mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 17:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
misje poboczne to nieskończona farma w tych samych campach (uwolnij więźnia nr N+1) ale to jest żeby zdobyć środki na rozbudowę bazy. wątek główny jest super ale jest dość trudno bez wyfarmienia sprzętu.


Zniechęciłeś mnie. Strasznie nie lubię tego w grach, liczyłem że tutaj można zupełnie olać bazę i skupić się na głównym wątku.

+1

Ostatnia rzecz na którą mam ochotę to grindzić jakieś generic misję, zeby "rozbudować bazę".


Poczytaj to:
http://steamcommunity.com/app/287700/di ... 392529067/

W grze są mikrotranzakcje, które pozwalają na szybsze zdobycie zasobów i rozwój poprzez kupno dodatkowych baz czy coś takiego. Bardzo chcę dać tej grze szansę, bo wygląda na solidną skradankę mimo wszystko z ciekawym, dziwnym story w japońskim stylu, a oni bardzo mnie zniechęcają. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 17:35 
Cytuj  
ja pierdziele - obejrzyj sobie walkthrough na youtube i przestan juz jak baba stekac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 17:41 
Cytuj  
Jeżeli grind jest konieczny, to ja też odpadam.

Po Wiedźminie 3 nie ma przebacz. Content poboczny ma zachęcać miodnością, subquesty to ma być interesująca przygoda i odskocznia od wątku głównego, którą można jednak w 100% pominąć, jeżeli nie ma się na nią ochoty. Zasady gry zostały zmienione, każdy kto się nie dostosuje może wypierdalać. :)

Bezrozumne nabijanie cyferek żeby popchnąć wątek główny to śmiech na sali. Powtórka z Dragon Age 3.

Szkoda.

Have fun dla tych co grają. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 17:42 
Cytuj  
na szczęście nie ma przymusu grania :)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 18:35 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeżeli grind jest konieczny, to ja też odpadam.

Po Wiedźminie 3 nie ma przebacz. Content poboczny ma zachęcać miodnością, subquesty to ma być interesująca przygoda i odskocznia od wątku głównego, którą można jednak w 100% pominąć, jeżeli nie ma się na nią ochoty. Zasady gry zostały zmienione, każdy kto się nie dostosuje może wypierdalać. :)

Bezrozumne nabijanie cyferek żeby popchnąć wątek główny to śmiech na sali. Powtórka z Dragon Age 3.

Szkoda.

Have fun dla tych co grają. :)


Razoth chyba zapomniałem o zabijaniu gniazd potworów, skarbach i całej reszcie PoI na mapie które dawało kupę siana ale 0 expa. Wiesiek był genialny ale niektóre questy były słabe albo może nużące natomiast inne powodowały opad szczeny. MGS to nie RPG także porównywanie jest hmm bezcelowe i głupie? Powtórka z DA:I? Nie sądzę...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 18:54 
Cytuj  
Skończyłem Wiedźmina i Phantom Pain daje mi dużo więcej funu jako gra do grania. Fabuły nie mogę jeszcze porównać ale pewnie MGS ma gorszą.

Przynajmniej trzeba się zastanowić jak zrobić to co jest do zrobienia.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 19:21 
Cytuj  
Nie ma jak porównywać rasowego rpga z jakimś gównem ze wschodu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 19:22 
Cytuj  
Pewnie są ludzie, którym lepiej się sra przy MGS, ale dyskusja jest prosta. Gra wymaga grindu do progresu w story albo nie? Nie wiem z czym macie problem tłumacząc, że wam się podoba. To nie fejsbuk.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 21:34 
Cytuj  
Ja zastanawiam się czy jakikolwiek grind jest tak naprawde konieczny. Nie zdziwilbym sie jakby calosc dalo sie przejsc nie ruszajac prawie w ogole Side Ops.
Tak czy siak nie mam problemu z ich robieniem, bo o ile w takim Wiesku side questy rzeczywiscie robily fabula, tak tutaj miod plynie z samego gameplaya. Co z tego, ze po raz n-ty podbijam podobny oboz jak za kazdym razem mam frajde z oznaczania przeciwnikow i wymyslania calej strategii jak wykonac misje, znalezc poukrywane przedmioty, zniszczyc sprzet od komunikacji itd. A rzeczywiscie jak z czasem dochodza przeciwnicy z lepszym sprzetem czy ciezkie pojazdy to zaczyna sie jeszcze fajniejsze kombinowanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2015, 22:45 
Cytuj  
macie rację teraz z npcami i jak już wiem za co najwięcej kasy jest w misji to też z kasą mam mniejsze problemy. dodatkowo jak ktoś zagra idealnie to pewnie ma więcej kasy niż ja z takiej misji. Gram Stealth, ale omijam sporo rzeczy.
Wiem też że nie wszystko ze sprzetu jest potrzebne (w sumie to ludzi farmię teraz do staffu), ale i tak lubię misje poboczne z jednym wyjątkiem ...

Mam już ze 4 czy 5 misji rozwalania tych tarcz w mother base, macie jakieś tipy jak te tarcze szybko znajdować, sprawdzam mapę i szukam, ale to jakaś katorga jest.
Jeszcze nie wiem czym się różnią talerze od kręcących się radarów (jak wpływają po alarmie). Zastanawiam się czy warto na nie zakładać C-4 i wysadzać w przypadku alarmu.

EDIT
sprawdzę inne bo ta pierwsza niby najtrudniejsza a innych nie próbowałem

Cytuj:
But the Target Training for the R&D platform is absolutely insane. There are 35 targets scattered about the entire platform, hidden in nooks and crannies, and off the sides of walkways. After a few of hours, about 30 tries, and a dead DualShock 4, I was finally able to get all 35 targets for you.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2015, 01:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Jeszcze nie wiem czym się różnią talerze od kręcących się radarów (jak wpływają po alarmie). Zastanawiam się czy warto na nie zakładać C-4 i wysadzać w przypadku alarmu.

Kręcący sie radar to antyradar, po wysadzeniu odblokowuje miejsca lądowania helikoptera wokół. Chyba, że o czymś innym piszesz.

Rozwalone/zniszczone rzeczy pozostają już takie, także warto wszystko rozwalać jak się ma okazje. Chodzi mi tu o źródła zasilania, antyradary, anteny, wieżyczki itp. Ułatwi to robienie kolejnych misji w tym samym terenie.

Ogólnie podoba mi się to że przynajmniej teren i sprzęt się nie respawnuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2015, 05:53 
Cytuj  
Inne platformy poza R&D są bardzo proste. W razie problemów można użyć noktowizor bo pokazuje 'aktywne' przedmioty.

Tak jak wspomniał Drusek kręcący się odblokowuje miejsca do lądowania, natomiast talerze uniemożliwają bazie kontakt z HQ, dzięki czemu jak Cię odkryją to nie podnosi alarmu we wszystkich bazach dookoła i nie mogą wezwać wsparcia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2015, 06:25 
Cytuj  
rewelacja. dzięki.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2015, 09:29 
Cytuj  
dobre.
zamiast anten - dish, można rozwalić radiostację, jest tylko jedna. podobno najciszej użyć watergun... lol

edit
nvm, bo tylko radary pozostają rozwalone.

watergun w akcji
https://youtu.be/i9KLQyvlggM


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2015, 12:04 
Cytuj  
AI rzeczywiscie ciagle kuleje - wczoraj wdrapalem sie na dach i nikt mimo tego ze obok budunku bylo z 10 zolnierzy nie spojrzal do gory - ale mimo takich kwiatkow nie przypominam sobie bym widzial gdzies lepsze.
Audiowizualnie srednia polka, pojebana jak na MGS przystalo.
Najwieksze anse mam aktualnie do sterowania, tj. oblozenia pada totalnie mi nie pasuje i czesto mimo, ze wczoraj przegralem z 5h sie gubie.
Gameplay miazdzy - krotko: najlepsza skradanka ever.
Szybko konczacy sie tlumik to najwieksza wada - daliby niezniszczalny tlumik za kaske i przyznam sie, ze bralbym od razu w dupie majac realizm.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2015, 12:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Szybko konczacy sie tlumik to najwieksza wada - daliby niezniszczalny tlumik za kaske i przyznam sie, ze bralbym od razu w dupie majac realizm.

Kupowalbyś itemek w pełnopłatnej konsolowej grze za kasę? Gdzie odsprzedaż? Gdzie wydawcy robiący w chuja ludzi poprzez dystrybucję cyfrową i mikrotranzakcje?

Skąd taka nagła zmiana Marku?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2015, 13:37 
Cytuj  
Bronie się ulepsza, mają mocniejszy tłumik aż do niezniszczalnego

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2015, 14:12 
Cytuj  
są dwie wersje układu pada. ja gram na podstawowym ale może spróbuj drugi.

D-DOG i Angola!
Quiet jeszcze w pace siedzi.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2015, 16:25 
Cytuj  
sula - ale ja caly czas kupuje gry w digitalu - na samym PS4 mam ich juz ok. 50-100. Drugie tyle z PS+. Na PS3 mialem ich ze 300-400.
Po prostu jak mam wybor wersja pudelkowa z pelnia praw konsumenckich a wersja digital to swiadomie wybieram ta pierwsza i nasmiewam sie z tych co robia inaczej.
Ba nawet zawsze daje sie naciagnac na premki w grach f2p bo cenie sobie swoj wolny czas duzo bardziej niz te kilkanascie USD na miesiac.
MGSa oczywiscie mam w pudle i nie omieszkam go sprzedac jak mi sie znudzi. Mozesz/cie flamowac.

Gokulo - dobrze wiedziec. Dzieki - jeszcze do tych opcji nie dotarlem.
btw. czy w trakcie ulepszania zmienia sie celownik na cos bardziej rozsadnego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2015, 17:58 
Cytuj  
uwaga, jest bug rozwalajacy save

http://rss.feedsportal.com/c/32730/f/51 ... tory01.htm


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.