mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 14:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Czyli COD:WW2, Destiny 2 oraz Star Wars Battlefront 2 mają podobną datę premiery. Imo samobójstwo ze strony producenta Destiny 2.
Czyli w październiku będzie około 6 fpsów pod multi i który tu wybrać? :wtf:


W sumie zobaczymy co z tego wyjdzie. Moze skonczy sie pitolenie, ze Titanfall 2 wyszedl w zlym czasie


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 14:18 
Cytuj  
Destiny to bardziej shooter pve


_________________
Turbot

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 14:59 
Cytuj  
Turbot napisał(a):
Destiny to bardziej shooter pve


Nie do konca. Duza czesc graczy w ogole nie ruszala pve.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 17:30 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Z tym przecietnym to nie przesadzaj. A co do reszty - wlasnie po to, ze na konsolach w multi jest wiecej graczy. Juz o takich rzeczach jak brak cziterow itp. nie wspomne.


Masz racje, ale to dotyczy gier multi PvP. Destiny 2 to jednak glownie PvE i jesli glownie to cie interesuje to mozesz sie bawic bez problemu nawet z mala populacja - tym bardziej ze jest wsparcie dla klanow. Anyway, o pecetowa populacje jestem spokojny, ba, imho bedzie wieksza niz np. na Xboksie One.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 20:14 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Turbot napisał(a):
Destiny to bardziej shooter pve


Nie do konca. Duza czesc graczy w ogole nie ruszala pve.



??

serio? Zawsze uwazalem, ze PvP to taki dodatek na sile do calkiem zgrabnego PvE w coopie. Mi sie PVP srednio podobobalo bo jest dosyc CoD-owskie :/

Ragna - watpie. To wbrew pozorom tytul bardzo konsolowy i raczej nie zdobedzie popularnosci na PC, podczas gdy na konsolach juz ma wyrobiona grupke fanow. Imho bedzie bardzo standardowo i nawet na Xboxie ilosc graczy bedzie 2x wieksza niz na PC.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 02:42 
Cytuj  
Pvp w tej grze bylo leoiej rozwijane niz pve. Caly balans broni itp. itd. byl zawsze robiony pod pvp. Ta gra ma duzo trybow i map pvp, na upartego nie ustepuje takiemu CoDowi pod tym wzgledem.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 07:40 
Cytuj  
Ja tam sie nie znam, ale zawsze myslalem ze ten hype i cale podniecenie tym Destiny jest ze wzgledu na PVE. Taki pseudo-Titan dla ludzi ktorzy za bardzo sie nahypowali i ludzie glodni takiej gry napieprzali content PVE i arenki jak w WoWie.

Destiny 2 odpalilem, zobaczylem ze jest jak jedynka i szybko wylaczylem, mnie niestety nie bawia takie gry

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 08:22 
Cytuj  
A mnie bawią. O dziwo sporo moich znajomych się najarało na to, więc będę miał z kim grać przynajmniej na początku.

A ta beta jest strasznie marna.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 10:18 
Cytuj  
Oczywiście, że Destiny jest nastawione na PvE: striki, raidy, to tam siedziało się setki godzin i farmiło.
PvP było poczekalnią przed raidem. Teraz też tak będzie. Masz grupę znajomych, to raidujesz. Nie masz, wkurwiasz się, że gra jest płytka i napierdalasz PvP wkurwiając się, jaką to ludzie mają broń zajebistą... z raidów :P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 10:24 
Cytuj  
Sa ludzie i grupy, ktorzy setki godzin siedzieli pvp a pve to byl przerywnik.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 12:33 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Oczywiście, że Destiny jest nastawione na PvE: striki, raidy, to tam siedziało się setki godzin i farmiło.
PvP było poczekalnią przed raidem. Teraz też tak będzie. Masz grupę znajomych, to raidujesz. Nie masz, wkurwiasz się, że gra jest płytka i napierdalasz PvP wkurwiając się, jaką to ludzie mają broń zajebistą... z raidów :P


racja....znam kilka gildii polskich w Destiny na PS4 i głownie z tego co mowia gra sie PvE.... PvP jest dla solo graczy, którzy nie mają gildii i nigdy nie zabija zadnego bossa :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 12:49 
Cytuj  
A jest w tej grze jakis Auction house, zeby sobie taka bron z bossa kupic, bez koniecznosci raidowania?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 12:58 
Cytuj  
Nie mniej jednak 90% contentu to było PvE. Wszystkie misje fabularne, strike'y, raidy i ogólnie cała mapa. Owszem w PvP ludzie grali ale nie dziwota bo dodawanie nowego contentu w D1 bylo iść mega chujowe.

Co do populacji na PC to na pewno niska nie będzie i późniejsza premiera na PC oraz eksluzywne dodatki tylko to potwierdzają. Wygłodniali gracze o słabej psychice szybko skoczą po wersję PS4 i potem raczej na wersję PC się nie przerzucą ale imo wystarczy te 50k aktywnych graczy (albo nawet połowa mniej) aby grało się w miarę komfortowo. Zresztą polecam przeczytać te 2 artykuły:

http://bgr.com/2017/08/28/destiny-2-pc- ... rformance/
https://www.forbes.com/sites/davidthier ... ba8a1b2587

W obu przypadkach reakcja ta sama. D2 na PC gra się o wiele lepiej ale fakt, że trzeba czekać 1,5 miecha na ten cały loot sprawia, że po prostu człowiek idzie do sklepu po wersję PS4. Na szczęście strzelanie na padzie jest tak chujowe, że wytrzymam i usiąde sobie do gry na PC jak już wyjdzie. Jest w co grać.

@Candi
Nie, nie ma.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 13:07 
Cytuj  
Ściągnałem, zainstalowałem i odpaliłem.

Miałem ochotę wyłączyć w cholerę już w trakcie cinematicsa :lol:

Dałem jednak szansę. Odpaliła mi się jakaś PVE fabularna misja i jakie to jest słabe :/ 2 przeciwników w kółko, w tym jakieś niekończace się fale wyżyniania ich potem doszedł 3 rodzaj. Pomyślałem zacisnę zęby przejdę, jakieś PVP ma być później, ale odpadłem jak się okazało, że koniec misji to nie koniec misji, tylko był ciąg dalszy na jakimś statku. Nie zdzierżylem - wyłączyłem, definitywnie nie dla mnie. Nie rozumiem zainteresowania tą grą zupełnie.

Mam w zasadzie tylko 2 pytania:

1. Jest jakieś PVP w tej open becie?

2. Można w PVP pograć nie przechodząc najpierw tego PVE fabularnego z bety?


Ostatnio edytowano 30 sie 2017, 13:09 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 13:08 
Cytuj  
Musisz przejsc to pve. W sumie to nie wiem czego Ty sie w prologu spodziewales i to w becie. Ze co, wrzoca 20 roznych wrogow?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 13:10 
Cytuj  
Aha. Peszek.

Cóż w takim razie PVP w Destiny 2 nie spróbuję.


edit:

Spodziewałem się, że gra będzie interesująca. Napieprzanie przez 30 minut do hord jakiś trash mobów ze spluwy jest nudne, tym bardziej, że gunplay w tej grze jest słaby.

Żeby to było jakieś dynamiczne, spluwy miały jakiś feeling strzelania, odrzut, melee było czymś więcej niż podbiegnij i nacisnij 'C' albo AI było jakieś fajne. Ewentualnie jakby postacie, story, klimat były przykuwające do ekranu. Problemem jest to, że nic z tego co wymieniłem mi się nie podobało. Na plus jedynie, że bugów nie było abni problemów ze ściąganiem i połęczeniem z serwerem. Performance chyba też jest w miarę ok.

Szkoda, że sama gra słaba.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 13:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
Szkoda, że sama gra słaba.


Stwierdziłeś to po zagraniu w prolog... i to w becie...

Ktoś tu chyba zachwalał feeling strzelania.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 13:54 
Cytuj  
Chyba jasne i logiczne, że jak mnie odrzuca od gry po 30 minutach to jest ona dla mnie słaba?

Mam kupić i przez naście/dziesiąt godzin się męczyć, bo jest jakaś niewielka szansa, że być może się do niej przekonam?


Co do "bety" - to proszę cię - co my mamy 2007 czy 2017? Otwarte publiczne demo erm sorry "beta" to praktycznie finalny build, teraz to tylko kosmetyka i polerowanie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 14:04 
Cytuj  
Z ta beta chodzilo mi o to, ze to jakis ulamek gry


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 14:07 
Cytuj  
Wiem, ale pewne rzeczy są takie same na początku jak i dalej w grach.

Poza tym po czymś muszę produkty oceniać, nie będę we wszystko grał XYZ godzin bo jest jakaś szansa, że później następuje jakaś wielka zmiana i gra się staje do samej siebie nie podobna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.