mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 18:19 
Cytuj  
Link do forum Ubisoft
http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/64-Rainbow-Six

Sklep Ubisoft
http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL ... 0/sac.true
(Gold Edition taniej o 100 zł niż Steam)

Serwery są dedykowane (closed beta)

Cytuj:
Hey everyone, just wanted to clear something up here. Gameplay is 100% hosted on dedicated servers (you can see a map of our data centers here). The only p2p is in custom matches and LAN matches. When you see the migrating host message, it is migrating the host of the team, which is necessary in order to maintain voice and text comms. We tried to implement the team hosting in a stable way, but in the process we got a little overzealous, leading to the game "freezing" when the migration happens. Closed Beta is still a work in progress and fixing this will be one of the many improvements we make after. Thank you for your understanding.


http://forums.ubi.com/showthread.php/12 ... -this-game

Obrazek


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 21:52 
Cytuj  
Czekam od 15 na znalezienie gry

Pozdro Ubi!
(chuj, że CB)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 21:56 
Cytuj  
Co Ty gadasz. Są problemy nie raz ze znalezieniem, ale trwa to max 1 minutę i jak coś nie gra to wychodzisz i wchodzisz jeszcze raz. Kolejny hate już przed samą premierą, jakbym program Tomasza Lisa oglądał. To beta, tego nawet nie komentuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 22:01 
Cytuj  
Eheheheheheheheheh.

Jak narazie raz mi się udało wejść do gry. Łącznie MM pracuje pewnie już jakieś 1.5h, w tym czasie był resetowany z 10x.

No ale jak ten raz pograłem to całkiem spoko ;v, ale dupy nie urywa

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 22:15 
Cytuj  
Stary, ja mam jakieś 15h gry i prawie 9 level, zagrałem tak na oko z 40 meczy. Nie wiem o czym Ty w ogóle mówisz, przestań grać na tosterze i internecie z biedornki może? :)

Swoją drogą, zawsze byłem maniakiem głośników do komputera i nigdy na to nie oszczędzałem, aktualnie mam Edifiery 2.0 i jestem bardzo zadowolony, ale do tej gry chyba kupię wreszcie porządne słuchawki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 22:38 
Cytuj  
Po 1 dniu dostalem klucz
Niezła alternatywa do CoD a ludzie nieco znudzeni bf i cod
Jest nieco powiew świeżosci
Dobrze dziala na moim kalkulatorze
Nie gralem wczesniej za bardzo w Rainbow Six
Siege raczej w strone casual niż pro
Matchmaking na razie to syf
postaci biegają jak mucha w smole :P
Słabe pingi
Menusy tragedia
uplay, serio?
rozumiem, że gracze nie będą mieli swoich serwerów?

Nie tłumaczcie gry betą, bo wiele pokazuje, że beta to najczęściej demo...
Musialbym pograc wiecej, ale pierwsze wrazenie takie sobie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2015, 22:43 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 22:42 
Cytuj  
a mnie się podoba, czekam na więcej map. może w open becie coś dorzucą.

@up
własne serwery nie są planowane.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 28 wrz 2015, 22:44 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 22:43 
Cytuj  
Ja myślę, że nie ma wielu rzeczy zaimplementowanych w tej becie. Postacie się fajnie ruszają, nie wiem o co Ci chodzi :). Jest mało map, matchmaking kuleje ale sam ubi pisał że dużo testują wszystkiego.

Chciałbym żeby trochę dojebali grafikę, nie czepiam się jej bo zupełnie inne aspekty się tutaj liczą. Na pewno nie będzie to Highlander gra esportowa, natomiast do wieczornego wczuwania się w swat będzie idealna, dlatego tak bardzo czekałem na coś takiego. Jak się zgarnie dobry team i każdy wie co robić, to naprawdę gra daje potężna dawkę satysfakcji i nie ukrywam, ale ciutkę adrenaliny również jak obok Ciebie ściana wybucha :D

Chciałbym również jakiś tryb symulacyjny, mega trudny i mega wymagający z recoilem silnym itd. no ale tego pewno nie czekam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 23:36 
Cytuj  
Miałem wyczesany team, dosłownie kosmiczny i serwery offline :) dawać już 1 grudzien :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2015, 23:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie gralem wczesniej za bardzo w Rainbow Six


Nie waż porównywać się to do Tom Clancy's Rainbow Six :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 01:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Chciałbym również jakiś tryb symulacyjny, mega trudny i mega wymagający z recoilem silnym itd. no ale tego pewno nie czekam :)


W sumie to co mamy na ten moment to w pewnym sensie wlasnie 'tryb symulacyjny'. Recoil jesli chodzi o bronie jest ok. IRL z smg, czy tez z bullpupa bez problemu mozna komfortowo ladowac full auto i w miare centrowac przy takich odleglosciach. Przestrzenie sa na tyle male(cala gra to praktycznie korytarze/pomieszczenia szerokie na max 3 metry) ze ladownie z biodra musi byc efektywne. Ginie sie instantowo od pierwszego lepszego spreya w nasza strone. Tarcze balistyczne sa tak samo OP jak IRL, czyli nie przepuszczaja pociskow.
Co moze byc bardziej wymagajace, trudne czy tez realistyczne?
Jedynie do czego mozna sie przyczepic pod tym wzgledem to latanie na linkach, bo jest to zdecydowanie przesadzone jesli chodzi o szybkosc i zwinnosc z jaka to robia nasi operatorzy. Do reszty imo nie ma sie jak przyczepic.
To tez jest minusem tej gry - przez ten realizm gra jest strasznie 'arkadowa' i nadaje sie tylko do grania 4fun, bo ciezko jest bawic sie 'competitive' w grze gdzie zgony od sprejowania rygipsu sa na porządku dziennym.

_______________

Mnie natomiast najbardziej irytuje to jak jest zaprojektowane menu. Starsznie nie potrafie zdzierzyc tego konsolowego crapu. Jednak granie w onlajnowki na PC przyzwyczaja do pewnych standardow jak chociazby plynne przechodzenie pomiedzy ekranami czy mozliwosc robienia co nam sie zywnie podoba podczas queue.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 01:56 
Cytuj  
No masz poniekąd rację, dość łatwo się ginie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 06:02 
Cytuj  
Ja sie nie czepiam, oceniam co widzę.
Do rainbowsix porownan robic nie bede ;)
Po prostu grajac w cs, cod, insurgency, ro2, quaki itp. poruszanie jest jakies powolne. Nie mowie, ze to wada.
Łatwo się ginie. Ale ludzie grali w cod2 i cod4 w semi-esport. Wedlug mnie tu tez by mozna.
Do popykania od czasu do czasu wygląda fajnie.
Jestem tylko ciekaw jak będą tę grę rozwijali i czy w ogole.
nadmierna zwinnosc operatorow jest podyktowana tym, ze auto-movement w koncu zaczyna wkurwiac ;)

menu to koszmar.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 06:25 
Cytuj  
powinno działać do 1 października. przedłużyli z powodu problemów z kluczami


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 09:19 
Cytuj  
Dobra, jak mi się raz udało połączyć i znaleźć serwer to już gra się dobrze trzymała i pograłem trochę :o

Jest ładna, fun ze strzelania jest do dupy, dźwięk jest świetny (kroki!), destrukcja otoczenia dupy nie urywa, animacje też, misje są słabe (no ale to pewnie dodadzą).

Takie 5/10, jak kogoś jara niszczenie ścian to może do 6/10 podbić, a jeśli masz ekipę, która lubi taktyczną "realistyczną" zabawę to planując wszystko co do sekundy możesz dać 7/10 (jeśli masz ekipę, która gra na zwycięstwo to dalej 5/10, bo to zwykła głupia napierdalanka)

Wole odpalić SWATa czy PRAWDZIWEGO R6 w singlu niż to w multi.

Dziękuje za uwagę.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 09:49 
Cytuj  
Swoją drogą rozumiem, że to będzie za free jak Phantomas?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 11:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Swoją drogą rozumiem, że to będzie za free jak Phantomas?


Oczywiście, że nie :D
https://muve.pl/sklep/pc/tom-clancy-s-r ... e-pc,90802

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 12:04 
Cytuj  
Jeżeli będą to rozwijać, nawet dawać dodatki płatne co roku to nie mam nic przeciwko wydawaniu na nich pieniędzy. Po failu z Watch Dogs i AC nie sądzę, że będą robili znowu podobne błędy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 12:26 
Cytuj  
Będę waszym królikiem doświadczalnym, mam Gold Edition z Season Passem :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 12:28 
Cytuj  
Znowu będziesz sam ze sobą gadał jak w przypadku mgs'a. ;p


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.