mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2017, 14:09 
Cytuj  
Ktoś szpila? Było kilka postów w zbiorczym temacie. Polska indie-survival gra, robiona przez 3 osoby i wrzucona przez nich na piratebaya.

Ja dotarłem gdzieś do 20 dnia i trzeciej lokacji. Ani razu mi się jeszcze nie udało przeżyć nocy w trzeciej kryjówce, zbieram ostry wpierdol przez co mi trochę morale spadło. Przy czym gram na najłatwiejszym poziomie, gdzie praktycznie nie ma kary za śmierć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2017, 16:16 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Ktoś szpila? Było kilka postów w zbiorczym temacie. Polska indie-survival gra, robiona przez 3 osoby i wrzucona przez nich na piratebaya.

Ja dotarłem gdzieś do 20 dnia i trzeciej lokacji. Ani razu mi się jeszcze nie udało przeżyć nocy w trzeciej kryjówce, zbieram ostry wpierdol przez co mi trochę morale spadło. Przy czym gram na najłatwiejszym poziomie, gdzie praktycznie nie ma kary za śmierć.


Ano, dlatego ja po kilku śmierciach zacząłem za trzecim podejściem grać na "normalu". Gra nie jest jakoś znacznie generowana losowo i lokacje pozostają te same, więc taka opcja wydaje mi się najrozsądniejsza. Nie będę powtarzał się po raz kolejny, ale gra warta swojej ceny za sam klimat (i polskie smaczki w postaci znalezionych itemów w rodzaju kartek z PRL czy malucha).

Już między pierwszym a drugim sektorem jest duża różnica w poziomie. Taka w rodzaju walki z jednym psem, a stadem jebanych dzikusów :D

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2017, 02:34 
Cytuj  
Przeszedłem, paradoksalnie dla mnie czwarta lokacja była łatwiejsza, są nowi przeciwnicy, ale już powoli jesteś koksem i śmigasz z bronią palną i lepszym sprzętem melee. Kryjówka też jakoś łatwiejsza do obrony.

42 dni mi zajęła ucieczka z lasu. 10/10 za ending, majstersztyk, trochę taka "Drabina Jakubowa", są dwa zakończenia - szczęśliwe i... prawdziwe, od twoich akcji w epilogu zależy które dostaniesz.

Spoiler:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.