mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 paź 2017, 18:14 
Cytuj  
lol faktycznie podkręcili vortexy
walnąłem jednego w bloba skavenów ale poszło w strone mojej armii
instant quit :lol:

Teclis nie może zdobyć Moon Staf of Lileath, wtf CA?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2017, 20:59 
Cytuj  
Zessalem pirata sprawdzic optymalizacje. Jest bardzo dobrze na poczciwym i5-3470 i gtx970, takze czekam na wiecej ras, wiecej wolnego czasu i kupuje. Pewnie gdzies na swieta, akurat powinno troche spac z cena :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 paź 2017, 15:44 
Cytuj  
Workshop dostępny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 22:11 
Cytuj  
qrwa gra ktoś w ogóle?
mortal realms zapowiedziane na przyszły tydzień

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 22:20 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
qrwa gra ktoś w ogóle?
mortal realms zapowiedziane na przyszły tydzień

Nikt :P
Tak wiele rzeczy jest tam niedopracowanych, że szkoda czasu :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2017, 23:02 
Cytuj  
Straciłem zainteresowanie po gameplaycach. Kupie przy przecenie poniżej 100zł. Może.

W ogóle jak się można interesować, kiedy nadchodzi to:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 00:58 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
qrwa gra ktoś w ogóle?
mortal realms zapowiedziane na przyszły tydzień

Czekam, bo ciekawy jestem jak im to wyjdzie. Na pierwszy ogień zaplanowana eksterminacja długouchych w wykonaniu krasnali.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 09:07 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
W ogóle jak się można interesować, kiedy nadchodzi to:

pytanie czy modderzy w końcu ogarneli jak modyfikowac mape kampanii, bo same custom battles mnie srednio interesuja

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 09:46 
Cytuj  
Ogarneli (;

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 18:38 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Junkier napisał(a):
qrwa gra ktoś w ogóle?
mortal realms zapowiedziane na przyszły tydzień

Nikt :P
Tak wiele rzeczy jest tam niedopracowanych, że szkoda czasu :]

W dwójce spędziłem trochę ponad 50 godzin. Jest kilka wkurzających bugów (np. anulowanie rozkazów), ale generalnie gra bardzo stabilna. Niestety Vortex kampania bez szału, nawet mimo przepięknej mapy głównej, więc czekam na połączenie 1 i 2 oraz dlc z krwią (wszystko w przyszły czwartek wyjdzie). No i mam nadzieję, że niewielka ilość modów spowodowana jest właśnie oczekiwaniem na Mortal Empires.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 22:12 
Cytuj  
Kampania i tak wydaje się bardziej wciągająca niż w jedynce (wyścig do rytuałów wymusza pewną aktywność, w jedynce po podbiciu kilku prowincji nudziłem się do inwazji chałasu).
Do tej pory grałem tylko HE. Kampania Tyriona jest nudna, bo przez pierwsze kilkadziesiąt tur napieprza się z innymi elfami (co jest nudne i mocno gwałci lore) albo używa influence żeby utrzymać z nimi dobre relacje i sporadycznie bije się z piratami. Potem podobno robi się ciekawiej z ekspedycjami na inne kontynenty ale odpadłem dużo wcześniej.
Teclis ma o wiele ciekawszą pozycję startową i od początku ma możliwość naparzania się ze wszystkimi rasami obecnymi w grze.
Cytuj:
No i mam nadzieję, że niewielka ilość modów spowodowana jest właśnie oczekiwaniem na Mortal Empires.

tam niewielka, ja mam już ponad 60 :D
tiomor napisał(a):
Ogarneli (;

Oooooooook.
Ale to w takim razie bardziej czekam na Rise of Mordor (które z oczywistych względów powinno być robione pod Warhammera, no ale spoko).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2017, 23:35 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Oooooooook.
Ale to w takim razie bardziej czekam na Rise of Mordor (które z oczywistych względów powinno być robione pod Warhammera, no ale spoko).


Tak bym nie szalał. Z tego co wiem to ogarneli jak modyfikować mapę, a nie tworzyć nową od podstaw. Ale mogę się mylić.

Jakiś rusek zrobił własną, ale to było zmienianie pliku .exe = gwałcenie EULA, więc mogli by się do niego dosrać.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 10:41 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Farin napisał(a):
Junkier napisał(a):
qrwa gra ktoś w ogóle?
mortal realms zapowiedziane na przyszły tydzień

Nikt :P
Tak wiele rzeczy jest tam niedopracowanych, że szkoda czasu :]

W dwójce spędziłem trochę ponad 50 godzin. Jest kilka wkurzających bugów (np. anulowanie rozkazów), ale generalnie gra bardzo stabilna. Niestety Vortex kampania bez szału, nawet mimo przepięknej mapy głównej, więc czekam na połączenie 1 i 2 oraz dlc z krwią (wszystko w przyszły czwartek wyjdzie). No i mam nadzieję, że niewielka ilość modów spowodowana jest właśnie oczekiwaniem na Mortal Empires.

CO?!?!?!?
:wtf:
To oznacza, że sprzedają to samo dwa razy ?!?
SERIO?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 11:28 
Cytuj  
Jak masz wykupiony dlc z jedynki to przenosi się też do dwójki (po ściągnięciu mortal realms).
Cytuj:
Tak bym nie szalał. Z tego co wiem to ogarneli jak modyfikować mapę, a nie tworzyć nową od podstaw. Ale mogę się mylić.

A, no to chujowo.
Z perspektywy czasu stwierdzam, że Medieval 2 był najlepszą częścią serii z uwagi na szerokie możliwości modowania i najlepsze mody jakie wyszły pod tą część.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2017, 18:58 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=PTBXTDk ... lH7NrIX7Hg

Jest i zwiastun Mortal Empires. Czekam (szczególnie na patch-notes).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2017, 16:07 
Cytuj  
Wyszedł już patch notes do ME. Sam patch ma wylądować jutro koło 16 naszego czasu.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2017, 16:52 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Wyszedł już patch notes do ME. Sam patch ma wylądować jutro koło 16 naszego czasu.

Naprawili większość irytujących błędów. Trochę słabo natomiast, że nie ma informacji o tym czy coś się zmieniło w kwestii autoresolve dla szczurów i black ark. Dobrze, że wydają już te Mortal Empires, nawet jeśli nie będzie jakieś niesamowicie doszlifowane. Część rzeczy przyjdzie z czasem, a część moderzy naprawią. :)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2017, 20:53 
Cytuj  
Jak ktoś nie ma jedynki ani dwójki to jest szansa kupic jakiś mega-ultra-pack z obiema grami (+DLC) czy trzeba kupować osobno?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2017, 20:58 
Cytuj  
Trzeba osobno. Teraz zaczną się jesienne i halloweenowe wyprzedaże to jest szansa trafić na promocje.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2017, 20:46 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Jak ktoś nie ma jedynki ani dwójki to jest szansa kupic jakiś mega-ultra-pack z obiema grami (+DLC) czy trzeba kupować osobno?


W Saturnie i Media Markt sa zestawy TWW I (Edycja Starego Swiata) + TWW II. Niestety nie zawieraja platnych DLC ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.