mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 02:44 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Aby gosciem rzucic na pewno nie trzeba go trzymac - można się za nim skradac i zamiast zlapac zrobic rzut. Nie jestem pewien ale moze dziala tez w walce.


Wystarczy zamiast przytrzymać przycisk (jakikolwiek jest on na padzie) to tylko nacisnąć, jak się pojawia ikonka CQC. Tylko trzeba się poruszać, bo stojąc w miejscu snejk przywali tylko z pięści.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 12:14 
Cytuj  
Pytanie - jestem w misji gdzie mam zniszczyć czołgi i zabić dowódcę w ciężarówce(chyba misja 8). Nie mam jednak wynalezionej wyrzutni rakiet tylko granatnik póki co... Mogę kombinować z C4 i granatnikiem ale też udało mi się znaleźć ciężarówkę z rakietami i mogę jej użyć(chyba?).

Pytanie tylko czy na tym etapie powinienem mieć już wyrzutnię czy coś zjebałem z rozwojem bazy? Trochę późno zacząłem dodatkowe platformy budować bo totalnie o tym zapomniałem :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 12:34 
Cytuj  
Ja te czołgi wysłałem fultronem do nieba.

Możesz położyć miny. Wyrzutnie i tak musisz mieć na maxa tą pierwszą. Jest potrzebna generalnie vs Gunship.
Zastawianie drogi ciężarówką nie działa bo staranują ale działa postawienie na środku drogi konia :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 13:32 
Cytuj  
Nie ma szans aby w 8 misji miec fultona tak ulepszonego z tego co czytałem :E. Jak Ty żeś to zrobił?
A gunshipa rozwaliłem granatnikiem:). Tak jak pisałem nie mam jeszcze wyrzutni i pewnie przez kilka misji miec nie będe (brakuje tylko lvlu R&D). Dopiero buduję platformę R&D :/.

P.S
Jak to jest że np od zołnierza w wiosce dowiaduję się, że w innej wiosce jest 2 więźniów ale jak wykonam główny cel misji to już nie mogę ich odbić bo jak tylko opuszcze "danger zone" to jest koniec misji i jest w trybie free roam (czyli bez aktywnej misji). Musiałbym uratować tych więźniów przed wykonaniem głównego celu misji?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 13:36 
Cytuj  
Tak albo powtórzyć misję. Ja niektóre robię po 3 razy, żeby mieć wszystkie obj i S rank.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 13:43 
Cytuj  
Z fultronem mogę mylić misje. Jeżeli to jest ta w której ciężarówka wiezie coś dla SkullFace a z przodu i z tyłu jedzie wóz opancerzony to czekasz aż się zatrzymają w wiosce. Oznaczasz, zamawiasz bombardowanie na ten z przodu.
Tylni rozwalasz wyrzutnią lub inaczej bo nalotem rozwalisz też ciężarówkę.

Oficjalna informacja - gra nie zakłada że zrobisz wszystkie cele za pierwszym razem. Z założenia masz powtarzać misje jak znasz dodatkowe cele.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 15:13 
Cytuj  
Ok dobiłem sobie R&D do lvl 12 i mam już wyrzutnie rakiet. Zrobię jakieś side opsy i ze dwie misje bo wydałem całą kasę :D.

Gra fajna ale za mało w niej MGSa ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 18:09 
Cytuj  
zaboleq - w tej misji ładujesz C4. Najlepiej podkraść się od tyłu i przykleić od razu 3. Potem wysadzasz i masz problem z głowy.
Wszystko masz OK - też w tej misji nie dysponowałem ani rozbudowanym fultronem ani wyrzutnią rakiet.

Mnie gra totalnie zaczęła męczyć po przegraniu 80-90 godzin i dalej się nie zmuszam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 18:21 
Cytuj  
No jak dla mnie tych misji jest za dużo i w sumie za mało urozmaiceń jest. Przechodzenie misji po kilka razy aby zdobyć S albo wracanie się z lepszym sprzętem po to aby wykonywac ukryte cele misji to nie dla mnie :P. Skradać się przez 80h to bym nie dał rady. Jak już jest firepower odpowiedni to walić skradanie i naparzać ze snajperki :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 18:55 
Cytuj  
skończyłem cała w 86 godzin. lepiej nie grać więcej :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 19:20 
Cytuj  
no ja ponad setkę sideopsów walnąłem. W sumie to samo co w story tylko krótsze. Story nie dałem rady dociągnąć do końca - zresztą tak zajmujące, że pod koniec już skipowałem filmiki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 19:20 
Cytuj  
kupuj pes'a marek i gramy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 20:26 
Cytuj  
Chapter 1 kończy się na misji 31 tak? Misji jest ogółem 46 czy jak?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 21:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Chapter 1 kończy się na misji 31 tak? Misji jest ogółem 46 czy jak?


31, i potem robisz same żółte a nie główne, jedna jest w motherbase żółta, kilka pobocznych, w sumie około 6 misji i koniec. cały chapter 2 to ze 6 misji żółtych i już, jak nie ma żółtej to rób ze 2 poboczne albo jakąś główną ale lepiej poboczne i story się popchnie do żółtej.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 09:15 
Cytuj  
Jak już się zna misje, to można je zrobić w 5 - 10 minut.

Sztuczne przedłużanie gry pochodzi ze zbierania wszystkich surowców, żołnierzy, chęci skończenia misji ze wszystkimi obj. Gdybym grał ponownie, to nie bawiłbym się w zbieranie surowców i żołnierzy - to można nadrobić między misjami.

Grę można też przejść w "rambo mode", skradanie więc też można ograniczyć.

Tak więc czas gry zależy tylko od tego jak dużo gracz chce eksplorować, a na to mozna poświęcić masę czasu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 09:31 
Cytuj  
Ja tam na gunshipa zamówiłem artylerię :D (ale to było jak na chwilę wylądował w tej dużej bazie w Afganistanie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 09:34 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Ja tam na gunshipa zamówiłem artylerię :D (ale to było jak na chwilę wylądował w tej dużej bazie w Afganistanie)
Nasz heli dobrze daje radę vs gunshipy ale jak się go podrasuje.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.