje były dużo bardziej rozbudowane, przeplatane przerywnikami filmowymi pchającymi zajebistą fabułę do przodu. Ja osobiście nie wiem jaka fabuła jest w tej grze - bo nie chce mi się siedzieć i przesłuchiwać kaset...
Tytuł tej gry powinien brzmieć np.: Assassin Creed: Snake.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 12:21 
Cytuj  
poziom trudności jest zaniżony w początkowych misjach.

w drugim rozdziale w misjach total stealth jest bardzo trudno być niezauważonym. wszystko widzą i słyszą z daleka, reagują dużo szybciej i sprawniej, maja lepsza broń - shotgun w ryj i nie bardzo reflex coś daje. snajperzy też są bardzo niebezpieczni.

to zależy od sklilla żołnierza

moim zdaniem ta gra była składana tak że były cutscenes ale nie było już misji. cutscenes jest 3/4, kaset 100%, misji 50%

gra jest może i prosta ale nie oceniaj AI na żołnierzu który ma combat skill E lub D zamiast A++ lub S (w 20-30 misji tylko 1-2 żołnierzy ma wysoki skill i ich trzeba wyłapywać żywych.

wierz mi że robi różnicę 2 na 20 a 20 na 20 z A++ lub S

pomijam że to że większość "szeregowych" to głupki wydaje mi się raczej realistyczne.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 12:42 
Cytuj  
ale ja przegrałem ok. 40h już w tego MGS-a, a Ty mi próbujesz wyjaśniać, że cały czas jestem na początkowych misjach które są proste i lada moment będą trudniejsze będę miał fun. Podczas gdy ja się już od dobrych 10h gry zastanawiam - grać dalej czy odpuścić. Bo gra zwyczajnie jest nudna.
W każdym bądź razie na tych misjach co robię aktualnie jest masa żołnierzy A+, A++. Z S jeszcze nie spotkałem.

Stoi takich dwóch w odległości pół metra od siebie. A ty dusisz jednego za drugim, w biały dzień, z hałaśliwym złomem na plecach, już pomijając odgłosy szamotaniny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 12:53 
Cytuj  
ale ja Cie nie przekonuję tylko wyjaśniam.

nie bronię gry tylko informuje że moją pierwszą misję bez sprzętu i nie wymagającą total stealth, bez buddy robiłem z 10 razy. (chapter 2 i nie jest to misja obowiązkowa)
Oni Cię nie słyszą bo masz stealth suit, bez niego wszystko wygląda tak jak powinno.
Załóż zwykły mundur i zrób sobie misje - poczujesz różnicę.

zgadzam się że powtarzanie misji jest nudne dlatego dociągnąłem wątek do końca i odinstalowałem.

btw, to duszenie nie jest takie złe bo gra nie ma być realistyczna tylko zachęcać do gry stealth bez rambo

graj, misja 31 to ostatnia i potem jeszcze z 5 i koniec.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 15:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale ja Cie nie przekonuję tylko wyjaśniam.


Obie te rzeczy są niemożliwe w tym wypadku ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 15:55 
Cytuj  
możliwe, ale już nie chce wychodzić na obrońcę phantom pain.
używam forum tylko na telefonie, przepraszam za słabą formę.

gra jest fajna ale jest jej pół.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 15:56 
Cytuj  
dobrze, że nie cała - wtedy musiałbym ze 160h poświęcić na jej przejście ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 15:57 
Cytuj  
heh, racja. zrób 1 chapter i potem dokończ szybko.
pamiętaj żeby w drugim robić tylko żółte misje. nie musisz robić stealth extreme itp


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 17:42 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tak wiem. Nie jest to dla mnie problem. Chciałem kupić dla pudełka ale widzę, że ciężko będzie kupić nawet samo pudełko do kolekcji :|. Pozostaje kupić w necie wersję steam i tyle. Albo na nuuvem o ile nie ma blokady regionalnej jakiejś(nie wiem jak to sprawdzić).


Jak mieszkasz w Polsce i wchodzisz na Nuuvem a widzisz cenę gry, to znaczy, że gra nie ma żadnej blokady regionalnej i śmiało możesz kupować. Jak wchodzisz na Nuuvem a widzisz Unavailable to albo skończyły się klucze bądź nie ma blokady regionalnej, ale ma blokadę zakupu na Brazylię. Tu wystarczy kupować za pomocą proxy. Jeżeli wchodzisz na sklep i nie widzisz danego tytułu, to takowa gra ma blokadę regionalną na Brazylię. Ale z tego, co widzę, to na Nuuvem skończyły się klucze. Nie ma się co dziwić, bo gra niedawno była w promocji za R$ 150 a Rojal cały czas idzie w dół (obecnie to ok. 94 grosze).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2015, 15:06 
Cytuj  
Czy rozwój motherbase potrzebny jest tylko po to aby łatwiej się kasę zdobywalo i robiło jakieś research broni czy jednak ma ona spory wpływ na fabułę??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2015, 16:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy rozwój motherbase potrzebny jest tylko po to aby łatwiej się kasę zdobywalo i robiło jakieś research broni czy jednak ma ona spory wpływ na fabułę??

nie ma żadnego wpływu na fabułę. bez rozbudowanych przynajmniej 2 FOB (drugi to już płatny - czyli tak jakby 3 motherbase) nie dociągniesz np R&D do lvl50 i plus

tyle wiem,.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2015, 14:34 
Cytuj  
Czemu ta gra jest taka droga u nas? Jeszcze tego brakowało bym musiał po konsolowych cenach kupować. Na nuuvem była za 150 pln to jeszcze można przełknąć, ale już po obniżce i jest za 200. Do pierwszego to pewnie wszystkie te klucze nvidia pójdą, i tyle.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2015, 15:01 
Cytuj  
gdyby na konsole były tak drogie gry też musiałbym się ograniczyć do przebierania jak baba na jarmarku i kupowania 2-3 tytułów rocznie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2015, 15:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czemu ta gra jest taka droga u nas? Jeszcze tego brakowało bym musiał po konsolowych cenach kupować. Na nuuvem była za 150 pln to jeszcze można przełknąć, ale już po obniżce i jest za 200. Do pierwszego to pewnie wszystkie te klucze nvidia pójdą, i tyle.


Na GA2 masz klucze nVidii za 135 zł...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.