mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 15:06 
Cytuj  
(szukam dobrej cebuli)

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2017, 09:04 
Cytuj  
Na PC najlepsza oferta byla na GMG ~36 funtow, tera to nie wiem.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2017, 21:22 
Cytuj  
Generalnie jak ludzie grali w D1 to sa zawiedzeni iloscia kontentu w D2 i szybko odpuzczaja.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2017, 21:29 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Generalnie jak ludzie grali w D1 to sa zawiedzeni iloscia kontentu w D2 i szybko odpuzczaja.


D1 dobrze dopiero po dodatkach wyglądał. Ja tam świetnie się bawiłem na PS4, odsprzedałem i czekam na wersję PC


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 10:14 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Generalnie jak ludzie grali w D1 to sa zawiedzeni iloscia kontentu w D2 i szybko odpuzczaja.



a czego brakuje w D2, bo ja bylem zawiedziony iloscia kontentu w D1?

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 10:57 
Cytuj  
Nie wiem, przejrzałem posty płaczków z reddita i takie są wnioski. Do tego ilosc aktywnych graczy spadła z 3,6mln w szczycie do ~1,4 mln i dalej spada.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 11:11 
Cytuj  
Wiesz, ja też przestałem grać i czekam na wersję PC. Przypuszczam, że jest więcej takich ludzi. ALE jest jeszcze inna sprawa - D2 poszło bardzo w stronę casuali i niby ja do takich graczy się zaliczam, ale (znowu) po 20h gry miałem ukończony wątek główny, byłem cały fioletowy + kilka żółtych przedmiotów, światło na poziomie 250. Tak naprawdę w tym momencie zaczyna się grind a światło wzrasta w powolnym tępie. Jak ktoś to lubi, to nie będzie narzekał, w innym przypadku po tych 20h gry może ją sprzedać.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 11:18 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
Hype = 0.

Tak jak prawie kupilem wersje ps4 bo sie nie moglem doczekac, to nawet nie biore pod uwage kupna na PC w tej chwili..

Warto bylo poczekac.


Myślę, że to będzie bardzo fajna gra za kilka lat ze wszystkimi dodatkami i usprawnieniami po obniżce. Tak jak Destiny 1.

Z drugiej strony do tego czasu wyjdzie Anthem, który (na razie tylko czysto teoretycznie) prezentuje się sto razy lepiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 11:52 
Cytuj  
No nie, Anthem nie prezentuje się w ogóle. Bo gówno pokazali.

Biorąc pod uwagę, że to gra BioWare/EA to raczej nie ma co się spodziewać niczego, poza ładną grafiką ;d

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 15:45 
Cytuj  
W Grudniu ma być pierwszy dodatek z nową planetą? Z tego co czytałem to mają content szybko wypluwać bo pracują nad nim dwa dodatkowe studia?
Zobaczymy po premierze. Ja mam zamiar grać bez super spiny.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 17:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W Grudniu ma być pierwszy dodatek z nową planetą? Z tego co czytałem to mają content szybko wypluwać bo pracują nad nim dwa dodatkowe studia?
Zobaczymy po premierze. Ja mam zamiar grać bez super spiny.


Ja też.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 17:24 
Cytuj  
To pogracie miesiąc :)
I nie piszcie, że przez 30 dni będziecie super się bawić, bo w końcu to jest fps online, a nie singiel :)
Patrzę po znajomych. Ile to dni po premierze na konsole? Sporadycznie ktoś wejdzie do gry.
Powtórka z D1? Czekamy na dlc, dodatki...? O nie, drugi raz Bungie mnie nie wydymają.
A jak gra będzie grywalna, to za te 1.5 roku nikt nie będzie grał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 18:08 
Cytuj  
Jak pogram w tą grę 1 rok to będę mega zadowolony bo niestety dzisiaj dostać tytuł który utrzymuje grywalność przez 2 lata to hmm praktycznie nierealne?
Jak dla mnie to ludzie czekają na wersję PC + teraz wyszło w uj gierek. Do Destiny zawsze można wrócić. Tak samo jest z WoWem. Conent wypuszczany partiami + większe patche.
Pożyjemy i zobaczymy. Myślałem, że pogram w BFa 2 ale pograłem w betę i bieda. Prędzej chyba do Battlefielda 1 wróce.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 19:00 
Cytuj  
Cos tam bungie probuje dodawac:
https://www.youtube.com/watch?v=8umVTGvfr6Y

bedzie mozna pograc w hokeja i porzucac sie sniezkami


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2017, 19:32 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Nie wiem, przejrzałem posty płaczków z reddita i takie są wnioski. Do tego ilosc aktywnych graczy spadła z 3,6mln w szczycie do ~1,4 mln i dalej spada.


standard.. trochę czasu od premiery minęło, a brak contentu w Destiny to mój główny zarzut. W Destiny 1 po wbiciu 20lvl był jeden raid i 3 strike (o ile dobrze pamiętam). No i PvP które uważam, za bardzo przeciętne.

Nie wiem jak jest w D2 bo dopiero wbiłem 20lvl (i zupełnie nie chce mi się grać, bo co odpalę to mam silne wrażenie deja vu) - ale pewnie bardzo podobnie. Ta gra to taki kastrat, że głowa mała, mają dosyć dobrą bazę, klepanie contentu (strikes, rajdy) nie powinno zajmować dużo czasu, mogliby content patche wypuszczać co 3 miesiące, ale im się kurwa nie chce. Lepiej wypuścić D2 które w 90% jest kopią D1.. Skok na kasę i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2017, 11:08 
Cytuj  
Marek żaden skok na kasę. Ocenimy to za jakiś rok dopiero. D1 na premierę było ciulowe na maxa. Mnóstwo bugów, lagi, wieczne loadingi etc. Do tego aktywności pobocznych było sporo mniej. Obiecali, że będą regularnie dodawać dużo contentu więc dajmy im czas do tego pierwszego dużego DLC i zobaczymy.

Poza tym nie ma nic za darmo :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2017, 12:37 
Cytuj  
"poczekajmy na dlc"

ale to jest chujowe podejscie. Gra za te 60 euro powinna mieć dużo contentu na start + jeszcze więcej dodawanego w cenie. A nie, dajemy kastrata, a później jakoś wyciągniemy go płatnymi DLCekami ;d

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2017, 15:08 
Cytuj  
Dziwne podejście, że tyle czekają z wypuszczeniem gry na PC. Przecież to same straty. Wbrew zdrowemu rozsądkowi miałem znowu hype na Destiny i gdyby wyszła od razu na PC, to bym kupił. Teraz, to podziękuję. Miały być poprawione bolączki z D1 i co? Znowu to samo. Mizerny content i szczerze wątpię, żeby to się zmieniło.
Podobnie było z The Division. Obecnie gra ma całkiem sporą zawartość, ale kto w to gra?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2017, 16:03 
Cytuj  
W The Division? Ludu jest pełno, wszędzie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2017, 16:04 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
"poczekajmy na dlc"

ale to jest chujowe podejscie. Gra za te 60 euro powinna mieć dużo contentu na start + jeszcze więcej dodawanego w cenie. A nie, dajemy kastrata, a później jakoś wyciągniemy go płatnymi DLCekami ;d


Uważaj bo zaraz jeszcze gry za darmo zaczną rozdawać. Jest 2018 prawie a nie rok 2000. Przecie co dopiero Pwael pisał o dużym content paczu. Wy chyba dalej żyjecie w poprzedniej epoce. Dzisiaj Big Mac kosztuje 9,50 a nie 5zł tak jak kiedyś. Koszty rosną to i wydawcy chcą hajs bo jak nie ma hajsu to nie będzie nowego IP. Zrobienie gry AAA kosztuje często między 50kk-200kk + utrzymanie infrastruktury etc jeśli mowimy o tytule multi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.