mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 08:17 
Cytuj  
Ktos w ogole czeka? - hype zerowy, nie tylko tutaj na forum.

Z hardwaru to pewnie rzuca data premiery i cena Scorpio. To Microsoft.
Sony nic. Nintendo nic.

Software: pomijajac Fify i CoDy z kolejnymi numerkami dostaniemy Destiny 2 (multi ale obstawiam, ze Sony zaplaci najwiecej), jakis spin off na bazie Uncharted, Last of Us part 2. To Sony.
Microsoft Forze wypuszcza co roku praktycznie wiec bedzie kolejna Forza. I Halo lub Gearsy.
Nintendo ma bardzo mlodziutka konsole wiec moze czyms zaskoczy. A bardziej prawdopodobne ze niczym.

Szykuje sie najnudniejsze E3 ever?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 08:45 
Cytuj  
Destiny 2. Chociaz pewnie pogram pare dni i rzuce w kat.
Scorpio - bo to zawsze nowy sprzet na rynku, wiec troche zamieszania, moze jakies dramy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 09:00 
Cytuj  
Koszt obecnosci na E3 jest juz tak wysoki ze Sony/MS raczej stawiaja na swoje wlasne eventy, pspro bylo zaprezentowane na playstation experience nie E3 jak dobrze pamietam

E3 to gowna EA czy inny szit ktory jest bezpiecznym cash cow dla akcjonariuszy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 10:07 
Cytuj  
Ja tam czekam, ogolnie nigdy nie sledze zadnych targow, tych tez nie zamierzam ale bardzo chetnie poczytam skroty z przedstawien:

- Nintendo - dla Switcha - interesuje mnie przede wszystkim cos nowego poza Arms, Splatoon 2 i Mario Odyssey - jakis nowy Smash, AAA gierki, po E3 bedzie mniej wiecej wiadomo czy cos ciekawego z ta konsola bedzie dalej

- PSVR - przydalaby sie gra w stylu Elite/Star Citizen na PSVR :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 11:26 
Cytuj  
Elite za chwilę wychodzi na PS4 więc może za jakiś czas dodadzą support dla PSVR.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 12:02 
Cytuj  
Pod koniec lipca ale bez VR support.

O jakims ETA cisza na razie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 12:43 
Cytuj  
Najbardziej mnie ciekawi (jeśli pokażą) NBA Live. Mam nadzieję, że EA mocno popracowała przez ten rok i stworzą realne zagrożenie dla 2k.
Mniej ciekawi mnie Destiny 2 i Battleground 2.

W sumie może to i lepiej, że nie ma nic ciekawego zapowiedzianego (może poza Detroit). Skończę stare tytuły :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 12:59 
Cytuj  
W sumie mnie ciekawi Desitny 2 bo nie grałem w 1, ale jeszcze miesiąc czekania.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 13:06 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
W sumie mnie ciekawi Desitny 2 bo nie grałem w 1, ale jeszcze miesiąc czekania.


Miesiąc czekania na co? Bo gameplay z Destiny 2 będzie jutro.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 13:10 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Koleś napisał(a):
W sumie mnie ciekawi Desitny 2 bo nie grałem w 1, ale jeszcze miesiąc czekania.


Miesiąc czekania na co? Bo gameplay z Destiny 2 będzie jutro.



Ooo to świetnie ;D. To na E3 w sumie już mnie nic nie interesuje ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 14:10 
Cytuj  
Ja tam głównie czekam na wiadomości dotyczące VR. Liczę na spory pokaz gierek na Vive/Oculusa/PSVR. No i zobaczymy czy Fallout VR oraz Doom VR urwą dupsko tak jak zapowiadają.

No i ciekawe czy pokażą coś więcej o God of War 4 na PS4.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 16:16 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Ja tam głównie czekam na wiadomości dotyczące VR. Liczę na spory pokaz gierek na Vive/Oculusa/PSVR. No i zobaczymy czy Fallout VR oraz Doom VR urwą dupsko tak jak zapowiadają.

No i ciekawe czy pokażą coś więcej o God of War 4 na PS4.


To samo mialem napisac.

Jak nie teraz to kiedy? Sprzetu juz jest sporo na rynku, hype tez jeszcze jest. Brakuje najwazniejszego - gier. Bez tego VR zostanie szybko zapomniane jak smartwatche, ktore powoli staja sie wiesniackim gadzetem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 16:50 
Cytuj  
Ja liczę na wiecej szczegółów o Total War: Warhammer 2.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 17:51 
Cytuj  
Nic oprócz RDR2 nie wydaje się warte czekania na info. No ewentualnie trochę Scorpio, ale też letnio - bardziej z ciekawości czy MS ma jakiegoś asa w rękawie i czy rzeczywiście tak AMD z MS zmodyfikowali ten hardware, że będzie wydajniejszy niż teoretycznie 'na papierze'.

Total War Warhammer 2 to wiadomo mniej więcej co będzie także nie czekam. Ot nowe rasy i tereny do Warhammera Total War 1.
Destiny 2 i cała reszta kompletnie mnie nie interesuje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 18:01 
Cytuj  
microsoft idzie w multiplatformy mergujac swoja konsole z PC coraz bardziej wiec watpie sula. Zero exclusivow, optymalizacja bedzie PC-towa - "panie nie zawracaj pan dupy tylko kup nowy hardware". Nie ma co liczyc na cuda.
Osobiscie wstrzymuje sie do e3, zobacze jaka bedzie cena tego ustrojstwa, kiedy premiera i pomysle czy kupic sobie Xbox One S czy poczekac na premiere Scorpio by miec pod TV sprzecik do odtwarzania BD 4k.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 18:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
microsoft idzie w multiplatformy mergujac swoja konsole z PC coraz bardziej wiec watpie sula. Zero exclusivow, optymalizacja bedzie PC-towa - "panie nie zawracaj pan dupy tylko kup nowy hardware". Nie ma co liczyc na cuda.
Osobiscie wstrzymuje sie do e3, zobacze jaka bedzie cena tego ustrojstwa, kiedy premiera i pomysle czy kupic sobie Xbox One S czy poczekac na premiere Scorpio by miec pod TV sprzecik do odtwarzania BD 4k.

Ja obstawiam, że Sony zaprezentuje zapowiedź pspro w wersji z bd4k :D
Odświeżenie odświeżonego kotleta :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 18:49 
Cytuj  
nie, im wystarcza kasa z tantiemów jakie płaci microsoft za wcisnięcie BD do swoich konsol.

Chyba, ze chcesz się założyć, to wchodzę ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 20:07 
Cytuj  
No MS już zapowiedziało wsparcie klawiatury i myszki do swojej konsoli. Niby twórcy i tak będą mieli wolną rękę, ale wiadomo jak to będzie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2017, 21:38 
Cytuj  
Ano PC-et. Moim zdaniem Scorpio będzie ostatnią generacyjną maszynką. Zaraz potem zacznie się wysyp "microsoft machines" na każdą kieszeń i oczywiście zainstalowanym winowsem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2017, 17:17 
Cytuj  
Ja to jedynie chciałbym zobaczyć jakiś teaser kolejnego Elder Scrollsa od Bethesdy. Co prawda po wypranym z elementów RPG Falloucie 4 hype byłby mniejszy, ale akurat nowe TES zawsze chętnie bym ograł, szczególnie biorąc pod uwagę scenę moderską.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.