mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 20:27 
Cytuj  
pracownik ubi
Cytuj:
Cutting out the lights - why you won't see this until next gen
Did you guys notice how low the geometry is in this game?

Did you also notice just how limited the destruction is?

The game is already at it's limits to support the destruction capabilities it already has. I'm sure if they had their way, they would make every part of the house destructible but alas, it's limited to certain hatch doors, windows, only specific walls. And remember, it all needs to run at 60 FPS.

Now think about adding a real time, dynamic lighting system on top of that. One that accurately reflects shadows and reflections. Remember - it has to be a properly done real time lighting system, no canned stuff, since the environment is so subject to change with the destruction.

A full blown lighting system is not something you can shoe horn into a mode, a new map, or even a ground up sequel. I don't think you guys realize just how much power it takes to handle the dynamic destruction all at 60FPS.

Long story short - these current gen consoles aren't as powerful as you think they are. I think they've done a great job with the limited power that they have.


http://forums.ubi.com/showthread.php/12 ... l-next-gen


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 20:35 
Cytuj  
wystarczy obejrzeć oficjalny trailer, w który mieszkanie w domku po szturmie wygląda jak ser szwajcarski. Beta jest bardzo ograniczona w tym więc dostaniemy finalnie znacznie bardziej rozbudowaną grę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 21:49 
Cytuj  
A mnie ten ich matchmaking doprowadza do szału. Jak znajdzie grę w 10-15sek to jest dobrze ale jak w tym czasie nie znajdzie to można czekać i czekać. Często nawet wyjście z sesji i szukanie nowej nic nie daje bo wisi na "exapnding search step 4" i tyle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 21:55 
Cytuj  
mam dokładnie to samo


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 22:01 
Cytuj  
Po 10 minutach od napisania tego posta nic sie nie zmieniło. Nie tknę tego kijem póki po premierze nie przeczytam, że to działa jako tako.

Ogólnie to gra się śmiesznie. Kazdy popyla robocikiem na początku(z realizmem 0 wspólnego i kiczowato to wygląda) a samo strzelanie przez ściany i ogólnie całe to barykadowanie się też takie hmm dziwny feeling jak dla mnie. No ale w końcu gra ma "Siege" w tytule. Pograłbym coś więcej ale Ubi mi nie pozwala bo nawet sieciowej części gry nie potrafią zrobić :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 22:06 
Cytuj  
No coś się zjebało po tym patchu teraz, bo nigdy tak nie było. Ja również nie zamawiam dopóki nie zobaczę po premierze że wszystko chodzi. Chociaż pewno zrobią open bete jakąś przed wypuszczeniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2015, 23:50 
Cytuj  
Zabol,
może są śmieszne ale przydatne w chuj, bez tego by była przegina od strony wjazdu, zlookaj sobie ten film

https://www.youtube.com/watch?v=hgllCyGBwxw

tak się własnie gra i banan na ryju się rodzi, chociaż widziałem lepsze akcje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 00:00 
Cytuj  
No spoko można robić dobre akcje jak najbardziej ale imo przegięte jest, że każdy ma tego robocika na początku.

Obecnie gra zajmuje mniej czasu niż szukanie ludzi do gry ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 00:02 
Cytuj  
Bo są jazdy z serwerami, poczytaj twittera. Na prawdę kilka dni temu nie było czegoś takiego.

https://twitter.com/Rainbow6Game

I nie, nie jest przegięte, pograsz to zobaczysz. Wiesz, że jako terrorysta masz dostęp do kamer? więc SWAT Cię skanuje dronami, a Ty później SWAT skanujesz kamerami i widzisz gdzie wjadą dopóki nie rozwalą kamer. To samo się tyczy dronów, jak team jest ogarnięty to stanie jeden koleś na głównym wejściu i rozwala drony pokolei bo są 1 shot. Bez tego to by była masakra jedna wielka.

Jak widzisz, zostałeś zmieszany z błockiem ;P

Jednym z największych błędów jest ilość dźwięku i brak rozróżniania go od swoich. Pikawa lata jak się wsłuchujesz w słuchawki a okazuje się, że to koleś obok Ciebie z Teamu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 01:33 
Cytuj  
Był zjebane serwery dlatego były problemy, już jest spoko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 06:29 
Cytuj  
dźwięk dla mnie jest okej. imo głupie jest że nikt nie wygląda jak terrorysta ale o tym się szybko zapomina.

mam 15 lvl i dalej nie wiem jak działa zaznaczanie opforow czerwonym markiem


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 07:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dźwięk dla mnie jest okej. imo głupie jest że nikt nie wygląda jak terrorysta ale o tym się szybko zapomina.

mam 15 lvl i dalej nie wiem jak działa zaznaczanie opforow czerwonym markiem


A skąd ty wiesz, że Marek jest komunistą ?


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 07:38 
Cytuj  
zastanawiałem się właśnie jak pisałem żeby napisać dużą literą :P

anyway będę wdzięczny za odpowiedź.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 10:33 
Cytuj  
Desh przytrzymaj X w czas jak jeździsz dronem albo jesteś na kamerach. Przeciez to podstawa. To tak jakbyś nie skanowal bazy w starcrafcie kolesiowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 10:37 
Cytuj  
Dzięki, wniosek o cancel Gold Edition poszedł. Co za czasy, że dobrej gry nie mogą zrobić ...

Połaczenie (matchmaking) jest tak zjebane że zajmie im czas do premiery a to oznacza że nie zrobą juz w tej grze nic dodatkowo.
Ocenie po premierze.

W tej grze powinna byc noktowizja, nie rozumiem dlaczego obrona nie zgasi światła przed atakiem :P nawet w takim Splinter Cell można było walic w żarówki. Pomijam że jeden team powinien wyglądać jak terrorysci.
Reszta jest okej ale coś czuje że siec będzie problemem i że nie pociągną tej gry do przodu.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 11:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Pomijam że jeden team powinien wyglądać jak terrorysci.


Tylko wiesz, mamy XXI wiek, dziś terrorysta potrafi "lepiej wyglądać" niż ci ze SWATu. Zobacz jak wyglądają ci z ISIS.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 11:12 
Cytuj  
terrorysta z tarczą Polizei. Ok.

jak pisałem nie jest to problem, można się przyzwyczaić.

w America's Army jest zrobione tak że każdy gra żołnierzem USA a przeciwnika widzi jako kogoś bez munduru USA.

Nie da się grać terrorystami.
Dla przeciwnika wyglądasz inaczej niż dla siebie. Gra ma 15 lat.

I wcale nie biegają w dzinsach z chustka na twarzy. nie maja naszywek i emblematow, maja inną bron i zwykle coś innego na głowie


_________________
psn

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 12:05 
Cytuj  
C4ME-C739-Q789-AN3X
Y9Y6-6M3K-9KMC-MJBA
F6JQ-T9N3-BKFM-K68N


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 12:24 
Cytuj  
Przeciez grając swatem przeciwnik wygląda jak terrorysta. Na pewno nie wygląda jak sledgehammer nawet jak go wybrał. Chociaż w sumie sam już nie wiem :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 12:51 
Cytuj  
W tej grze jest CTO vs CTO. Jak slege nie bedzie wygladal bo jest to atakujacy operator. Natomiast Jagger, Mute itp to sa normalni operatorzy z organizacji anty-terrorystycznych, ktorzy graja na obronie. Wytlumaczenie bylo takie, ze niby Clancy nie chcial, aby gracze mogli wcielac sie w terrorystow(i w sumie w kazdym r6 multi gralo sie ct vs ct). Wytlumaczenie bylo dla mnie spoko, ze taka tradycja gry itp, ale co dziwne to na tym promo gameplayu przeciwnicy mieli skiny terrorystow, wiec nie wiem o co chodzi.

Zgadzam sie tez co do zjebania fazy przygotowania - trwa zdecydowanie za dlugo jak na reszte rozgrywki. Osobiscie chyba bym wolal, zeby nie bylo szukania objectivow, a zwyczajnie mapy trwaly dluzej(~6min). Dzieki temu gra by sie nie sprowadzala do zergowania tego jednego pomieszczenia gdzie wszyscy sie kitraja, tylko do kontroli calej mapy.
Teraz jesli przykladowo obj jest w piwnicy to cale 2 pietra ambasady nagle robia sie bezuzyteczne. Mozna sobie wbic z ktorej sie chce strony bo i tak wiadomo, gdzie wszyscy siedza.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.