mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 20:36 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Raczysz żartować z tym swoim krytykanctwem elfów.

Masz na myśli Krasnoludy nie Elfy :P

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale pod jakim względem, osobistych preferencji? Bo złożoność świata, ras, charakterów postaci i ich motywacji u Eriksona jest nieporównywalnie większa. Ja nie odbieram nic Tolkienowi, po prostu nigdy mnie nie interesował szczególnie.

Problem jest taki, że bez Tolkiena nie było by MKP :P
Prosty przykład: Dzieci Ciemności to parodia Elfów :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 20:47 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Niah napisał(a):
Raczysz żartować z tym swoim krytykanctwem elfów.

Masz na myśli Krasnoludy nie Elfy :P


Zróbmy protokół rozbieżności, że ja wolę Elfy, a ty Krasnoludy i na tym zakończmy. :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 21:08 
Cytuj  
No wiesz, nie wiem jak ty ale ja byłem na Krasnoludzkim przeglądzie pieśni i ballad: "Wyrycz to sam lub z przyjaciółmi".
Także od tamtej pory twierdzę, że Elfy nadają się tylko do obwąchiwania kory i szukania korników :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 21:49 
Cytuj  
Młotek 40k, więc dyskusje o Tolkienie, Ericsonie, krasiach. Jeszcze lizardmenów i wiedźmina brakuje.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 21:51 
Cytuj  
Co poradzić ? Na razie mało kto ma rączki na Becie więc sobie pierd...y o różnych takich.
Wyjdzie gra wtedy zacznę o niej gadać.
Choć w sumie z tego co widziałem to zapowiada się pozycja pomiędzy jedynką, a dwójką.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 21:52 
Cytuj  
Btw już wysyłają klucze do bety


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 21:55 
Cytuj  
Trochę tak jest, że wygląda iż bierzę sporo z jedynki i dwójki, ale mi DoW3 zalatutuje także inspiracjami czerpanymi z Warcrafta 3, co akurat jest dobrą rzecza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 21:56 
Cytuj  
The beta will be playable starting Friday, April 21 at 10AM PST until Monday, April 24 at 10AM PST.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 22:22 
Cytuj  
Obawiam się, że z W3 wezmą "cukierkowatość", mało grimdarkowo to wygląda. A herszt skaczący jak jakiś goryl z arkadówki za pomocą linki z hakiem :/
Podobno też nieco przesadzili z efektami i wszystko się błyska i ogranicza czytelność.
Zobaczy się betę, ale...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 22:39 
Cytuj  
No jest mniej grimdarkowo niż w DoW 2 ale mi się nadal podoba. To co powtarza każdy kto grał w CB to to, że nie ma żadnych bugów i gra jest mega dopracowana co napawa optymizmem. Na pewno będą srali dodatkami ale jak będą nowe rady i więcej trybów to ja jestem za. IMO cena trochę wysoka jak na jeden tryb multi i singla.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2017, 23:57 
Cytuj  
Mnie najbardziej interesuje singleplayer, ale niestety w becie tego nie ma :har: Ktoś się w ogóle orientuje jak to ma wyglądać - typowy RTS (czytaj DoW 1) czy bardziej taktyka+rpg (DoW 2)?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2017, 06:30 
Cytuj  
Pomiędzy. Kilka elit (termos, Knight) z opcją awansu i sporo mięsa armatniego. Kampania ma rozgrywać wszystkie 3 armie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2017, 09:13 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co do Eldarów to zajebiści. W 40k imo lepsi od High Elfów z Fantasy Warhammera.

Ja tam duzo wieksza sympatia darze HE ale to m.in. dlatego ze caly fantasy setting lubie o wiele bardziej niz 40K.
HE to aroganckie dupki ale zdzialaly dla swiata tyle dobrego ze ich postawa jest w jakims stopniu uzasadniona.
Eldarowie to po prostu aroganckie chujki ktorych najwiekszym osiagnieciem bylo wyruchanie na swiat nowego boga chaosu.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2017, 10:23 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
sula napisał(a):
Co do Eldarów to zajebiści. W 40k imo lepsi od High Elfów z Fantasy Warhammera.

Ja tam duzo wieksza sympatia darze HE ale to m.in. dlatego ze caly fantasy setting lubie o wiele bardziej niz 40K.
HE to aroganckie dupki ale zdzialaly dla swiata tyle dobrego ze ich postawa jest w jakims stopniu uzasadniona.
Eldarowie to po prostu aroganckie chujki ktorych najwiekszym osiagnieciem bylo wyruchanie na swiat nowego boga chaosu.

Zgadzam się, że HE są bardziej dobrzy i w takim wymiarze są lepsi. Większą sympatię mozna mieć do nich niż do Eldarów.

Po prostu historia Eldarów mnie bardziej zaciekawiła. Zresztą oni nie tylko innym zrobili bobu, ale najmocniej to chyba sami sobie, a teraz po fakcie się starają (no niektórzy) coś tam naprawiać. Upadłe post-Imperium, takie nomadyczne resztki kosmicznego Rzymu/Bizancjum.

Ja też kiedyś Fantasy Młotka znacznie bardziej lubiłem niż 40k, ale mi się fantasy Warhammer zdziebko przejadło chwilowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 09:08 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Obawiam się, że z W3 wezmą "cukierkowatość", mało grimdarkowo to wygląda. A herszt skaczący jak jakiś goryl z arkadówki za pomocą linki z hakiem :/
Podobno też nieco przesadzili z efektami i wszystko się błyska i ogranicza czytelność.
Zobaczy się betę, ale...

Wyglada jak malowane figurki. Co jest na plus, bo realistyczna grafika to im nie wychodziła za bardzo.

Mi sie, to co widzialem w closed becie srednio podobalo.
Za malo elementow z Dow2 zostalo przeniesionych. Nie ma juz wargear ktory mozna kupowac bohaterom w czasie gry (i nie leveluja w czasie gry), zarzadzanie squadami zostalo uproszczone do minimum. Z nowy tryb multiplayer jest mocno taki sobie imo.
Budowa bazy jest bo jest, ale nie jest tak rozbudowana jak w Dow1.
IMO wzieli najlepsze elementu z obu czesci i maksymalnie je uproscili (a jak sie nie dalo uproscic to wyjebali vide itemy dla bohaterow).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 08:10 
Cytuj  
Mnie zniechęca to:
Obrazek
Mimo wszystko Bad Moonz, więc...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 08:41 
Cytuj  
Bez przesady

http://i.imgur.com/wx1Nltk.jpg

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 08:51 
Cytuj  
Bloody Magpies

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2017, 09:03 
Cytuj  
Podałeś przykła końcowej bitki gdzie już rozpierdalają power core i wtedy w sumie są największe armie :). W DoW 1 był bloob i był większy chaos/rozpierdol. Z filmów z CB które oglądałem to raczej ogromnego chaosu nie było. Od piątku beta więc się przekonamy co i jak.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2017, 18:38 
Cytuj  
Są już pierwsze recki:

http://www.vg247.com/2017/04/20/dawn-of ... rk-future/

Ogólnie mocne 8/10. Kampania niby taka sobie (chociaż niektórzy chwalą) ale multi ma potencjał. Na gram.pl koleś hejtuje. Ogólnie gram i polygamia ostro hejtują grę ale same recenzje są słabo napisanie w porównaniu np do pcgamera czy o zgrozo GoLa. Mam wrażenie jakby były ocenianie przez totalnych fanatyków a Ci już za samego Angelosa machającego mlotem jak zapałką obniżają ocenę o 2 punkty. Hehe przypomina mi się sytuacja jak DoW II miało premierę ;). DoW 1 bez dodatków miało co najwyżej średnią kampanię. Dopiero dodatki miały zajebistą kampanię.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.