mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 19:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Jeżeli ktoś gra to polecam ten krótki film.

https://youtu.be/N0ZUPn6VDmU

How to deflect.


Kuźwa, powiem Ci, że pograłbym dla samych pojedynków, ale kurde, to za dużo kasy, tym bardziej w czasie, gdzie wychodzi dużo innych gier.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 20:35 
Cytuj  
Eliminacja jest fajna 4vs4. Zaczynasz w różnych miejscach mapy w pojedynku 1vs1.
Dla mnie ekstra.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 21:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Eliminacja jest fajna 4vs4. Zaczynasz w różnych miejscach mapy w pojedynku 1vs1.
Dla mnie ekstra.


A exp i przedmioty zdobywasz w każdym trybie? Nawet 1vs1? A vs AI grałeś? Pytam, bo w becie to ciężko było przeciw AI (z drugiej strony w Nioh mam 60 zgonów a dopiero pokonałem drugiego bossa, i to w co-op, więc co ja się będę oszukiwał, że to gry są trudne :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 22:58 
Cytuj  
Tak w każdym.

Ale zbierasz ze 2000 stali w kilka dni. Kupujesz 4 premium packi i masz cały gear niebieski.

Potem już powoli. W duelach gear się nie liczy, generalnie ma nieduży wpływ. Na yt jest porównanie statow max i i minimum w walce.

Mam berserkera na 48 poziomie gearu i to już wystarcza żeby dowalić na kazdym poziomie.

Generalnie nie polecam Dominacji. Skirmish albo Deadmatch (potyczka i eliminacja)

Duele byłyby fajniejsze gdyby na koniec losowalo nowego gracza a tak albo ten sam albo trzeba wyjść i szukać znowu.


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2017, 14:40 
Cytuj  
Witajcie,

Ja również świetnie się bawię grając w For Honor. Już 40h w pvp na liczniku a nadal mam ogromną radość z gry.
Gra ma swoje problemy, głównie za sprawą systemu P2P, braku dedykowanych serwerów itd.
Mam nadzieje, że wiele z tych problemów zostanie poprawionych w przyszłości.
Ogólnie to smutłem mocno kiedy się dowiedziałem, że to gra od Ubisoftu, wiadomo jaką reputacje ma ta firma.

Jednakże sam system walki strasznie do mnie przemawia. Gram tylko na Multi, nie dotknąłem jeszcze Singla.
To jedna z tych gier, poza serią Dark Souls, która strasznie mi się podoba.
Machanie mieczem czy innym orężem jest mega satysfakcjonujące, tak zwany "feeling" postaci na najwyższy wg mnie poziomie.

Czy grę polecam ? Wg moich dziwnych kryteriów jak najbardziej.
Ale jestem dość specyficznym typem gracza, mało która gra mnie wciąga na dłużej, nudzą mnie już powoli gry (starawy się robię).
Co do For Honor - o dziwo jest dobrze, gram i nie mogę, a raczej nie chcę, przestać.

To tyle, pozdrówka!

EDIT: A właśnie, jakby ktoś chciał grać, to na FB jest grupa 'For Honor Polska', jest discord jak coś, podam linkę:
https://discord.gg/uu2KT8J

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2018, 19:59 
Cytuj  
Jutro pojawią się dedykowane serwery For Honor. W końcu będę mógł spokojnie pograć, bo zawsze miałem ograniczony dostęp i mecze wyszukiwało po 2-3 minuty. Ktoś siedzi nadal w temacie i orientuje się jak wygląda obecnie kwestia balansu? Bo te pół roku temu to strasznie OP były postacie, które spamują szybki atak.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2018, 22:05 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Jutro pojawią się dedykowane serwery For Honor. W końcu będę mógł spokojnie pograć, bo zawsze miałem ograniczony dostęp i mecze wyszukiwało po 2-3 minuty. Ktoś siedzi nadal w temacie i orientuje się jak wygląda obecnie kwestia balansu? Bo te pół roku temu to strasznie OP były postacie, które spamują szybki atak.


lol pare miesiecy im zajelo aby do stanu grywalnosci gre doprowadzic- juz i tak pewnie malo kto w to gra wiec nie wiem nawet czy jest sens sie tym interesowac, teraz ci gre bedzie 15 min. szukalo a znajac zycie lag i tak bedzie;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2018, 06:51 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Kaban napisał(a):
Jutro pojawią się dedykowane serwery For Honor. W końcu będę mógł spokojnie pograć, bo zawsze miałem ograniczony dostęp i mecze wyszukiwało po 2-3 minuty. Ktoś siedzi nadal w temacie i orientuje się jak wygląda obecnie kwestia balansu? Bo te pół roku temu to strasznie OP były postacie, które spamują szybki atak.


lol pare miesiecy im zajelo aby do stanu grywalnosci gre doprowadzic- juz i tak pewnie malo kto w to gra wiec nie wiem nawet czy jest sens sie tym interesowac, teraz ci gre bedzie 15 min. szukalo a znajac zycie lag i tak bedzie;p


Właśnie nie do końca jest tak źle z liczbą graczy. Tydzień temu Ubisoft się chwalił, że mają playerbase na poziomie miliona graczy miesięcznie. Statystyki steam pokazują natomiast średni playerbase na poziomie 3000-5000 graczy.
Teraz kiedy wprowadzą dedykowane serwery, to liczba ta zapewne wzrośnie. Gra jest jaka jest, ale to zapewne ostatni dzwonek, żeby sprawdzić ten tytuł i jako tako się z nim pobawić. A trzeba przyznać, że system walki jest po prostu fenomenalny (efektowny i wymagający).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.