mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 18:11 
Cytuj  
Widzę, że niektórzy, to jeszcze nie nauczyli się po cyrku z WD, z Assem, z Wieśkiem. Może lepiej poczekać do premiery i wtedy kupować/napierdalać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 18:32 
Cytuj  
Z wieśkiem? LOL, życzę każdej grze takich downgrade'ów. :lol: :lol: :lol:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 18:35 
Cytuj  
Wiedźmin 3 dla mnie jest nowym symbolem jakości (grafika, gameplay, wykończenie, rozwój)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 19:21 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie ma, sam wkleiłeś posta pracownika UBI w którym jest napisane, jak bardzo jest okrojona.

Zresztą, mi się gra podoba, dadzą więcej map + nowe tryby gry bez tego zjebanego matchmakingu który testują to będzie dobrze. Gorzej będzie, jak dadzą to samo w becie i tak się to krzaczyć będzie.


Nie ogarniam was.
Po 1 to jest post zwyklego uzytkownika forum ubisoftu. Po 2 tam nie jest napisane, ze gra jest w becie okrojona, tylko ze obecna generacja konsol nie jest w stanie sobie poradzic z lepsza jakoscia wiec gra wyglada jak wyglada, zeby dzialac w 60 fpsach.
Co tu sie odpierdala z czytania ze zrozumieniem to ja nie wiem ;<


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 19:48 
Cytuj  
pierwszy post tutaj w topicu, cytat to pracownik, a to o konsolach nie pracownik (to moja wina bo nie poprawiłem)

chodziło wyłącznie o obietnicę przekierowania komunikacji graczy na serwery dedykowane ubi na premierę.
główna informacja to to że gra odbywa się na serwerze dedykowanym ubi.
Cytuj:
Hey everyone, just wanted to clear something up here. Gameplay is 100% hosted on dedicated servers (you can see a map of our data centers here). The only p2p is in custom matches and LAN matches. When you see the migrating host message, it is migrating the host of the team, which is necessary in order to maintain voice and text comms. We tried to implement the team hosting in a stable way, but in the process we got a little overzealous, leading to the game "freezing" when the migration happens. Closed Beta is still a work in progress and fixing this will be one of the many improvements we make after. Thank you for your understanding.


nikt z ubi nie obiecał że coś dodadzą do gry oprócz 11 map.

EDIT
pomijam to ze w poście który nie był pracownika ubi i był o konsolach nic nie było ze rozwiną tylko przeciwnie, że nic nie zrobią bo niby ich konsole ograniczają..
Cytuj:
Cutting out the lights - why you won't see this until next gen
Did you guys notice how low the geometry is in this game?

Did you also notice just how limited the destruction is?

The game is already at it's limits to support the destruction capabilities it already has. I'm sure if they had their way, they would make every part of the house destructible but alas, it's limited to certain hatch doors, windows, only specific walls. And remember, it all needs to run at 60 FPS.

Now think about adding a real time, dynamic lighting system on top of that. One that accurately reflects shadows and reflections. Remember - it has to be a properly done real time lighting system, no canned stuff, since the environment is so subject to change with the destruction.

A full blown lighting system is not something you can shoe horn into a mode, a new map, or even a ground up sequel. I don't think you guys realize just how much power it takes to handle the dynamic destruction all at 60FPS.

Long story short - these current gen consoles aren't as powerful as you think they are. I think they've done a great job with the limited power that they have.


w dalszej części tamtego topiku wyszło że wcale konsole nie są takie słabe tylko ubi jest leniwe


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 21:37 
Cytuj  
https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comme ... ilable_at/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Highlander napisał(a):
Serio wierzycie, że wersja beta będzie się różnić dużo bardziej niż release?


Trolujesz? weź sobie obejrzyj filmy z E3 z gameplayem, to niebo a Ziemia w stosunku do tego co ma beta aktualnie i widać jak bardzo jest okrojona. Jak nie jesteś w temacie to serio nie wypowiadaj się.


Teraz standard to beta z okrojonym contentem, a w release tylko parę bugów naprawione.
Bo obecnie public beta to w zasadzie demo.

Filmiki to sobie w dupe mozna wsadzić. A w obietnice to nie ma co wierzyć, pamiętam różne np. od Activision i z CoD. :)
Ogólnie ten matchmaking z bety Siege to wypisz wymaluj MW2 :D


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 paź 2015, 09:04 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:01 
Cytuj  
mają 11 map ale nie można liczyć że ładnie je zbalansuja, o dodatkowych funkcjach nie wspominam.
wczoraj jak mnie wywalilo podczas rundy to odinstalowałem.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 10:42 
Cytuj  
Z Ubi problem jest taki, że mają za dużo studiów a koordynowanie pracy pomiędzy kilkoma totalnie im nie wychodzi co pokazali już wiele razy. Zresztą doskonale widać, że im większa firma tym gorzej gry wychodzą - patrz Blizz i D3, Ubi i w sumie wiele gier AAA od innych studiów/wydawców ostatnimi czasy. Np redzi mają 2 studia w Krakowie i Wawie bodajże i to styka. A jak np studia są rozrzucone po świecie + wcześniej zajmowały się czymś totalnie z dupy to potem wychodzą takie cyrki jak z grami Ubi.

Może gra z tego będzie. Pożyjemy zobaczymy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 10:44 
Cytuj  
Ja nie mówię że nie kupie drugi raz, ale na teraz czekam na swoje 250 zł.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 15:29 
Cytuj  
Można sobie zobaczyć jak inni wymiatają. ;>
https://www.youtube.com/watch?v=zuAkO6sxHYI


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 14:24 
Cytuj  
http://forums.ubi.com/showthread.php/12 ... pen-Forums

Działa, znacznie lepiej łączy do gier i bardzo często i dzięki temu robi się Twój komp hostem. Próbowaliśmy ostatnio grać w teamie i bez tego nie da rady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 15:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://forums.ubi.com/showthread.php/1287581-NAT-Moderate-Open-Forums

Działa, znacznie lepiej łączy do gier i bardzo często i dzięki temu robi się Twój komp hostem. Próbowaliśmy ostatnio grać w teamie i bez tego nie da rady.


Nie rozumiem Cię. Tam jest napisane że jak nic nie zmienisz w routerze to działa a jak otworzysz porty to jest napisane NAT Moderate.
Wynika z tego że lepiej nic nie ruszać. Ja nic nie ruszałem, NAT był zawsze open i było hujowo.
UPnP jest zawsze w routerze włączone domyślnie.

Pomijam że otwieranie wszystkich portów jest głupie i nie rozumiem co ma wspólnego post z UBI z Twoim. Tam nie ma napisane że coś coś naprawia tylko że koleś nie rozumie dlaczego ma NAT moderate przy otwartych portach.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:03 
Cytuj  
https://support.ubi.com/pl-PL/faq/article/000023138
https://support.ubi.com/en-US/FAQ/9/255 ... 000elKfCAI

E tam Desh :) UpNP nie zawsze jest domyślnie włączone, ja miałem np. OFF i głównie dzięki UpNP Port się robi open.


Ostatnio edytowano 5 paź 2015, 16:08 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:08 
Cytuj  
Przepraszam, ale moja wyszukiwarka nie znajduje skrótu UPnP na tej stronie.

Pewnie miałem dziwne routery. Nigdy nie włączyłem nigdzie upnp i zawsze miałem włączone.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 paź 2015, 16:09 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:09 
Cytuj  
"If you still have trouble then you may have a firewall interfering with your connection. Please configure the following network ports and enable UPnP through your router."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:12 
Cytuj  
Nie wiem skąd to cytujesz bo to co ja otwieram jest po polsku.

A to po angielsku rozumiem że dowodzi że upnp jest domyślnie wyłączone w routerach.

ide jeść zupę, ufam Ci. :d


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:13 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=og3joJPdD34

;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:13 
Cytuj  
NO masz przecież 2 linki 2 posty wyżej, stąd właśnie ten cytat, ten polski olej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
NO masz przecież 2 linki 2 posty wyżej, stąd właśnie ten cytat, ten polski olej.
na telefonie drugiego nie widziałem.

Proszę Cię to że piszą żeby mieć włączony UPnP nie dowodzi że UPnP jest domyślnie wyłączone w routerach.

Przeczytaj pierwsze zdanie http://www.howtogeek.com/122487/htg-exp ... rity-risk/


@Atherius
dzięki za YT, widzę że nie dajesz się wkręcić w głupią dyskusję :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.