mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Ankieta
Za zamknieciem "Grac tylko w co" 41%  41%  [ 16 ]
Przeciw zamknieciu "Grac tylko w co" - uzasadnij 59%  59%  [ 23 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 21:52 
 
Jestem za.

Chociaz ja bym jednak proponowal, zeby zrobic wiecej dzialow (rpg, fpsy, strategie, moba) albo chociaz ankietke czy warto takie cos zrobic.

Wydaje mi sie, ze to tez zacheciloby do tworzenia nowych tematow.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2017, 22:41 
 
Ale miało polecieć tylko 'grać, tylko w co', a nie zbiorcze tematy gatunków ;d

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 05:23 
 
Raczej jestem przeciw - Ten temat to była właśnie taka śmieciarka news-owa plus pogadanka o gustach.
Sądzę, że takie coś się nie przyjmie ale oczywiście mogę się mylić.
Zastanawia mnie jednak sam pośpiech i wrzucenie do tego tematu o RTS-ach.

Kontr-propozycja:
Jeśli tak kogoś bardzo rażą tematy na 30 plus stron to może zamiast tak ścisłej formuły typu "news" co jakiś czas kasować temat i zakładać nowy ...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 07:08 
 
przeciwko - bo po co od razu zamykac?
O ile otwarcie nawego dzialu gdzie ludzie mogliby zakladac watki odnosnie gier wartych zagrania rozumiem, to nie rozumiem zamkniecia jednego z najbardziej popularnych watkow by ZMUSIC ludzi do zakladania watkow w nowym dziale.

Takie Homo Sovietikus - tu wladza wie lepiej czego chca ludzie i pokaze odpowiednia sciezke, chuj ze moze niewygodna. Tam gdzie ludzie lazili, posadzi sie trawe, jebnie tabliczke "nie deptac - bo ban", zatrudni pana z banhammerem i sprawa zalatwiona.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 09:19 
 
Z jednej strony spoko, bo można będzie pogadać konkretnie o danych grach, czasami w temacie zbiorczym jest taki burdel, że nie chce się odpisywać na posta sprzed kilku stron

Z drugiej strony w temacie zbiorczym jest też ogólna gadka, która nie pasuje do żadnego konkretnego tematu

Ale jestem za

Jeżeli opcja nie przejdzie (11:8 ratio obecnie), to może chociaż zachęci ten temat ludzi do zakładania nowych tematów o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 11:23 
 
znaczy zamykamy jeden temat zbiorczy i zakladamy drugi o nazwie "newsy", a dodatkowo jezeli ktos chce to moze zalozyc osobny temat o grze?
Albo czegos nie rozumiem, albo nie ma specjalnej roznicy. Moze zmien po prostu "Grac, tylko w co" na "Newsy".


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 11:42 
 
Problem z toba jest taki roball, ze ty te zmiany walisz w chuj chaotycznie i nieprzemyslanie. Na zasadzie jak sam napisales: "sprawdzimy jak sie przyjmie": najpierw mieszasz, w miedzyczasie bzdet ankieta, ktorej wynikow nawet nie wziales pod uwage, a glosy liczysz na swoj ulomny sposob. Przeciez napisales wyraznie ze kazde "nie" trzeba poprzec rozprawka (lapaj hinta: nastepnym razem zadaj zaswiadczenia z parafii)..

oo "grac, tylko w co odblokowane" - dzieki roball. Teraz mozna realnie ocenic ktora forma bardziej ludziskom odpowiada. A moze obie? bo wcale ze soba tak mocno nie koliduja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 12:03 
 
Rozumiem. Tylko wydaje mi sie, ze ludzie i tak beda komentowac w temacie newsow, zamiast zakladac osobne topici. I w efekcie otrzymamy to samo. Zwlaszcza jezeli ktos ma jedynie np. jakies pytanie. A tak wypadaloby zalozyc nowy temat i najlepiej przekleic tresc newsa, zeby wszystko bylo w jednym miejscu.
Dobrze mi sie wydaje?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 12:17 
 
No tak, ale pewnie ktos zalozy zaraz "Ogolne dyskusje o swiecie gier" zeby bylo miejsce do wypowiedzi i komentarzy. Newsy albo tematy o konkretnej grze tego nie wyczerpuja. Temat oczywiscie urosnie i wyladujemy tam gdzie bylismy.
Jezeli cos powstalo organicznie, to powstanie drugi raz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 12:23 
 
Chyba lepszym rozwiązaniem byłoby przenosić dyskusje do osobnych wątków, a sam temat archiwizować w miarę konieczności.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 17:36 
 
Mark24 to taki szufladkowy troll :P
Ogólnie Pepe odblokowałeś tematy - to jak będzie ?
Mogę news od czasu do czasu dawać ale kurcze nie w takim formacie jakim zapodałeś - dałem dwa linki do gry i zaraz założę temat dot. tejże gry - zobaczę czy twój nowy pomysł ruszy.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 19:52 
 
Popieram Isengrima.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 20:28 
 
Robau - czemu nie wrzucisz 'MMO pozostale' do 'dzialy gier mmorpg'?

A z innych rzeczy. Wedlug mnie do fps/survivals, rpg, strategie maja zarowno duzo tematow jak i maja swoje wielkie worki. Duzo sensowniejsze beda dla nich dzialy niz dla np. karcianek.

Zrobilbym ankiete i tyle.


_________________
.


Ostatnio edytowano 31 sie 2017, 20:36 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 20:36 
 
I "gry wymykajace sie prostej klasyfikacji"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 20:41 
 
tomugeen napisał(a):
I "gry wymykajace sie prostej klasyfikacji"


To zamiast fps piszesz fpp i tpp i lapie sie cala masa tych tytulow co ciezko zakwalifikowac. ;)

A no i roguelikes jeszcze najlepiej ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 12:43 
 
Łapska precz od "Grac, ale w co" ;) Fajny, ogolny teamt newsowo-dyskusyjny, do ktorego osobiscie zagladam najchetniej :) Jak ktos chce newsy na biezaco, to niech se czyta jakis serwis growy. To jest forum dyskusyjne :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 14:54 
 
raggnarok napisał(a):
Łapska precz od "Grac, ale w co" ;) Fajny, ogolny teamt newsowo-dyskusyjny, do ktorego osobiscie zagladam najchetniej :) Jak ktos chce newsy na biezaco, to niech se czyta jakis serwis growy. To jest forum dyskusyjne :P


Ja tak samo lubiłem tam najczęściej zaglądać. A teraz trzeba się naklikać, gry konsolowe, gry karciane, newsy growe. Wszystko w innym miejscu. Opcja dobra, ale dla forum, gdzie ludzie trzaskają kilkaset postów na dzień, a nie kilkanaście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2017, 16:34 
 
Jak nie jestes na biezaco to przekopywanie sie przez taki temat nie jest wygodne.

Moze zostac jedno i drugie przeciez.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2017, 14:51 
 
Dalem nie - topic imo niech zostanie. Jak w dana gre/serie ktos tu gra to topiki sie pojawiaja, dla wiekszosci gier konczy sie niusem od Higha i tyle, jakims jednym komentarzem i tyle, sam topic jest imo dobry do takiej ogolnej dyskusji w co tam teraz ciekawego warto pograc.

Highlander napisał(a):
Jak nie jestes na biezaco to przekopywanie sie przez taki temat nie jest wygodne.

cza czytac regularnie :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2017, 11:41 
 
raggnarok napisał(a):
Łapska precz od "Grac, ale w co" ;) Fajny, ogolny teamt newsowo-dyskusyjny, do ktorego osobiscie zagladam najchetniej :) Jak ktos chce newsy na biezaco, to niech se czyta jakis serwis growy. To jest forum dyskusyjne :P

Podpisuje się pod tym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.