mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 11:51 
Cytuj  
Bo rynek jest ciągle mały, więc nikt nie wrzuci grubych baniek w grę, która może się w sumie nie zwrócić.

A wracając do E3. Cokolwiek zapowiedzą - dajcie mi te piękne, nie mające nic wspólnego z faktyczną grą trailery ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 12:06 
Cytuj  
@VR
patrzac na filmiki na yt ludziom czesto wystarczy 3D, gogle na ryj i sterowanie k+m lub pad. Gralem tak w Dooma i pare innych fps-ow i jest to calkiem przyjemne. Imo niepotrzebnie pchaja sie w te atrapy pokroju 'wirtualny pokoj'. Bieznie zejda z ceny, to wtedy mozna sie bawic. Na razie fotel (lub kanapa), gogle i jechana.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 12:32 
Cytuj  
https://www.bungie.net/en/News/Article/ ... --05252017

Destiny 2 bez w pełni dedykowanych serwerów, nie grałem w Destiny 1 ale brak dedykowanych serwerów zabił mulit w ktorymś CoDzie.
Tu ma niby być system hybrydowy, część akcji autoryzowana przez serwer, ale większość informacji będzie wymieniana w trybe p2p.
Brzmi to średnio, ale dajcie bete.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 15:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kaban napisał(a):
Ja tam głównie czekam na wiadomości dotyczące VR. Liczę na spory pokaz gierek na Vive/Oculusa/PSVR. No i zobaczymy czy Fallout VR oraz Doom VR urwą dupsko tak jak zapowiadają.

No i ciekawe czy pokażą coś więcej o God of War 4 na PS4.

Ja licze na to, ze przehypowane, przeinwestowany VR w koncu zdechnie. Tzn. w grach zdechnie napewno. Przyszlosc VR to rynek enterprise, przynajmniej na kolejne 7+ lat.

Na e3 co najwyzej czekam na wiecej informacji o Destiny 2, i przehashowane sandboxy Ubisoftu.
Do tego Dylan i Battlefront 2.


Ale o co ci chodzi z tym VR? Tracisz przez to jakieś zajebiste gry? Ktoś ci każe to kupować? Bo nie rozumiem takiego spierdolonego podejścia "żeby jak najszybciej zdechło", kiedy dużej ilości graczy sprawia to ogromną frajdę (między innymi mi). Wczoraj wyszedł np Superhot VR i gierka po prostu rozpierdala beret. VR ma stanowić alternatywny sposób grania, a nie zastąpić grę przed komputerem/na kanapie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 15:18 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
iniside napisał(a):
Kaban napisał(a):
Ja tam głównie czekam na wiadomości dotyczące VR. Liczę na spory pokaz gierek na Vive/Oculusa/PSVR. No i zobaczymy czy Fallout VR oraz Doom VR urwą dupsko tak jak zapowiadają.

No i ciekawe czy pokażą coś więcej o God of War 4 na PS4.

Ja licze na to, ze przehypowane, przeinwestowany VR w koncu zdechnie. Tzn. w grach zdechnie napewno. Przyszlosc VR to rynek enterprise, przynajmniej na kolejne 7+ lat.

Na e3 co najwyzej czekam na wiecej informacji o Destiny 2, i przehashowane sandboxy Ubisoftu.
Do tego Dylan i Battlefront 2.


Ale o co ci chodzi z tym VR? Tracisz przez to jakieś zajebiste gry? Ktoś ci każe to kupować? Bo nie rozumiem takiego spierdolonego podejścia "żeby jak najszybciej zdechło", kiedy dużej ilości graczy sprawia to ogromną frajdę (między innymi mi). Wczoraj wyszedł np Superhot VR i gierka po prostu rozpierdala beret. VR ma stanowić alternatywny sposób grania, a nie zastąpić grę przed komputerem/na kanapie.

Bardziej mnie denerwuje zacofanie rozowju technologii przez VR.. Na gry VR mam wyjebane.


Cytuj:
https://www.bungie.net/en/News/Article/ ... --05252017

Destiny 2 bez w pełni dedykowanych serwerów, nie grałem w Destiny 1 ale brak dedykowanych serwerów zabił mulit w ktorymś CoDzie.
Tu ma niby być system hybrydowy, część akcji autoryzowana przez serwer, ale większość informacji będzie wymieniana w trybe p2p.
Brzmi to średnio, ale dajcie bete.

Nic nowego. Radze obejrzec te prezentacje z GDC.
Kiedys ja ogladalem, wiec tak z pamieci to, technicznie rzecz biorac maja oczywiscie servery. Ale nie jest to model client-server, gdzie server ma 100% authority.
Servery trzymaja stan swiata, AI, symulacje itd, ale client jest autoratywny w kwestii strzelania, movementu, abilities itp. Czyli klient strzela i server akceptuje to bez pytania.
Nie jestem pewny czy klient jest autorawywny w kwestii zadawania dmg, ale raczej tez.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 15:19 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
iniside napisał(a):
Kaban napisał(a):
Ja tam głównie czekam na wiadomości dotyczące VR. Liczę na spory pokaz gierek na Vive/Oculusa/PSVR. No i zobaczymy czy Fallout VR oraz Doom VR urwą dupsko tak jak zapowiadają.

No i ciekawe czy pokażą coś więcej o God of War 4 na PS4.

Ja licze na to, ze przehypowane, przeinwestowany VR w koncu zdechnie. Tzn. w grach zdechnie napewno. Przyszlosc VR to rynek enterprise, przynajmniej na kolejne 7+ lat.

Na e3 co najwyzej czekam na wiecej informacji o Destiny 2, i przehashowane sandboxy Ubisoftu.
Do tego Dylan i Battlefront 2.


Ale o co ci chodzi z tym VR? Tracisz przez to jakieś zajebiste gry? Ktoś ci każe to kupować? Bo nie rozumiem takiego spierdolonego podejścia "żeby jak najszybciej zdechło", kiedy dużej ilości graczy sprawia to ogromną frajdę (między innymi mi). Wczoraj wyszedł np Superhot VR i gierka po prostu rozpierdala beret. VR ma stanowić alternatywny sposób grania, a nie zastąpić grę przed komputerem/na kanapie.


inside nie umie tego kodowac i sie boi ze z roboty wyleci ;)

IMO VR to fajne pole do popisu do odswiezania starych gier, ja tam kibicuje tej technologii

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 16:12 
Cytuj  
ja cały czas jestem VR-sceptykiem i czekam na jakieś tytuły który mnie zachęcą bym kupił hardware. Zresztą chyba najlepiej będzie się wstrzymać do następnej generacji.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 16:19 
Cytuj  
Cytuj:
Bardziej mnie denerwuje zacofanie rozowju technologii przez VR.. Na gry VR mam wyjebane.


Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Nawet jeżeli chodzi o same fakty technologiczne, to co chwila mamy doniesienia o nowych projektach. Kamizelki z wbudowanymi czujnikami haptycznymi oraz wibracjami. Platformy do swobodnego poruszania się jak Virtuix Omni. Bezprzewodowe możliwości VR za pomocą addonów takich jak TPcast. Zapowiedzi nowych, lepszych i nowocześniejszych gogli.

Rynek procesorów i kart graficznych również (według mnie) ostatnio mocno ruszył do przodu - warto tutaj pamiętać, że gry pod VR wymagają nie tylko mocnego GPU ale również CPU.

Więc o co tak ogólnie ci chodzi? Co się cofa w rozwoju przez VR? Obecnie przy 1080 i i7 mogę spokojnie ustawić sobie supersamplowanie od 1.5x do 2.0x i wszystko wygląda "przyzwoicie". Spokojnie można nawet korzystać z przeglądarki i nie wypala to gałek ocznych (oczywiście porównywanie tego do siedzenia przez monitorem byłoby głupie).

Dodam jeszcze, że mnie te wszystkie technologiczne bajery i dodatki tylko wkurwiają. Mam już gogle za jebane 4 tysiące, mam komputer za 5. TERAZ. CHCE. WYPASIONYCH. GIER. AAA. VR jest zajebiste, żeby wskoczyć sobie codziennie na 1 godzinkę, postrzelać w takim Hot Dog &Horseshoes and Hand Grenades czy ponapierdalać się na arenie z gladiatorami w Gorn. Przypomina to taki wypad do salonu z automatami po szkole/pracy. Brakuje tutaj takiego potężnego pierdolnięcia i więcej tytułów jak taki Serious Sam, Superhot, Resident Evil itd. Czekam na to E3 z niecierpliwością.

[EDIT]

Subnautica w VR jest ZA-JE-BI-STA :)
A wczoraj dodali wsparcie dla gogli w grze Everspace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2017, 22:14 
Cytuj  
vr fajne i jest to cos innego, ale pewnie szybko powszednieje a ty zostajesz z zabawka za 1800 ktora zalozysz raz na tydzien

a potem raz na dwa :lol:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2017, 00:28 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
. Mam już gogle za jebane 4 tysiące, mam komputer za 5. TERAZ. CHCE. WYPASIONYCH. GIER. AAA


No to masz odpowiedz, podziel koszty produkcji gry AAA na ilosc osob wydajacych 9 klockow na sprzet zainteresowanych ogolnie VR, a pozniej jeszcze danym rodzajem produkcji. Nie opyla sie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2017, 07:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kiedys ja ogladalem, wiec tak z pamieci to, technicznie rzecz biorac maja oczywiscie servery. Ale nie jest to model client-server, gdzie server ma 100% authority.
Servery trzymaja stan swiata, AI, symulacje itd, ale client jest autoratywny w kwestii strzelania, movementu, abilities itp. Czyli klient strzela i server akceptuje to bez pytania.
Nie jestem pewny czy klient jest autorawywny w kwestii zadawania dmg, ale raczej tez.

Ahaha.

Zdechnie na PC koncertowo.

Miliony postów na forach nt. czitów w Destiny PC, Bungie będzie wydawało oświadczenia, że "pracujemy nad tym", ale kasa z dużej początkowej sprzedaży na bazie hype będzie zrobiona.

To jak kto Destiny 2 na PC na mmorpg.pl kupuje?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2017, 08:38 
Cytuj  
Destiny nie jest nawet gra pod PC-towe "wysublimowane" gusta.
Wydaje mi sie, ze pominiecie PC i potem wydanie kontynuacji na PC to zwykly marketingowy zabieg. Destiny na PC i tak by sie nie sprzedalo, lub sprzedalo slabo. 2-jka za to sprzeda sie ok, mimo, ze mamy praktycznie to samo co w 1-nce. Czytalem posty, ze nowa gra moglaby rownie dobrze wyjsc w postaci DLC.
Nie wiem czy to kupie na konsole, bo Bungie co by nie mowic laduje w chuja ostro. Rozbieznosci pomiedzy tym co obiecuja a tym co potem dostajemy sa kosmiczne. Jak nie powieksza tego "open world" (mikroskopijnie maly w 1-nce) i jak go nie rozbuduja o elementy PvE i PvP (bo w jedynce open world sluzyl glownie temu by dobiec/dojechac do zamknietej instancji w ktorej mamy misje) to sam sie zastanowie nad zakupem.
PvP jest srednie. CoD z fly packami.
PvE w coop nudzi powtarzalnoscia i gazyliardem HP u bossow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 15:19 
Cytuj  
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
Kiedys ja ogladalem, wiec tak z pamieci to, technicznie rzecz biorac maja oczywiscie servery. Ale nie jest to model client-server, gdzie server ma 100% authority.
Servery trzymaja stan swiata, AI, symulacje itd, ale client jest autoratywny w kwestii strzelania, movementu, abilities itp. Czyli klient strzela i server akceptuje to bez pytania.
Nie jestem pewny czy klient jest autorawywny w kwestii zadawania dmg, ale raczej tez.

Ahaha.

Zdechnie na PC koncertowo.

Miliony postów na forach nt. czitów w Destiny PC, Bungie będzie wydawało oświadczenia, że "pracujemy nad tym", ale kasa z dużej początkowej sprzedaży na bazie hype będzie zrobiona.

To jak kto Destiny 2 na PC na mmorpg.pl kupuje?


Ja. W Overwatch jakoś cheatów nie widzę na PC, to wątpię żeby w D2 były. Moim zdaniem się mylicie - jestem pewien, że gierka będzie miała potężną społeczność na PC. Ale sam jestem w sumie ciekaw jak się sprzeda w porównaniu do konsol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 15:48 
Cytuj  
Pepe napisał(a):

A new rumor about the next FromSoft game has been going around in 4chan I think and someone made a post at GameFaqs as well. Some more details seem to have emerged. Here's a bullet point summary. Take it with a grain of salt, as always.
Ancient Aztec/tribal aesthetic (unknown if set in actual Aztec times or if its just Aztec-inspired)
Emphasis on kung-fu style combat
There will still be traditional weapons
However, weapon-based movesets are gone
Instead, players will customize their own fighting styles and weapon movesets (for any weapon)
Appears to be Souls-like
Collaboration between Sony Japan and FromSoft (ie, it's a PS4 exclusive)
Again, remember to take every rumor around E3 with a grain of salt. But then again 4chan also leaked Bloodborne correctly so you never know.


Suck it.


O kurwa jak to wypali to :o

Melee combat bez broni w Souls-like grze w Azteckim settingu. Jesus.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 15:50 
Cytuj  
Brzmi raczej jak coś czego się nie kupi na premierę ;c

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 16:22 
Cytuj  
@Razoth

:o

Szkoda, że PS4 exclusive, ale dobrze, że w ogóle jest.


PS. Kurwa jak Sony gniecie MS pod względem gier to głowa mała.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 20:58 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
Emphasis on kung-fu style combat

Nara. Fajne gry robili kiedyś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 21:59 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Nara. Fajne gry robili kiedyś.


Pierwszy w zębach przyniesiesz Miyazakiemu hajs.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 01:03 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Brzmi raczej jak coś czego się nie kupi na premierę ;c


Jak mnie czegos moj maraton Demon's Souls -> Dark Souls 3 nauczyl, to to, ze gry From Software kupie bez narzekania day 1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.