mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 17:56 
Cytuj  
@sula
A jakie gry fps się tobie podobały? Najbardziej chodzi mi o fun ze strzelania.
Pytam żeby stwierdzić czy mi podejdzie lub nie Destiny 2.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 18:45 
Cytuj  
Unreal Torunament 99, Enemy Territory, Niektóre CoDy Multiplayer, BF3 MP, mało w strzelanki gram w ostatnich latach

W Destiny 2 jakoś wybitnie tragicznie nie jest pod tym wzlędem biorąc pod uwagę, że to w zasadzie MMO/grinder z statystykami z widokiem FPS.

Najlepiej samemu spróbować - szczególnie, że nie trzeba się do bety osobno rejestrować, wypełniać formularzy, wysyłac maili, itp - po prostu logujesz się do swojego konta Battle.net i ściagasz Destiny2&grasz. (ja to zrobiłem przez tą Blizzardowską Battle.net aplikacje/downloader).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 19:14 
Cytuj  
Ja nie wiem jak studio które stworzyło serię halo może wydać takiego kloca


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 21:58 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ściągnałem, zainstalowałem i odpaliłem.

Miałem ochotę wyłączyć w cholerę już w trakcie cinematicsa :lol:

Dałem jednak szansę. Odpaliła mi się jakaś PVE fabularna misja i jakie to jest słabe :/ 2 przeciwników w kółko, w tym jakieś niekończace się fale wyżyniania ich potem doszedł 3 rodzaj. Pomyślałem zacisnę zęby przejdę, jakieś PVP ma być później, ale odpadłem jak się okazało, że koniec misji to nie koniec misji, tylko był ciąg dalszy na jakimś statku. Nie zdzierżylem - wyłączyłem, definitywnie nie dla mnie. Nie rozumiem zainteresowania tą grą zupełnie.

Mam w zasadzie tylko 2 pytania:

1. Jest jakieś PVP w tej open becie?

2. Można w PVP pograć nie przechodząc najpierw tego PVE fabularnego z bety?


PvP jest slabe - to kopia CoD. Mikroskopijne mapki i bieganina w kolko. Ja wymiekam przy tym - zdecydowanie przedkladam BFy nad CoDy.
Btw. te ttyby z pojazdami dawaly jednak rade - przypomnialem sobie ;)

Co do Destiny - glowna zaleta gry sa misje i raidy w coopie. To trzon rozgrywki. Grac solo sie w to nie da i tyle, aczkolwiek pierwszych kilka misji w Destiny dalo sie pozgnac solo.
Gra sie bardzo "przejada" - o ile w zgranej grupce daje mase frajdy, to zarzuty o kilku rodzajach mobkow sa jak najbardziej trafne. Contentu jest jak na lekarstwo i farmienie w kolko tych samych misji to podstawa. Co prawda daje to frajde, bo poziom trudnosci czesto mozna regulowac (nagradzany lepszym lootem) a gra do najlatwiejszych nie nalezy - pada sie czesto i gesto.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 15:43 
Cytuj  
To kto kupuje / kupił na PC?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 19:54 
Cytuj  
Ja kupiłem, kumpel też kupił. Z pewnością w BFA 2 też będę chciał pograć jak wyjdzie i w BFa ze wszystkim DLC.
Dam spokojnie Destiny 2 szanse. Trza jedynie jakiegoś klanu/pl community poszukać co by się spoko grało.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 05:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
PvP jest slabe - to kopia CoD. Mikroskopijne mapki i bieganina w kolko.

To mi akurat nie przeszkadza, nawet lubię, w rozsądnych dawkach oczywiście.
Problem jest taki, że po jaką cholerę mam grać w Destiny PVP gdzie będę musiał grindzić sprzęt niczym w jakimś MMO, gdy mogę po prostu odpalić CoD lub jakaś inną podobną i mieć to samo bez grindzenia?

edit:

Ide z tematu, co by go więcej na premierę nie zaśmiecać.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 08:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):
PvP jest slabe - to kopia CoD. Mikroskopijne mapki i bieganina w kolko.

To mi akurat nie przeszkadza, nawet lubię, w rozsądnych dawkach oczywiście.
Problem jest taki, że po jaką cholerę mam grać w Destiny PVP gdzie będę musiał grindzić sprzęt niczym w jakimś MMO, gdy mogę po prostu odpalić CoD lub jakaś inną podobną i mieć to samo bez grindzenia?


Moze dlatego, ze to jest mmo...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 08:48 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
Idac tym tokiem myslenia to mozna powiedziec, ze CS to tez jest mmo bo dobiera w matchmakingu graczy do party.


Chodzi o to, ze Destiny to mmo a sula napisal to tak, jakby to byl inny typ gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 09:04 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
No ale to nie jest mmo.. co ma wspolnego shooterek dla 4 osob w party z mmo?


Na mapie moze byc o wiele wiecej osob.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 09:12 
Cytuj  
spotykasz sporadycznie w drodze na misje, trzon rozgrywki to zamkniete zony, jest tez wspolny hub ograniczony do kilkudziesieciu osob. Bieda a nie mmo.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 09:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
spotykasz sporadycznie w drodze na misje, trzon rozgrywki to zamkniete zony, jest tez wspolny hub ograniczony do kilkudziesieciu osob. Bieda a nie mmo.


Przeciez masz misje patrolowe i masz tam otwarta cala mape bez ograniczen. Wtedy masz typowe nowe mmo.

Zreszta zyjemy w czasach, gdy takie gry jak WoT lub LoL tez sa uznawane za mmo :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 10:35 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=3I4BZpU4Lgk

Dobry jest ten trailer ;d
Dubbing do dupy, ale teksty świetne.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 11:14 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=3I4BZpU4Lgk

Dobry jest ten trailer ;d
Dubbing do dupy, ale teksty świetne.


Kurde, dubbing do dupy, ale gościu ma głos podobny do tego, z oryginału. No chyba, że to ten sam :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 04:25 
Cytuj  
Poki co oceny gry na metacritic 6.5..... nie dziala opcja klanów i voice chat in game.... Bungie wypuscilo niekompletną gre :/


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 09:20 
Cytuj  
Płatna wersja demo dla konsolowców jak zwykle na propsie (;

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2017, 09:47 
Cytuj  
Przymierzam się do kupna tego shooterka na PC. Z tego co widziałem na gameplayach to system podobny do warframe, a interfejs/cukierkowatość Overwatch. Dlatego pytanie do konsolowców, warto ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2017, 12:59 
Cytuj  
eeeeee, nie. Cukierkowatości to nie ma. To całkiem mroczne w niektórych momentach potrafi być. Przynajmniej 1.

No i imo zajebiście warto. Dla mnie osobiście to będzie raczej zastępstwo Division 2, bo kurewsko żałuje, że zapowiedzieli tego w tym roku na żadnych targach (ale za to rozwijają ciąglę grę bez dlc!), ale i tak się jaram strasznie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2017, 16:29 
Cytuj  
Wczoraj w tym samym czasie gralo 1.2 graczy (pobili pubg :wink: Ciekawe jak to na PC wyjdzie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2017, 19:13 
Cytuj  
przekonaliście mnie :), właśnie mi brakowało takiej strzelanki z elementami rpg, niby jest warframe ale jakiś taki biedny i nudny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.